Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęciaaaaa

strój Pana Młodego

Polecane posty

Gość Do nie jestem stylistką
@M_K_F wg Ciebie dlaczego ten garnitur nie pasuje na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
bo jest to smoking (zwóć uwagę na wyłogi marynarki u Beckhama - są błyszczące, atłasowe, smokingowe) i jako taki jest ubraniem wieczorowym, "baloworozrywkowym" etc założenie ich na ślub, a już zwłaszcza na ślub kościelny, będzie zbrodnią przeciwko zasadom stosownego ubioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nie jestem stylistką
Mucha może i nie wygląda źle, jednak w przypadku garnituru postawiłabym na krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
do tego co pokazałaś, wyłącznie mucha nie bez powodu Beckham ją założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nie jestem stylistką
a faktycznie:) dopiero teraz zauważyłam lampasy na spodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nie jestem stylistką
dzięki za wyjaśnienie wszystkiego:) Na co dzień ubieramy się "po sportowemu", w pracy zakładamy fartuchy, a zasady ubioru na wyjątkowe okazje są nam obce... Dobrze, że są fora i ludzie służący radą:) Bo jednak na własny ślub wypadałoby ubrac się jak człowiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
M_K_F już wszystko pięknie wyjaśnił :) Strój Bekhama na wqieczorne & snobistyczne after party pasuje swietnie, ale na ślub (zwłaszcza własny)... nie3 za bardzo ;) Pan Młody jest wtedy przebrany, nie ubrany - w dodatku niestosownie do okoliczności... Na ślubną okazję pasuje garnitur wizytowy - czyli z matowej wełenki, ciemny; może być czarny, ciemnoantracytowy lub granatowy. Odpadają lśniące wyłogi czy lampasy. Pytaj śmiało - wespół wzespół wypracujemy konsensus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie jestem stylistką" dziękuje raz jeszcze za pomoc, rzeczywiście sukienki z dekoltem "V" wyglądają bardziej elegancko. Choć ładniej mi z dekoltem w serce i wielkiej princesce(...), która lepiej wyglądała by na sali weselnej i zrobiła większe wrażenie wśród gości to jednak postawiam na zdjęcia z ceremonii i sesji ślubnej, w której lepiej będzie się prezentować leka zwiewna suknia z ramiączkami. (Zwłaszcza, że na pamiątkę tracimy naprawdę dużo, bo zależy nam na jej jakości, bo wspomnienia po latach zalatują kurzem, a zdjęcia mają dusze i pięknie odzwierciedlą nam później te niesamowite, jednodniowe emocje) Mam pytanie, bo nie wiem na który krawat się zdecydować, chciałabym złoty z czarnym, a takiego znaleźć nie mogę, w M&S( tam, gdzie najprawdopodobniej kupimy garnitur, takie bywają naprawdę sporadycznie) http://imageshack.us/g/42/260764538tp.jpg/ Taki będę mieć bukiet: http://imageshack.us/photo/my-images/72/c537c93400041fde4mc2935.jpg/ W uszy mleczne bursztyny :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@ Solange Jeżeli już Pan Młody MUSI mieć krawat w kolorze Twojego bukietu, to najlepiej wizualnie wygląda krawat nr 3. Potem długo długo nic i dopiero potem "1". Zestawienie złoty bukiet + zloty krawat jest straszliwie "oczywiste" i mom zdaniem nie będzie to dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
Solange - zdecydowanie trzeci krawat, jest najmniej jednoznaczy, leciutko "zgaszony" :) Plus ładnie nawiąże do odcienia mlecznych bursztynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za podpowiedzi. M_K_F kolor bukietu nie jest złoty, to lekki pomarańcz, nieco łososiowy. Połączenie herbacianych róż z kremowymi. Więc nie wydaje mi się, aby było nuudno. Zwłaszcza, że mam urode "wiosny" i najlepiej mi w żywych delikatnych kolorach, a skoro to ja mam zdobić pana młodego :D to on dostosuje się do mnie :P, ale dziękuje za podpowiedz. Mojej kuzynce również trzeci najbardziej przypadł do gustu, reszta jest trochę "żółta" jak dla mnie podobna do mlecznych bursztynków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzyczona
