Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuśka25

zadowolone jestescie z tegorocznych wyprzedazy? :)

Polecane posty

Gość anuśka25

upolowalyscie cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellizka
tak:) tak :) i jeszcze raz tak :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrertetert
Tak :) Upolowałam sobie całkiem fajne kozaczki zimowe za połowę ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka25
pytam, bo slyszalam opinie, ze beznadziejne sa wyprzedaze w tym roku i nie wiem co o tym sadzic, ja sie oblowilam jak jeszcze nigdy. fakt, ze moglam poswiecic na szalenstwa troche wiecej kasy niz zwykle... wiekosc tych rzeczy i takubiore dopiero na wiosne, ale nic nie szkodzi, przynajmniej bede juz miala z grubsza skompletowana garderobe :) ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka kwasku cytrynowego
kopiłam skórzane buciki za 99 zł bardzo dobrej jakości, fajny płaszczyk wiosenny za 100, jeansy za 40 i kurtkę skórzaną za 80 zł - z miękkiej skórki. To chyba nieźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smanna
Ja w tym roku nie upolowałam nic dobrego niestety...kupiłam sobie tylko parę jakiś koszulek, jedną za 10zł z top secret, drugą z croppa za 15zł, spodenki z promod za 30zł i spodnie których i tak już nie chce bo czuje się w nich grubo. Prócz tego na nocnych wyprzedażach znalazłam bluzkę z długim rękawem w paski za 17zł i sweter w paski, po przecenie bodajże za 37zł. Ogólnie to nie cieszy mnie to, miałam nadzieję, że znajdę ładny płaszczyk już na przyszły rok, w Orsay były nawet fajne, ale już połowę miasta w nich chodzi, szukałam też spodni i pochopnie kupiłam w militarnym stylu i tak mi się nie podobają, że nawet sprzątać w ogródku bym w nich nie poszła. Szukałam dobrych spodni, spódniczki lub spodenek, płaszcza i kilku bluzek, nie kupiłam nic co by mnie zachwyciło i w sumie kasę, którą wydałam mogłam przeznaczyć, na coś konkretniejszego. Jestem mistrzem w wyszukiwaniu promocji ale niestety tym razem nie znalazłam nic wspaniałego. Dziewczyny, a jakie macie plany na wiosnę? jest coś o czym już teraz myślicie 'muszę to mieć!" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena satelitarna
ja w tym roku kupilam na wyprzedazach - 3 koszule - 2 koszulki z dlugim rekawem - 2 sweterki takie cienkie co by i na lato bylo chcialam jakies fajne spodnie i nie znalazlam :( a na lato potrzebuje koniecznie plaszczyk "trencz" :P i buty... wiem jakie ale nigdzie nie moge znalezc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×