Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catterinka_catterinka

Laptopy TOSHIBA dobre są???

Polecane posty

Gość Kb Tośka
Mam laptop Toshiba - Tecra zakupiony w 2006r. (10 la temu) na potrzeby firmy. Wymieniłam baterię, zasilacz, gniazdo zasilania i 3 razy była czyszczona z powodu przegrzewania się. Brakuje jednej litery w klawiaturze. Do dzisiaj jednak działa, choć oczywiście dosyć wolno. Poza tym nic się nie działo. Stanowiła rzeczywiście narzędzie pracy w różnych warunkach, ciągle była przemieszczania. To tyle na temat laptopa tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od modelu - tak jak w przypadku każdego innego sprzętu. ALe ogólnie popatrzcie - http://techfresh.pl/jaki-laptop-do-3000-zl-top-5-najlepszych-laptopow W budżecie do 3 ttysięcy można bez większych problemów znaleźć kawał solidnego sprzętu, tak więc nie ma co wydziwiać. A to jaką markę wybierzesz nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielgabriel
toshiba to według mnie najlepsza firma produkująca laptopy, swoją toshibe kupiłem w sfeirsie x lat temu, a nadal działa jak nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_wiem_jak_sie_nazwac
Obecnie mam Toshibe, i narazie jest z nią spoko, nie wiem jak będzie dalej, ale narazie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VrsBlinQVrs
największe g****o jakie kiedykolwiek wyprodukowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Toshiba kupiłem ją w 2009r.,jak dla mnie bomba, zero awarii działa bez zarzutu i oby był tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×