Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AZON26

Dobry DERMATOLOG W Warszawie?! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość AZON26

Cześć! Mam do WAS pytanie. Potrzebuje jakiegoś namiaro na DOBREgO DERMATOLOGA W WARSZAWIE!!!! Możecie kogoś polecic??? Proszę Was bo jestem w desperacji!!! Mam poważne probelmy skórne z trądzikiem (mimo , że mam już 26 lat!!!) i u różnych dermatologów lecze się (bez wielkiego skutku od lat 11!!). Dodatkowo od kilku lat mam problemy z wypadającymi włosami na głowie i nadmiarem owłosienia (klata,brzych i plecy!!!). Wygladam więc mało estetycznie! Prawdopodobnie mam problemy hormonalne-ale brak mi dobrej diagnozy!!! Leczyłem się bez skutku u Pani drr Kaczmarek, pana dr T. Wasyłyszyna, Pani dr Sołtys! Wszyscy oni wyciągali kase, ale nie za bardzo mi pomagali! Ostatnio dotarłem do prof Leopolda ZAbieslkiego, ale ten lekarz zaoferował mi naśiwetlania PUVA i laser biostymulacyjny na głowę i dodatkowo przy pierwszej wizycie (bez żartów) zostawił mnie sam na sam ze swym sprzętem i kazał go sam obsługiwać!!! Wyobrażacie to sobie?! Porazka!!! Z nikąd pomocy... więc jeśli znacie godnego zaufania DERMATOLOGA to pomżcie mi i kogoś polećcie!!! Z góry dziekuje!!!! Greg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakjasne
Przy takich rzeczach zacznij od wizyty u endokrynologa, jak ten zdiagnozuje przyczynę to dopiero dermato .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZON26
Problem w tym, że hormony badałem ponad 1 i pół roku temu. Wynik nie był zły. Z tarczycą nie mam problemów- na szczęście:) Mimo wszystko moje problemy trwają:( Znikąd pomocy:( Jak ktoś się z Was orientuje to teoretycznie odwiedziłem (z tego co podałem) całkiem niezłych warszawskich lekarzy, ale ich leczenie było pozostawiające wiele do życzenia, niestety:( Ktoś miał podobnie? NADAL PROSZĘ WAS O POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Jeśli chodzi o hormony to nie tylko tarczyca może być powodem zmian skórnych czy wypadanie włosów.Miałeś badane kiedyś żelazo?A jakie leki dostawałeś od tych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azon26
Niestety nigdy nie miałem badanego żelaza:( Dziś za to dowiedziałem się (tzn. moja mama się dowiedziała będąc u swojego neurologa i pyatjąc o moją sprawę), iż moja dolegliwosć może wynikać z hormonów wydzialnych z nadnerczy:( Jednak licho wie:( Co do lekó to brałem ich tyle, ze nie jestem nawet w stanie ywmienić! 70% z nich były to leki robione. Onegdaj smarowałem się czymś tak nieprzyjemnym jak AKNEROXID bodaj:) Podawano mi też wiele doustnych antybiotyków na tr ądzik. W latach 80-ych i 90-ychy miałem duże problemy z atopowym zapaleniem skory więc podawano mi też leki sterydowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Jeśli chodzi o hormony to bardzo prawdopodobne ale jest ich tyle, i tak na prawdę wszystkie mogą być odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Możemy porozmawiać na gg;25434464?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog po godzinach
najczęstsze hormony do diagnostyki to prolaktyna, estrogeny, testosteron, TSH,FSH i hormony tarczycy, oraz androgeny i kortyzol żelazo jest bardzo istotne w przypadku trądzika różowatego jeżeli w tej kwestii gdziesz szwankuje to żadne leczenie nie będzie skuteczne, jedynie intensyne zewnęrzne regulowanie rogowacenia naskórka udajj się endokrynologa najlepiej Wrocław Prof. Milewicz, Poznań prof. Ruchała a później do dermatologa w Poznaniu prof Czarnecka - Operacz co do warszawy tu mam zdania podzielone i nie jest w stanie kogokolwiek polecić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
A którego dermatologa może Pani polecić w Toruniu?Ja mam za dużo żelaza,czy to też może wpływać na trądzik różowaty?I czy to żelazo może być objawem hiperprolaktynemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
A jeśli chodzi o endokrynologa to kogo mogłaby Pani polecić w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog po godzianch
Nie mam doświadczenia co do Torunia, przykro mi Zaburzenia gospodarki zelaza może mieć wpływ na trądzik różowaty i zwykle towarzyszy hiperprolaktynolemi w tych przypadka antybiotyki czy tretinoina jest nieskuteczna dlatego wielu z was jest rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Właśnie odebrałam wynik żelaz:220 ng/dl(norma:37-145 ng/dl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Toruniu
