Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gillenotte

Gdzie lecieć do Turcji na wakacje?

Polecane posty

Znajomi byli w Alanyi z Itaką i bardzo sobie chwalili, wycieczki brali od nich, bo na miejscu faktycznie cięko coś samemu załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam w Marmaris kilka lat temu i bylo super. A wycieczki kupowalismy z tureckimi malymi biurami i fakt, ze po angielsku ale byly swietne, lepsze niz te, ktore organizowala rezydentka Scana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marble_cake
a wiecie coś może na temat miejscowości Oren? widziałam, że funclub również ma tam wycieczkę i z tego co się orientowałam, to leży na Morzu Egejskim, na Riwierze Oliwkowej... słyszałam, że odbywa się tam festiwal oliwek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alanii
ja byłam z moim chłopakiem w alanii. mieszkaliśmy w hotelu Kleopatra Life. nie zależało nam na super wypasionym hotelu tylko na przyzwoitym. czystym ,miłym z dobrym jedzeniem. ja lubię małe hoteliki, zwłaszcza że na wakacjach to do pokoju idziemy tylko spać więc po co przepłacać za nie wiadomo jaki hotel skoro i tak się w nim praktycznie nie siedzi. nasz miał basen,restauracje , bar i był świeżo po remoncie. do plaży mieliśmy ok 30 m. trzeba było tylko przejść na druga stronę promenady. w pobliżu dużo knajpek, barów. mnie się tam podobało. a co do biura to pojechaliśmy z Alfa Starem. jest od dłuższego czasu na rynku więc nie ma obaw że padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo balonowo
polecam riwierę egejską i okolice Bodrum, bo w samym Bodrum jest drogo, ale np. w Turgitreis spoko. jak dla mnie Turcja jest pięknym krajem, do którego zamierzam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorettaa
Wybrzeże egejskie jest faktycznie piękne, z resztą jak cały kraj. Myślę, że obojętnie gdzie się pojedzie do kraju wróci się zachwyconym. Ja osobiście byłam z alfą w Marmaris i było wspaniale. Piękna plaża i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Turcję to niedawno widziałam ciekawą ofertę na Golden Sun na http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl Muszę przyznać, że zdjęcia są imponujące a cena naprawdę atrakcyjna. Poza tym do Turcji warto jechać chociażby dla tych niesamowitych widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Plewka
marmaris albo kusadasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala w przyszlym roku wrocic do Turcji, ale juz teraz w inne miejsce. Marble cake - slyszalam o tym Oren i patrzylam na oferte funclubu, ale nie znam nikogo, kto tam byl. Warto? Kusadasi znane, ale to chyba troche szalony resort, tzn. mocno imprezowy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliiia
A ja z kolei zastanawiam się nad wycieczko objazdową. Słyszałam, że Turcja to piękny kraj. Z przyjemnością zobaczę jak najwięcej. Przeglądałam już nawet oferty biur podróży pod tym kątem i muszę powiedzieć, że niektóre są naprawdę ciekawe. Musze się zastanowić ale chyba najbardziej przypadała mi do gustu wycieczka z alfy. Zobaczymy, do wakacji jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merhaba!!!
