Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tinatina

skuteczne diety odchudzające

Polecane posty

Witam, Jestem dziennikarką dwutygodnika Tina. Przygotowujemy właśnie dodatek o dietach i szukamy pań, które skutecznie odchudziły się na takich oto dietach: 1. Dieta Montignac 2. Dieta w oparciu o grupę krwi 3. Dieta śródziemnomorska 4. Dieta Dukana Bardzo będę wdzięczna za kontakt. aldona.rochman@bauer.pl 22 517 01 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby schudnąć, najlepiej połączyć zblilansowaną dietę z aktywnością fizyczną. Jeżeli zależy Ci na czasie zawsze możesz sie zdecydować na jakiś zabieg likwidujący tkankę tłuszczową jak na przykład onda. Kiedy szykowałam się do śłubu zależało mi na czasie wiec zrobiłam serię takich zabiegów w krakowskiej klinice vesuna. Zabieg daje świetne efekty, ale nie osiągnęłabym ich bez ćwiczeń i diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak na razie najlepiej wypadl catering od wygodnadieta i dieta niskokaloryczna! -4kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samodyscyplina przede wszystkim i nie odpuszczać jak nie ma efektów bo przyjdą z czasem, ja po stosowaniu różnych diet polecam bebio, fajne mają przepisy i do tego tanio wychodzi a po ok 3 miesiącach ile powinna zdrowa dieta trwać przy -10kg samemu już się wie mniej więcej jak kombinować składniki żeby mikro i makro się zgadzało w sklai doby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×