Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam sie was bo nie wiem

Jak pachną perfumy Diora?

Polecane posty

Gość pytam sie was bo nie wiem

Wiem,ze gusta są różne i jedni powiedzą,ze są piękne,a inni,ze paskudne,ale chodzi mi tylko o to,czy nie są to takie śmierdziuchy jak Chanel 5,które dla mnie są okropne i zawsze kupując perfumy w ciemno boję się,że natrafię na podobne.A chodzi mi np o Dune,Dolce Vitę i Addict,bo J'adore wąchałam i dla mnie śmierdzą zielskiem,przynajmniej w pierwszej chwili.Tak ogólnie powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie was bo nie wiem
21:12 pytam sie was bo nie wiem Wiem,ze gusta są różne i jedni powiedzą,ze są piękne,a inni,ze paskudne,ale chodzi mi tylko o to,czy nie są to takie śmierdziuchy jak Chanel 5,które dla mnie są okropne i zawsze kupując perfumy w ciemno boję się,że natrafię na podobne.A chodzi mi np o Dune,Dolce Vitę i Addict,bo J'adore wąchałam i dla mnie śmierdzą zielskiem,przynajmniej w pierwszej chwili.Tak ogólnie powiedzcie TO PODSZYW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanim ta globulka się rozpuści
Mi tam się Dior bardzo podoba, jednak uważam, że J'adore jest raczej dla dojrzałej kobiety. Miałam 2 perfumy Diora z serii limitowanej, nie pamiętam nazw... jeden różowy z "cyrkoniami", a drugi w buteleczce "jeansowej". Te były cudne... No ale z Chanel nie można porównać, są lżejsze i... świeższe, nie wiem jak to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kupcia
niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie was bo nie wiem
Co za beznadziejne odpowiedzi :O Chanel mnie jakos nie pociąga,znam Allure i nic specjalnego jak za tą cenę.A czytałam,ze Dior ma bardzo trwałe,"ogoniaste"zapachy,a ja właśnie czegoś takiego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się komu podoba
Mam Dolce Vitę. Kiedyś oszalałam na punkcie tych perfum. Bardzo trwałe, ogoniaste, zebrałam za nie wiele komplementów. Ciepłe, otulające, z charakterem, nie do pomylenia z innymi. Dziś mnie drażnią, stoją na półce, bo się trochę przejadły. Tu więcej o nich: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=255&next=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam sie was bo nie wiem
Pytam tutaj bo mysle,ze tu są bardziej obiektywne osoby a na KWc to się przescigają która napisze bardziej wydumaną opinię niż faktycznie oceniają. A Poisony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×