Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Dlaczego dziewczyny z zasadami - dziewice na przeznaczeni.pl sa takie nieatrakcy

Polecane posty

Gość olaolussiaaa
http://ZapisaniSobie.pl - katolicki portal randkowy - istnieje ponad 5 lat - od początku jest DARMOWY! - jest w nim ok 20 tyś aktywnych użytkowników - jest moderowany i jest tam naprawde duzo atrakcyjnych dzieczyn... bo jest bezpłatny.. atrakcyjne dzieczyny NIE muszą płacić by kogoś poznać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25235
autorze, a szukasz tak zony? Ale tak na serio - żony? Czy tylko dziewczyny m.in do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjckaaaa
a wy jesteście przystojni? Wysocy? Bo raczej trudno by atrakcyjna dziewica chciała brzydkiego, niskiego faceta - nawet z extra wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza klasa futbolu
ja jestem wysoki (196) i z twarzy całkiem nieźle wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Oczywiscie, ze tylko pasztety i swiry beda sie obnosily ze swoim dziewictwem na portalu randkowym, w zyciu nie oglaszalabym publicznie czy jestem dziewica czy nie. Tylko osoba z powaznym defektem bedzie dziewictwa uzywala jako karty przetargowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_olsztyn88 - fajnie, a teraz spróbuj znaleźć atrakcyjną, ale nie zajętą. Kiedyś tak dla jajec łaziłem po takich portalach pooglądać panienki i powiem wam co się sprawdza. Reguła jest taka, że jeśli pojawi się tam ładna dziewczyna z fajną figurą to : - 90% jest wierzowcami - Pozostałe 10% mają dzieci. Także ogólnie do dupy z tymi "przeznaczonymi", "sympatiami" itd, już większa szansa na " koleżankakoleżanki.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Z ciekawosci zapytam - wierzowiec to wysoka, dobrze rozumiem? Ile ma wzrostu taki wierzowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Ojoj. Niziolki to maja przejebane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fondii
ale biadolenie. a czemu prawiki to zazwyczaj pryszczate grubasy lub garbate suchoklatesy??? no czemu??? a z kolei muskularni maczo tak szybko sie puszczaja??? to proste, kazdy chce sie bzykac, ale tych brzydkich nikt nie chce, to mozna sobie ideologie dorobic o zasadach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×