dobry dermatolog: dr Skwarek i dr Leśniewska Obie lekarki polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Do W Toruniu możemy porozmawiać na gg:35434464?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w toruniu
no raczej nie bardzo na gg, bo nie mam a o co chodzi? pytaj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Możesz powiedzieć z czym chodziłaś do doktor Leszniewskiej?I jak długo się u niej leczysz?Ja też do niej chodzę.A doktor Skwarek to na oddziale w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w toruniu
no ja mam łzs i chodze do niej do przychodni - na fundusz a do Skwarek prywatnie chodzilam, do gabinetu na Łyskowskiego Tobie pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azon26
Widze,ze moj temat przeniósł się na TORUŃ i TRĄDZIK!!! :) Co do trądziki to w czeczeni mam kiepskie doświadczenia. Co do hormonó- tak moga być przyczyną trązika:( Ale co z moimi wlosami???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Do W Toruniu Doktor Leszniewska bardzo mi pomaga,mam trądzik różowaty i nie wyobrażam sobie gdybym miała leczyć się sama.Ja też do niej chodzę na fundusz.Właściwie ona jedna zdiagnozowała mi właściwą chorobę i szuka ich przyczyn,a myślę,ze już znalazła.Najbardziej leczenie pomogło w szpitalu w Bydgoszczy,ale w Toruniu też leżałam na dermatologii(i tam poznałam dr Skwarek).Jednak gdybym miała jeszcze raz wybierać między szpitalami to jednak klinika w Bydgoszczy. Azon26 O jakiej czczeni mówisz?O Toruniu?A co z włosami konkretnie się dzieje?Wypadają tylko?To może jednak badanie żelaza.Moje tez strasznie wypadają i mam dużo za wysokie żelazo.Z włosami też może być przyczyna w hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Do Azon26. Znam jednego endokrynologa w Warszawie i mi bardzo pomógł tylko,że on przyjmuje raczej prywatnie,ale czy każdemu pomaga to też nie umiem powiedzieć na 100%.Zapraszam na gg:25434464.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZON26
Zanotuje TW GG i z pewnoiścią postaram się Ciebie złapac:) Bardzo dziekuje:) Apel do Wszystkich co mają jakieś problemy zdrowotne(w szczególności skórne) - niełamcie się...trzeba wierzyćw sukces w leczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
No ja właśnie znalazłam powód zmian skórnych u siebie-hiperprolaktynemia (zaburzenie hormonalne),dodatkowo wysokie żelazo.Zaburzenia hormonalne są najczęstszą przyczyną trądzików,szczególnie jeśli występuje on w wieku,w którym już nie powinien.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesha89
Często jest tak, że problemy ze skórą powstają w wyniku zmian hormonalnych i często dopadają dzieci i młodzież w wieku dojrzewania. Jednak i dorośli miewają z tym problem. Wiązać to się może ze stresem, lekami które przyjmujemy czy po prostu naszą nadwrażliwością skóry. Moja pani dr zaleciła mi nowe rozwiązanie, które po miesiącu zaczęło przynosić skutki. Leczenie przynosi skutek i jestem bardzo wdzięczna pani dr za dobre rozpoznanie mojego wstydliwego problemu. Polecam Wam poradnię na Grzybowskiej http://www.spolka-lekarska.pl/poradnia-dermatologiczna-dla-dzieci-i-doroslych/ Tam znajdziecie dr Łukomska, która rozprawiła się z moim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka z podlasia
niestety po dobrego dermatologa musisz sie udac znacznie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Wawie dr n. med. Maciej Krajewski jest dobrym specjalistą, słyszałam ze też przyjmuje w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do lek. med. Anety Kulińskiej. Przyjmuje ona w TOMMED (www.tommed.waw.pl). Wyleczyła mnie z trądziku, z którym borykałam się od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bielanach chodzę do bardzo fajnej przychodni www.high-med.pl oprócz dermatologa korzytsałam u nich z usług kosmetycznych i zawsze wychodziłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdylka

z czystym sumieniem mogę ci polecić dermatologa w Radzikowska Clinic. Świetny specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem. Kładzie nacisk nie tylko na doraźne leczenie, ale też wyeliminowanie przyczyny choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Tylko i wyłącznie klinika Estell. Najlepsi w całej Warszawie! Naprawdę warto spróbować i umówić się na konsultacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×