Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

korjonos-Po prostu mi uwierz,pewnych rzeczy nie mogę ci powiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry uczynek powiadasz? Całą zime karmiłam kaczki w parku, klikałam w te linki z pieskami wiec juz chyba wystarczy :) do do maria Powodzenie? Inne maja większe... Ja duzo zyskuje przy rozmowię, bo jestem chyba dosc dowcipna i niegłupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A twój chłopak tak ma?Miałaś prawika że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A co ty możesz o tym wiedzieć.Nawet nie widziałaś jak facet się spuszcza a chcesz coś powiedzieć w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przesadzacie dziewczyny aż takie zajebiście ładne nie jesteście. A dwa chłopak może sobie wcześniej zrobić dobrze ręką i już taki szybki nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-To czemu jestem nadal prawiczkiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadaliscie nastoletniej, ze jest taka piekna to reaz mysli, ze kiwnie palcem a chlopak sie spusci... A to nie jest tak- tzw. seksappeal to nie tylko kwestia wygladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciiekawa odpowiedzi darker i inne prawiki: ustaliliście sobie jakąś górną granicę prawictwa? Tzn. jeśli do konkretnego wieku nie znajdziecie żadnej chętnej to wtedy porzucicie swoje 'zasady' byleby tylko zaliczyć? np. pójdziecie na dzi**i albo wyhaczacie jakąś nachlaną laskę z dyski bądź jakąś zdesperowaną, której nikt nie chce itd.? Czy macie to gdzieś i nie przeraża was wizja wiecznego prawictwa na tyle żeby zrobić to z byle kim -tylko po to żeby je stracić?" Co za głupi pomysł:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
wiecie w tych wszystkich tematach najgorsze jest to ze ci co mają powodzenie nie rozumieją tych co powodzenia nie mają są ludzie lepsi i gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On spuscilby sie zanim bys sie zaczela rozbierac Trochę samokrytyki, dziewczyny - aż tak ładne nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapselko-> zawsze w takich sytuacjach odczuwałam jakiś strach i starałam się wiać najszybciej jak się da. Bagno->jak się długo nie miziam z moim i dodatkowo potorturuję go trochę to strzela szybko jak kowboj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie w tych wszystkich tematach najgorsze jest to ze ci co mają powodzenie nie rozumieją tych co powodzenia nie mają są ludzie lepsi i gorsi a wiesz co? ja troche chyba rozumiem, bo ze mnie sie dzieci smialy w podstawowce. wiem, ze to nie do konca da sie porownac, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia a o ile starszych? Bagno jak mnie pamieć nie myli ma 26lat. To trochę za duża różnica wieku chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×