zgadzam sie z wami, turcja jest super tez chce tam kiedys wrocic jeszcze bo sie oplaca ymm alanya i kleopatra i sunny hills;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx karo xx
witam Gilenotte,w turcjii najbardziej oplaca sie zobaczys Antalie jest piekna egzotyczna i goroca naprawde wart,i oczywiscie Istanbull ale Antalia jest bardziej goroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx karo xx
Ah i nie polecam Kusadasi lub Marmaris jesli jestes bardziej za historycznymi rzeczami bo one so bardzo zturysciale (to moje wlasne okreslenie) Antalia jest lepszym miejscem wg mnie dla pary zakochanych,romantyczne miejsce,a marmaris i kusadasi to wypelnione mlodziezo pijano i dziewczynami z miniowkami takze to moja opinia,moj narzeczony to Turek wiec wiem duzo na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajjja
A ja w tym roku planuję polecieć na objazd po Turcji. Czytałam sporo na temat tego kraju i z każdym przeczytanym zdaniem jestem coraz bardziej zakochana. teraz jestem na etapie szukania jakiejś fajnej wycieczki, tylko nie chcę płacić strasznie dużo. Zna ktoś fajne biuro z którym mogłabym polecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja z biuem podrozy
znajomi byli z alfa star i wrocili niezadowoleni, poblemy z zakwaterowaniem i brak zaangazowania rezydenta, a objazdowka czy klasycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja z biuem podrozy
aaa przepaszam, nie doczytalem, objazd - wiem ze objaazdowki w ofercie ma kilka biur podrozy, toche o tym czytalem, negatywy o triadzie, pozytywy o grecosie, w miare ok z rainbow, spoo malych biur, ktoym nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triada nieeee
o nie, tylko nie triada... nie bede sie rozpisywac, ale masakra to biuro, wierzcie na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorettaa
Ja też raczej nie polecam Triady, jakoś nie pasuje mi to biuro i jest dość drogie... Z objazdówek to alfa może być. Byłam z nimi na objeździe po Egipcie i ja akurat wróciłam zadowolona. Wszystko było zorganizowane ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_pietruszka
Ja wybieram się tego lata do Side. Podobno jest to śliczne miejsce, z mnóstwem uliczek, zieleni i takiego "starozytnego" klimatu. Już nie mogę się doczekać. Jadę już 27..czyli jeszcze tylko kilka, no kilkanaście dni :) Hotelik Sultan of Side - może ktoś z was tam już był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra02
Moja Siostra też tam leci! Duzo się zastanawiała, a ja razem z nią, ale wybrała tenże hotel, bo podobno nowy i dość wypaśny. Baseny wyglądają świetne i duzo atrakcji jest bezpłatnie :) takze chyba radośnie. A czy Ty lecisz tam z biurem podrózy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariki345
Sultan of Side polecam. bylam w tym hotelu - bardzo fajnie i tez nie drogo. w tym roku jedziemy z bee free do Mesut.. nie drogo. slyszlama że tez nieźle na wakacje.. znajomi raczej zachwalali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sultan of Side polecam!!!! Byłam trzy tygodnie temu na tydzień z rodziną i było super. Hotel fajny mieliśmy pokoje przy Lobby, czysto i super wypasione jedzenie. Baseny fajne i czyściutkie, jedynie problem jest z windą jest zatłoczona.A i język...w hotelu jeszcze dogadasz się po angielsku, a w barze przy basenie bardziej po niemiecku :) w ogóle bardzo zabawnie było. Do plaży tak gdzieś z 400 m ale plaża super i na plaży także można coś zjeść (pycha hamburgery). W hotelu polecam wieczór turecki bardzo fajne widowisko i super jedzenie polecam zająć sobie stolik przy basenie na tą kolację. A i uważajcie na turka z wielbłądem który wsadza bez pytania wszystkich na tego wielbłąda na przejażdżkę za jedyna 10 euro osoba ok 3 min :) Ogólnie hotel i miejsce polecam.I polecam zwiedzanie starożytnego Side samemu a nie z wycieczką pod nazwą zakupomania. Zawożą wszystkich do najdroższych sklepów zwykła strata czasu.(jubiler, sklep z skórami, sklep z tekstyliami) lepiej pojechać samemu do Side busem za 1,5 euro osoba i wszystko kupić na bazarze. Mam nadzieję że pomogłam ;) Jak macie jekieś pytania to piszcie postaram się odpisać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia135
