Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Ja przeciętna jestem. A jak facet jest aż tak napalony to sam widok kobiety prawie nagiej działa jak wyzwalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to 10 lat. aktualnie. chociaz wiecie... rodzice itd. dlatego jestem i bede sama. bo z gowniarzami sie zadawac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
wkurzające jest to ze juz człowiek przez gorszy wygląd jest skazany na porazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ja też nie lubię ludzi,więc byśmy do siebie pasowali,ale ty dziecko jesteś.Poczekam na ciebie jakieś 3 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka wrzuć fotę na maila bo jakoś wiary nie daję w tą przeciętność... gdybyś była przeciętna to by faceci nie prawili ofert;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-Jak to za stary?To ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno jej rodzice by się wkurzyli na faceta o 10 lat starszego.. była by jazda ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzające jest to ze juz człowiek przez gorszy wygląd jest skazany na porazke myslę, że to nie kwestia wygladu, ale pewnie zaraz wszyscy mi napisza, ze nie wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Nawet nie wiesz jak wyglądam:D:D Pewnie i tak bym nie był w twoim guście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy 15 a 26 jest jedynascie lat. Zabiliby mnie chyba. Ich coreczka? taka grzeczna, zawsze poukladana i w ogole. to nie do pomyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
najwięcej chodzi własnie o wygląd reszta jest mniej wazna atrakcyjni zawsze mają więcej partnerów seksualnych bo mogą se na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata Bagno- w tym roku obchodze moje piersze (z pieciu conajmniej) 25 urodziny" to jeszcze mloda dup a jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mria właśnie wszystko się o wygląd rozbija kiedyś na necie różne dziewczyny poznawałem. Znajomość kwitła do czasu aż swoje zdjęcie wysłałem wtedy było zrywanie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Eee tam ,przekonał bym ich do siebie;) Obiecał bym im że ją nawet nie dotknę i jeszcze długo będzie dziewicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś była przeciętna to by faceci nie prawili ofert wcale nie trzeba byc takim super, zeby zaczepiali. Ja dzis szlam do sklepu to mnie dwoch polismanow prawie wzrokiem zgwalcilo (mialam obcisle spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie kobiety patrzą z obrzydzeniem :( Naprawdę nie możecie sie powstrzymać, choćby z uprzejmości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Ja mam zawsze obcisle spodnie. W ogole teraz nosi sie inne? A co chcialbys bys moim ojcem? No moj ojciec mial prawie 30 lat ja sie urodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjanos a ja miałem przypadek żę szedłem przechodziła jakaś dziewczyna po chwili ona do mnie z ryjem co się gapisz. A wcale się na nią nie gapiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×