Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Przedłużanie,pogrubianie rzęs-czy któraś z was była na takim

Polecane posty

zabiegu??Bardzo chciałabym sobie to zrobić przed ślubem bo słyszałam że efekt jest nieziemski.Czy te rzęsy długo si trzymają??Nie odczepią się same??Z jakiego miasta jestescie i ile płaciłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta0201 .....
ja miałam przedłużane, do mojej rzęsy kosmetyczka doklejała sztuczną rzęse. Po mscu poszłam je zdjąć. Źle się czułam z tymi rzęsami... Chyba wolę jednak malować sobie tuszem... Bo na tych doczepianych nie można nakładać tuszu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta0201 ....
w razie jakbyś przedłużała sobie rzęsy nie daj sobie wcisnąć kitu,ze mozna je malować tuszem. W niektórych salonach powiedzą ci,że przecież nie ma żadnych przeciwskazań i możesz normalnie nakładać tusz,tylko że tusz bardzo obciąża rzęsy i twoje naturalne rzęsy mogą się osłabić i powypadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, też mnie to interesuje, bo w wyniku różnych leków włosy, rzęsy i skóra mi ucierpiały :( Włosy już są na półmetku, jeśli chodzi o ich odbudowę (niestety musiałam ściąć :(, ale dość szybko odrosły), skóra to dość szybki "materiał" do regeneracji (przy odpowiednich funduszach), no ale te rzęsy mnie trapią. Próbowała któraś z was? Nie robią się "wicherki", kołtunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta0201 ....
słodka.... Nie robią się kołtunki ani wicherki :) ja kiedyś czytałam ze olejek rycynowy wzmacnia rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta0201 ....
na pewno o takie sztuczne rzęski trzeba dbać tzn nie trzeć oczu,najlepiej nie tuszować itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×