Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęciaaaaa

strój Pana Młodego

Polecane posty

Gość Mr Młody
Nikt tu nie mówi o przebieraniu. Mężczyzna ubiera się sam, inaczej jest chłopcem, a nie mężczyzną. Sam poznaje zasady, sam kreuje swój styl i wreszcie sam podejmuje decyzję o tym, jak się UBRAĆ, a nie PRZEBRAĆ. Jeśli efektem jego rozwoju jest założenie żakietu (czego nie polecam), albo strollera (co bardzo polecam), to bić brawo. Jeśli lepiej się czuje w garniturze, to również powinna być jego decyzja. Stroller jest bardziej elegancką opcją i jest raczej dla Panów, którzy z garniturem są obyci na co dzień. I nie ma mowy o żadnym "ubawie" gości. Bo jeśli ktoś się śmieje, to brak mu należytego wychowania, a do tego jest skrajnym ignorantem. Jeśli mam zgadywać, to osoba "Do Mr Młody" nigdy w życiu na żywo strollera nie widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mr.Młody
Sorry, ale dla mnie jako kompletnego laika facet ubrany w stroller wygląda jakby ubrał każdą część garderoby z innego kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawat dla mlodego
niestylistko a taki krawat http://allegro.pl/b-52-elegancki-czarno-fioletowy-krawat-nowosc-i2701178072.html? wiem, ze powiesz ze nie jedwabny, ale i tak nie ten chce kupic. Chodzi o takie polaczenie. I czy jak czarnt na forze to pasowal bedzie do ciemno szarego garnituru czy tylko do czarnego? nie chce jednolitego fioletowego. Takie cos mi sie spodobalo ale nie wiem czy trafjny wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Młody
Do Mr Młody, Czarne buty, biała koszula, biała poszetka i srebrny krawat też nie są w tym samym kolorze co marynarka, a mogłyby być. Kombinowanie kolorem jest podstawową częścią męskiego stroju i konieczną. Jak się całe życie widywało panów w roboczych mundurach, nazywanych garniturami, to potem można mieć kłopoty ze zrozumieniem, że niektóre rzeczy mogą być inne i bardziej eleganckie. Żeby się zanadto nie rozwodzić, bo w ostateczności decyduje subiektywna opinia, proponuję dwa eksperymenty, lub przynajmniej jeden. Można przeprowadzić w sklepie. Zapewniam, że jeśli samemu na siebie to nałożysz, to zmienisz na zawsze zdanie i polubisz strollera. 1. Załóż czarny garnitur trzyczęściowy jednolity, czyli z kamizelką. 2. Załóż szary garnitur trzyczęściowy jednolity, z kamizelką. ad 1. Trochę ciemny, nie? ad 2. Trochę blady nie? ad 1. Pozostaw czarną kamizelkę i marynarkę, a załóż do tego szare spodnie. Ciekawiej i mnie ciemno, prawda? Bardziej dostojnie. ad 2. Zmień marynarkę na czarną, a pozostaw szarą kamizelkę i spodnie. Ciekawiej i mniej blado, prawda? Stroller nr 1 to opcja na uroczystości państwowe. Stroller nr 2 jest bardziej ślubny. Wygląda lepiej niż cały jednolity szary garnitur trzyczęściowy. (Na spodnie warto dodać czarne paski, bo wydłużają nogi). Przewaga strollera nad jednolitym trzyczęściowym jest taka, że nie jesteśmy monotonni. Przewaga strollera nad jednolitym dwuczęściowym jest taka, że mamy kamizelkę. A kamizelka (dobrze dobrana) dodaje dostojności, bo pan nie pokazuje swojej koszuli w okolicach pasa i nie odsłania za dużego dekoltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
krawat dla młodego - powiem tak: nieprzekonuje mnie ten typ krawata, bardzo teraz lansowany, ale IMHO zbyt przekombinowany + jakis taki niekompatybilny; bo nie może się zdecydować czy ma być fioletowy czy czarny... ;) Poza tym - krawat czarny to oznaka żałoby = na ślub odpada; krawat fioletowy też niekiedy może pełnić funkcję żałobnego, ale jeśli jest w prążek lub rzucik - już ten "smutny" charakter traci; to tak odnośnie faktu, że sporo par decyduje się ostatnio na fiolet jako kolor przewodni, to bbbbbbb popularna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozłaczki em i em
A czy wypada ,żeby pan młody nie miał krawata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazina
Uważam że strój Pana Młodego powinien być klasyczny i stylowy. Ciężko taki dobrać dlatego mój facet został przeze mnie zmuszony do szycia na miarę :) Jak się okazało potem, to był świetny pomysł. Zaoszczędziliśmy sporo czasu i pieniędzy! :) Zostawiam namiary na firmę w której szył mój chłopak http://www.vanthorn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izususia
cześć :) zbieram opinie na temat oryginalnych spinek do mankietów dla pana młodego :) ja swojemu zamówiłam już z imperiumgadzetow.pl - drewniane, z wygrawerowaną datą ślubu. co myślicie o czymś takim? będzie pasować do stylizacji boho? jakby ktoś szukał czegoś równie ciekawego, to polecam: https://imperiumgadzetow.pl/433-spinki-do-mankietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarinka
bardzo ładne garnitury ma Noor.pl - i nie takie drogie. Zaskoczyło mnie to że są tak ładnie i porządnie są skrojone. na prawdę jest to bardzo dobry materiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×