Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterinka_catterinka

Laptopy TOSHIBA dobre są???

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem Toshiba to kompletne g***o Asus na ma najlepszą część chłodzącą laptopy Samsung to też ponoć kompletne g***o najlepsze laptopy to Xnote ich laptop kosztuje 15 tys. złotych na drugim miejscu jest Lenovo a na trzecim Asus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 12 lat toshiba satellite L10-119. Raz wysiadł mi dysk. Dwa razy zalałem klawiaturę coca cola w drinku i działa nadal. Już niestety muli troszkę, więc w tym roku wymienie. Zaryzykuję i też kupię Toshiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toshiby nigdy więcej nie kupię! W przeciągu ostatnich 5 lat miałem 3 laptopy Toshiba, wszystkie padły po okresie gwarancji, po ok. 3 latach, naprawy wg. serwisów NIEOPŁACALNE. Laptopy nie były kupione jednocześnie, tylko po 1-2 latach był kupowany inny, ale firmy Toshiba, WSZYSTKIE padały jak muchy. Nigdy więcej TOSHIBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1,5roku i chyba juz teraz 2 raz bd musiala dac do naprawy bo nie chce mi sie włączy.G***o nie kupujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Lenovo naprawdę dobre laptopy w szczegulności modele G580 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden wielki szmelc! kupiłam taki laptop rok temu,po pół roku użytkowania trafił do serwisu,bagatela,wymiana twardego dysku,po odebraniu z serwisu działał około 3 miesiące i następna naprawa,wymiana płyty głównej,ale to za mało bo po naprawie około miesiąca znowu naprawa i potem jeszcze jedna naprawa i obecnie znowu w naprawie.....i niestety firma nie chce mi zwrócić pieniędzy ani wymienić towaru na nowy bo po co? lepiej jak klient zostaje na kilka tygodni bez sprzętu !ta firma to okropna makabra!!!!!!!!!!!! nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniam samego laptopa Satellite, bo do chwili, kiedy system pracował stabilnie, to wszystko OK., ale serwis - Toshiby (napisałem zapytanie bez odpowiedzi) i samą firmę Toshiba (adres siedziby w Polsce jest nieaktualne, mam dowód, bo dostałem zwrotny list z informacją "biuro zamknięte") - porażka. Problem tkwi w tym, że jeśli chcesz otrzymać płytę z system, bo system się wysypał, to masz do zapłaty za przesyłkę 35.90 EURO (ZA PRZESYŁKĘ !!! tak brzmi informacja na stronie Toshiba). Dla porównania forma HP robi to za darmo (przysyła płytę z systemem i ich narzędzia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre. Posiadam Toshibę od 5 lat (Satellite A600) i sprawuje się świetnie, żadnych problemów. Nie polecam natomiast Lenovo, strasznie słaba jakośc wykonania. Serdia G to totalne g****o. Także Toshiba tak, Lenovo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były zwolennik toshuiby
nie polecam tej firmy. Laptop nawalił zaraz po gwarancji do wyrzucenia, Na początku było ok wiec kupiłem Ich tablet za ponad 2000 zł na Androidzie 4,0 ,od prawie dwóch lat żadnej aktualizacjii NIE SPOTYKANE W ŻADNEJ FIRMIE NA RYNKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam plebis.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam !! Mam TOSHIBE satelite 7 lat. jak jeździłem ciężarówką po Europie, to można było powiedzieć, że chodziła 24 H na dobę. Miałem do niej podłączoą antne GPS i robiła jako nawigacja. A jak stałem na przerwach, to filmy oglądałem. Więc była na maxa zajeżdżana, nie wspomnę że 2 razy mi z ciężarówki wyleciała mi na asfalt, bo za kabel ją pociągnąłem jak wysiadałem. I nic , żyje do dzisiaj. No bateria już nie istnieje, bo nie trzyma nawet sekundy ale na przetwornicach w ciężarówce to sie nie dziwie. no może jej predkość nie powala , ale z 1 GB ramu co tu chcieć . Wiec z całą pewnością mogę polecić TOSHIBE !! zaznaczę, że ani jednego razu nie była naprawiana a system w całym jej żywiole był 4 razy przeinstalowywany i nadal wolno ale śmiga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam laptopy oferowane przez plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plebis.eu w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam laptopa tej firmy i nie narzekam, całkiem dobrze się sprawdza, dla mnie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Toshiba ogólnie produkuje dobrej jakości, niezbyt drogi sprzęt. Laptopa mam od prawie 2 lat byłem z niego bardzo zadowolony, prosty w obsłudze sprzęt. Dawał radę nawet przy dużym zużyciu procesora, świetnie się sprawdzał przy programowaniu. Szybko też instalował