Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gillenotte

Gdzie lecieć do Turcji na wakacje?

Polecane posty

Gość Kach!
Ja też byłam z biurem w Turcji, w Side, i wycieczkowaliśmy po Kapadocji, Pamukkale i Zielonym Kanionie. Jak dla mnie każde z tych miejsc trzeba zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitX27
Jeśli o Turcję chodzi, to na mnie zrobiło pozytywne wrażenie miasto Alanya no i hotel Stella Beach. Byłem tam tylko 7 dni, ale myślę, że wrócę jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaaa
Turcja to jak dla mnie bardzo ciekawy kraj. Najlepiej byłoby zoobaczyć cały! I te starozytne miasta, i piękne plaże, i wybrzeże, i słońce!! Ach. Byłam w Alanyi ale licze że jeszcze tam pojade, zobaczyć coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamouuuur
Turcja jest przyzwoita pod względem cenowym i jest co oglądać :) Polecam każdemu, kto szuka miejsca na urlop :) Czy z biurem czy na własną rękę wycieczka do Turcji jest dobrym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej
A poza tym to Turcja jest taka jakaś orientalna i nie da się jej chyba przereklamować, jak tych wszystkich Egiptów, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takila11
W tamtym roku bylam w Kleopatra Beach (4 gwiazdki, bardzo dobry standard plus ogolnie warnki wycieczki swietne!!!) takze sie zastanawiam czy w tym roku z tym samym biurem co rok temu nie jechac...:) moze nie w to samo miejsce,ale oferta przeciez jest szeroka...oj juz bym poodpoczywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itczenka
Takila a jaki jest to kurort? Ponieważ ja obecnie szukam dobrego miejsca na wakacje własnie w Turcji. Wiem, wiem,że trochę późno ale do końca nie wiedzieliśmy z mężem czy pozostać w Polsce czy wybrać wczasy zagraniczne . W koncu stanęło na tym drugim. Jakie biuro podróży polecasz. Bo widzę w wyszukiwarce, że na przykład taki Wezyr : http://wakacyjnaturcja.pl/ ma dość dobre oferty. Czy lepiej jest postawić na większe biuro takie jak Itaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
A dlaczego chcesz tak daleko lecieć? Przecież u nas też nad morzem jest ładnie. Ja w tamtym roku wybieram sie za granice ale zlazłam taką oferte http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu i zdecydowałam się na wakacje nad Polskim morzem. Nie spodziewałam sie że bedzie aż tak fajnie,w tym roku też tam jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię trochę mniej popularne miejscowości. Od dwóch lat jeżdżę z http://www.zory.expertwakacje.pl/ do miejscowości Kemer – to jest w prowincji Antalya. Bardzo przyjemne miasto - można w spokoju odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezubiera
Jeśli fascynuje Cię Turcja, to zerknij na to http://www.erodzina.com/index.php?id=77,2078,0,0,1,0 Turcja jest magiczna i warto spędzić tam czas. Ja mam mnóstwo pięknych wspomnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monart city w alanya - MEGA bylam tam 4 razy, najelpszy hotel ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wybrać się do Marmaris w Turcji. Byłam tam już dwa razy i zdecydowanie to najpiękniejszy jak dla mnie region w Turcji. Jeśli tylko będzie okazja, to z pewnością jeszcze tam zawitam. W biurze planujemywakacje.pl mają zawsze sporo ciekawych ofert i potrafią dobrze doradzić. Wracam do nich co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31231
My byliśmy z dzieckiem w Alanya, dokładnie w hotelu VILLA MOON FLOWER APARTS & SUITES. Mają tam fajne atrakcje dla dzieci - specjalne zjeżdżacie, brodziki dla maluchów ;) A cały wyjazd jak zawsze z Coral Travel. Oni mają fajne oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy chcesz długi transfer mieć bo do Alany to tak 3 godziny trzeba liczyć. Ja wybralam Side ze względu na to że jest bliżej. W Antalyi anterem lądowalismy i tam 60 minut i bylismy na miejscu. Sam lot 3 godziny prawie trwał i plus transfer to trochę się zeszło. nie wyobrażam sobie że jeszcze dalej bym miała jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solorzka
Ja wybrałam z Coral Travel w Alanyi i naprawdę bardzo fajne jest ot miejsce do wypoczynku! świetny hotel, dobra organizacja i przede wszystkim mogłam odpocząć bo niczym się nie martwiłam! Bardzo fajnie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dersi

solorzka dobry wybór 🙂 Ja od lat podróżuję z Coral Travel kiedyś to było biuro Wezyr Holidays i zawsze wracam zadowolona. Ogólnie jak Turcja to tylko radziłabym z corala, bo oni słyną z Turcji, od lat mają tam wakacje, oferty są sprawdzone, hotele na wyoskim poziomie. A nie jest tak kolorowo z Turcją w innych biurach. Ja za rok chcę wybrać na Sylwestra do Turcji, podobno jest wtedy mega 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Ludzi porywają, bomby wybuchają na turystycznych placach a wy do Turcji latacie :D Dobre z was wariaty, chyba nudzi wam się w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowronka

ja lecę pod koniec maja (późniejsza majówka) bo dorwałam ofertę fajną z Itaki i nie boję się, że coś mi się stanie bo nie pierwszy raz latam w takie miejsca i zawsze jest spoko - dlatego też w sumie latam z biurami podróży aniżeli na własną rękę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary

warto sprawdzić ofertę coral travel do Turcji, bo oni słyną z wyjazdów do Turcji i mają dużo ofert. Ja byłam już kilka razy z każdym razem lecimy w inne miejsce w Turcji i za każdym razem wracamy zachwyceni, mogłabym tam mieszkać 🙂 W tY roku lecimy też coral travel do Alanya. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monart city w alanya - MEGA bylem tam 2 razy, najlepszy hotel ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×