@zuzka001 - dzięki za relacje! co innego gdybac i wybierać hotel na podstawie zdjęć w katalogu biura podrózy, a zupełnie co innego przeczytać relacje kogoś, kto na wlasnej skórze wszystko przezył i opisze to nie tylko w superlatywach :) tez tam chce pojechać i tanią wycieczkę znalazłam w ofercie bee free. A tu jeszcze czytam, że niemiecki można poćwiczyć! świetna rzecz :) a na Turka z wielbłądem będziemy uważać :D A Ty jechalaś z biurem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byliśmy z bee free, jechaliśmy na dwie rodziny w sumie 8 os, 4 dorosłych i czworo dzieci. I taka moja rada jeszcze na lotnisku szukajcie rezydentów na stanowisku rainbow tours bo bee free i rainbow są partnerami i stanowisko rainbow jest oznaczone wielkimi literami a na dole jest mniejsza naklejka bee free. My o tym nie wiedzieliśmy i sporo zajęło nam czasu nim znależliśmy rezydentów czyt. byliśmy ostatni w autokarze :) Mojemu mężowi bardzo podobało się w sultan of side jet skłonny jechać tam za rok :) A i z proponowanych przez rezydentów wycieczek skorzystaliśmy z bezpłatnej zakupomani ( nie polecam co pisałam wyżej) i z wycieczki do delfinarium akurat ta była super, dzieciom i nam bardzo się podobało, super jest zobaczyć taki pokaz na żywo. Z innych nie korzystaliśmy bo byliśmy z maluchami 1,5 i 3 latka i 11 i 13 lat starszymi. A wogóle to zazdroszczę :) jeszcze raz bym poleciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafianin
Szczęść boże zwracam się z apelem do ludzi dobrej woli o wsparcie w mojej trudnej sytuacji materialnej jestem chory na organiczne uszkodzenie układu nerwowego od urodzenia z tego powodu jestem dyskryminowany i wyrzucany z każdej pracy którą podejmę ze względu na dolegliwości chorobowe. Od kilku lat walczę z zus-em o rentę mam na utrzymaniu 4 letnią córkę obecnie jestem bezrobotny bez żadnych środków do życia proszę o drobne sumy na przeżycie.... data. 18 lipiec 2011 Kredyt Bank nr.konta 19 1500 1546 1015 4031 0333 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mieszkam w Turcji wiec co moge polecic Bodrum!!! Alanya, Kuadase, Fethiye, zmir-eme:) udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia135
@zuzka001, a tak bo to działa razem z Rainbow i dlatego ja tez szukam jak najwięcej informacji żeby nie pojechać w ciemno :) uspokoiłam się, skoro masz dobre wrażenia i jadę sobie też tam w sierpniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta.Ka.
Ja niedawno wróciłam z wakacji w Bodrum. Mieszkaliśmy w hotelu Gumbet Holiday Beach. Było wspaniale! Mieszkaliśmy przy prywatnej plaży także wylegiwaliśmy się tam całymi dniami. Byłam z alfa i nie zapłaciłam dużo. To były bardzo udane wakacje. Serdecznie polecam wszystkim Bodrum i ten hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ello 2011
a ja polecam hotel Ideal Beach Hotel w dzielnicy Alanya - Kargicak. to hotel oddalony od bardzo turystycznego centrum. zaraz kolo plaży.wystarczy tylko przejść przez ulicę. plaża w tej okolicy ładna, w miarę szeroka i nie ma na niej tak wielu turystów jak na plaży Kleopatry. byłam w tym hotelu i w tym roku lecę po raz kolejny. tym razem z alfą bo mają teraz na niego dobrą cenę. byłam już z tym biurem na Krecie i sie nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amannda.aa
Ja też byłam w Bodrum i z tym biurem co wy. Musze przyznać się, że to były moje najlepsze wakacje, bo po raz pierwszy udało nam się z chłopakiem polecieć gdzieś dalej. Oboje zakochaliśmy się w Turcji. Uważam, że jest to bardzo piękny kraj i mieszkają tam wyjątkowo mili ludzie. A rezydent zorganizował nam niezapomniane chwile na wycieczkach fakultatywnych. Było niebiańsko, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×