Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gillenotte

Gdzie lecieć do Turcji na wakacje?

Polecane posty

Gość gillenotte

Hej, chciałabym abyście mi polecili jakieś piękne miejsce w Turcji na letni wypoczynek:) Zamierzamy tam lecieć z Ukochanym. Nie chcemy aby była to jakaś maleńka, cicha mieścina ;) Chcemy aby była piękna przyroda, sporo zwiedzania ale także życie nocne i ładna plaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanya jezeli lubisz rozrywki bylismy w Grand zaman-polecam:) swietne jedzenie,super warunki i nad samym morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj jeszcze dziewczyn ana topiku-turca kto byl szczegolnie Pariska🌼ma duza wiedze na temat Turcji Wlasnie dziewczyny z tego topiku pomogly mi wybrac a raczej przekonaly do Turcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Brzydula!! :) O Alanyi słyszałam wiele dobrego, chociaż sama zastanawiałam się bardziej nad Antalyią. Czy jest co zwiedzać? Czy na plaży jest piasek czy kamienie? Woda jest przejrzysta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue jeans
tak alanya to fajne miejsce ja akurat bylam w avsallar jakies 20km od alanyi ale nie bylo problemu z dojazdem fajnie i spokojnie a jezeli chodzi o wycieczki to polecam polskie biuro podrozy w alanyi pacho tours prowadzonym przez lene i kemala na ulicy ataturka tam mozna wykupic wycieczki normlanie z polskim przewodnikiem :) wykupilismy z chlopakiem 4 wycieczki za 100 dolarów a w hotelu rezydentka chciala od nas 100 dolarow za jedna wycieczke :D polecam kapadocje niesamowite miejsce pamukalle tez sa piekne i koniecznie idzcie do lazni tureckiej ale nie w hotelu :) aha i jak macie mozliwosc wycieczki kapadocji z wieczorem tureckim to koniecznie rewelacyjna zabawa :D no i rafting tez jest super a w samej alanyi wjechac na twierdze kale ale tym ich busem :) bo to jest adrenalina po tych serpentynach jechac :D ale polecam schodzic jest tyle zakatków i pieknych widoków my spedzilismy tam pol dnia :D obeszlismy twierdze kale na okolo wspinalismy sie po murach rewelacja :d ogolnie ja bylam 2 tygodnie w turcji i bylo to chyba najlepsze wakacje w moim zyciu i jeszcze bym wrocila bo turcja to piekne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym też wiedzieć czy bardziej opłaca się organizować urlop z biurem czy na własną rękę? I jak dlugo trwa lot w tamte rejony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue jeans- brzmi świetnie, zwłaszcza te wycieczki :) pammukkale chciałabym bardzo zobaczyć. W ogóle chyba zbyt wiele do zobaczenia jak na tydzień czasu :( Byłam w wielu krajach ale jakoś w Turcji mi się nie udalo być mimo iż marzę o tym od wielu lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy przy plazy kleopatry-taki grubszy piasek podobno jedna z ladniejszych plaz w Turcji woda przejrzysta a hotel naprawde moge polecic z czystym sumieniem jest nowo wyremontowany W Alanyi nudzic sie nie bedziesz Na gorze masz zamek niedaleko jaskinia my jeszcze wybralismy sie na wycieczke do zielonego Kaniony-widok niezapomniany masz na miejscu mase wycieczek do wyboru.Niedaleko holelu bylo biuro i tak wykupywalismy-u Leny O polowe tansze niz u rezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue jeans
lot trwa jakies chyba niecale 2 h o ile pamietam no ale jeszcze dojazd z lotniska na miejsce, nie wiem czy jechac na wlasna reke czy z biurem podrozy ja bylam z biurem i dla mnie to wygodne bo niczym sie juz nie martwisz ale to zalezy od czlowieka zreszta moze sie myle ale jak widzialam cenniki ile kosztuje doba w hotelu to wydaje mi sie ze z biurem wychodzi taniej ale nie orientowalam sie dokladnie wiec w tej kwestii nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Bodrum to spore miasto? Tak pytam bo w zeszłym roku byliśmy z Ukochanym w miejscu, gdzie po zmroku nastawała martwa cisza i jak ktoś nie chciał iść spać przed pólnocą to zostawała otwarta jedna, kiepska restauracja :( Nie lubię czegoś takiego, wole miejsca tętniące życiem :) I na dodatek fajnie jakby było sporo wycieczek w rozsądnej cenie. Własnie, ceny- jak to jest z cenami wszystkiego w Turcji? Słyszałam, że już nic nie pozostało z "taniości" sprzed kilku lat i ceny nie odbiegają od polskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o biuro to panicznie wręcz boję się, że coś się wydarzy, np. zbankrutuje i trzeba będzie wracać przed czasem, a tego chyba bym nie przeżyła :( Wydawało mi się też ze z biurem drożej, a jednak jak mówicie niekoniecznie :) A była któraś może w Antalyi? Nie wiedziec czemu, z tego co się orientowałam to niewiele biur organizuje tam wycieczki mimo iż to duże miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
dlaczego nie bukujesz przez internet ??? jest duzo taniej niz z biurem...my za 2 tygodnie na teneryfie zaplacilismy 450 euro -w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ja na razie tylko planuję, niczego nie bukuję :) Staram się zdobyć sporo informacji. Co do hotelu, to interesuje mnie tylko żeby był czysty, żeby miał basen i ładny pokój dla zakochanej pary ;) Luksusów nie potrzebuję, wolę te pieniądze przeznaczyć na jakieś wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze pytanie retoryczne chyba ;) Czy Turcy są bardzo nachalni? generalnie pamiętam Greków i Włochów, że długo im zajmowało zrozumienie słowa "nie" ;) I byli generalnie okropnie natrętni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
tam sa informacje o hotelu kliknij na rten ktory ci sie podoba ,zjedz na dol i na dole masz opinie -warto poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Sun+Club+Hotel-hid_71681.html np ten nie wiem jaka kwota dysponujecie ,mozna i wybrac i zaplacic ponad 3000 za 7 dni.. .my wynajelismy sobie auto za 2 tyg zaplacilismy na teneryfie ok 250 euro ,zwiedzilismy co chcielismy ,nie meczylismy sie w autobusach i nie mielismy ograniczenia czasowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już przeglądałam, ale tylko powierzchownie, bo jak już wspominałam hotel jest dla mnie jedynie miejscem na sen i prysznic- jedyny warunek to żeby było czysto no i miło byloby, żeby był basen, ale to też nie jest konieczne :P Chcę wydać możliwie mało na nocleg, by zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten hotel który wysłałaś wygląda całkiem fajnie- taki prosty, bez zbędnych luksusów :) Jeśli chodzi o kwotę jaką dysponujemy to jeszcze nie wiem, generalnie moglibyśmy sobie wziąc hotel 5gwiazdkowy ze SPA ale nie widzę sensu, bo wtedy musielibyśmy zrezygnować z jakichś wycieczek pewnie, poza tym ja nie lubię spędzać czasu w hotelu, zwłaszcza w tak ciepłym i pięknym kraju, gdzie jest tyle do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp
a moze pomyslicie tez nad wynajeciem auta-to tez zalatwiasz przez internet -z autem duzo wygodniej odbierasz na lotnisku i oddajesz ,i mozna duzo wiecej zobaczyc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×