programy, a filmy były wyświetlane w wysokiej rozdzielczości bez problemu. Jednak laptop nie jest w ogóle wytrzymały, małe pęknięcie przy wyświetlaczu zmieniło moje zdanie na temat toshiby całkowicie! obudowa zaczęła się łamać w końcu wyskoczył z jednej strony z zawiasu. Zadzwoniłem do punktu sprzedaży i usłyszałem "niech Pan próbuje kleić, my nie pomożemy" nie rozumiałem jeszcze tego, zrozumiałem dopiero kiedy zaniosłem do serwisu. Okazało się że WSZYSTKIE sprzęty toshiba nie mają oryginalnych części zamiennych,a firmy do których numery dostajemy na stronie toshiby odsyłają jedn do drugiej, żadna się tym nie zajmuje, żadna też nie powie nam że części nie są sprzedawane! Jeśli coś się zepsuje trzeba szukać na allegro/olx. W każdym razie klejenie załatwia sprawę w najlepszym wypadku na miesiąc, ponieważ tak są skonstruowane części. Tak więc sprzęt świetny na 2/3 lata nie na dłuższe użytkowanie , firma nie dba o klienta. mój ultrabook ma teraz pękniętą w 2 miejscach obudowę ekran lata we wszystkie strony i nic nie da się zrobić, przestają powoli też odpowiadać sterowniki podstawowe które w najlepszy wypadku powinny odłączać się po 7 latach. Polecam firmę Sony lub Samsung. W sony wymienili mi sprzęt na nowy z kartką przepraszającą za usterkę, a samsunga laptop działa mi od 6 lat, a części są dostępne wszędzie w każdym lepszym sklepie, wiem ponieważ wymieniałem parę części. Serdecznie nie polecam Toshiby, chyba że wymiana planowana za 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truble
G****o, G****o i g****o. Wysiadają po gwarancji. Części oryginalne nie dostępne. Łamią się obudowy i trzeba je ciągle sklejać. Szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toshiba_ok
Nie wiem co robicie ze swoimi laptopami, ja mam szósty rok i złego słowa nie powiem. Wszystko całe, nigdy mnie nie zawiódł, pracuje codziennie od kilku do kilkunastu godzin. po tych 6 latach może nie jest już demonem szybkości, ale daje radę nawet przy programie Cad-owskim INVENTOR . (toshiba Satellite A660)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOMPUTEREK 23
jeju, SUPEROWE!! Mam Acera i tak się grzeje że nie moge na nim pracować przynajmniej 45min. Ale Toshiba spokojnie możesz kupić! A najlepiej z Windowsem 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arteczek
Ja mam TOSHIBE siedem lat bez jakiejkolwiek awarii! I nadal śmiga elegancko! Ale trzeba pamiętać, że laptop należy raz na jakiś czas wyczyścić, żeby się nie przegrzewał i to tyle. Ps. Ja swój wyczyściłem rok temu więc po sześciu latach. No ale wszystko zależy od warunków w jakich jest eksploatowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satellite a500
Ja również mam Toshibę około 6 lat. Satellite A500. Jestem z niej bardzo zadowolona. Bateria padła mi całowicie około rok temu- teraz starcza na jakies 10 min, ale nie jest to jakiś duży problem, baterię można wymienić. Jest regularnie czyszczona i zmieniana pasta termoprzewodząca, bo to jest faktycznie mankamentem, że potrafi robić się ciepły. Ale wszystko zależy od sposobu użytkowania. Ja nie zamieniła bym Toshiby na żadne HP, czy inne Samsungi. Mimo swoich lat ma nadal dobre parametry i nie muli, dziala bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za bardzo, Toshiba miała tendencję wzrostową jakieś 7 lat temu, ostatnio niestety coś przygasa. Ja tam każdemu polecam wypróbowanie MacBooka, mnie ani razu nie zawiódł, teraz nie wyobrażam już sobie korzystać z innego sprzętu niż Apple. Blisko mam w razie czarnej godziny serwis (łódź) jeśli ktoś potrzebuje link: http://icare.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam laptopa toshiby od ok. 7 lat- działa bez zająknięcia. 2 lata temu kupiłem drugi dla syna- już 3 razy wymieniony dysk na gwarancji. Ostatnia naprawa- ogromna porażka. Laptop był w naprawie 1,5 miesiąca. Niby wymienili dysk, a niestety ciągle zrzuty pamięci i niebieskie ekrany. Niby mam jeszcze 2 dni gwarancji ale już tym patałachom znów na kilka tygodni nie oddam ... Strona toshiby tak urządzona, że nie można się skontaktować ani mailowo ani telefonicznie, tylko automat. Jestem wyleczony z produktów formy toshiba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy43
Myślę, że to dobre laptopy. Chociaż jeśli potrzebujesz opinii specjalistów, to odezwij się do Redicreo. Normalnie to jest serwis komputerowy, ale wiem, że składają też komputery. Na pewno Ci pomogą w wyborze najodpowiedniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×