Widzę, że naprawdę potraficie doradzić :) więc proszę was o pomoc (zarówno kierowane jest do nie jestem stylistką i do M_K_F). Doradźcie mi jakiego koloru powinnam wybrać suknię ślubną czy biel czy wanilia ( jasne ecru)? Góra sukni jest głównie z koronki a dół ma za jakiegoś innego materiału ( lekkiego ale nie pamiętam jakiego) . Zaznaczę że dobrze mi jest zarówno w bieli jak i ecru. Jeżeli wybiorę jasnę ecru to jaki strój Panna Młodego, jaka kolorystyka koszuli i garnituru itp.? Czy ewentualnie możecie przesłać linki do stron przykładowych garniturów i koszul itp.Wiem na 100 % że mój narzyczony nie chce mieć czarnego garituru i nie potrafię go przekonać :(. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeeeeczona
Malutka poprawka y na e :) i zmiana pseudo Widzę, że naprawdę potraficie doradzić więc proszę was o pomoc (zarówno kierowane jest do nie jestem stylistką i do M_K_F). Doradźcie mi jakiego koloru powinnam wybrać suknię ślubną czy biel czy wanilia ( jasne ecru)? Góra sukni jest głównie z koronki a dół ma za jakiegoś innego materiału ( lekkiego ale nie pamiętam jakiego) . Zaznaczę że dobrze mi jest zarówno w bieli jak i ecru. Jeżeli wybiorę jasnę ecru to jaki strój Panna Młodego, jaka kolorystyka koszuli i garnituru itp.? Czy ewentualnie możecie przesłać linki do stron przykładowych garniturów i koszul itp.Wiem na 100 % że mój narzeczony nie chce mieć czarnego garnituru i nie potrafię go przekonać . Bardzo proszę o radę :). Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
narzeeeczona - jeżeli narzeczony nie chce czarnego garnituru, w takim razie sugeruję ciemny antracyt :) A dla Ciebie - biel, wtedy właściwie każdy odcień garnituru partnera będzie pasował ;) Ale - uwaga, garnitur powinien być ciemny, matowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@ narzeeeczona: przede wszystkim "+" dla Twojego PM za niechęć do czarnego garnituru ;) ja także należę do frakcji nie lubiących czarnych garniturów (chyba że na pogrzeb) :) jeżeli chodzi o kolor, to sugeruję granat lub, tak jak "niestylistka" - antracyt oczywiście matowy i sugeruję gładki - bardziej elegancki, bardziej praktyczny (łatwiej dobrać krawat czy koszulę); ponadto paski należy traktować bardziej "biznesowo", więc, moim zdaniem, nie pasują zbytnio na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeeeeczona
Dziękuję za odpowiedź i radę :). Jak najbardziej garnitur będzie matowy. Te lśniące to nie chcę brzydko określić ale wiocha - mi się osobiście nie podobają. A jak Waszym zdaniem czy koronka w sukni ślubnej nie wygląda gorzej w bieli niż w jasnym ecru (śmietankowa biel)? Jeżeli wybiorę białą to faktycznie nie powinnam mieć problemów z ubiorem Pana Młodego ale jeżeli wybiorę jasne ecru ( wydaje mi się że koronka wygląda lepiej w jasnym ecru - ale to jest tylko moje zdanie i chciałabym poznać inne opinie) co wtedy jak koszula dla niego? On na 100 % nie chce koszuli ecru bo mówi że one wyglądają jak koszule, które przeleżały parę lat w szafie i zżółkły:). Proszę o odpowiedź. Serdecznie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@narzeeeczona: jeżeli chodzi o odwieczny ;) temat "jaka koszula do sukienki ecru?", to tutaj ścierają się dwie szkoły: "kolor koszuli ma odpowiadać kolorowi sukni" a.k.a. "kolor sukni ma odpowiadać kolorowi koszuli", i tym samym suknia ecru=koszula ecru argumentem będzie na ogół teza, że przy białej koszuli, suknia wyglądałaby jak "brudna" czy "pożółkła" przedstawicielką tej szkoły jest "niestylistka" według zwollenników drugiej koncepcji (do których zaliczam się ja), koszula powina być biała niezależnie od koloru sukni panny młodej, czyli suknia ecru, a koszula nadal biała moim zdaniem suknia wygląda wtedy po prostu jak ecru a koszula jak biała i wygląda to dobrze zobacz zdjęcia ze slubu M. Czerkawskiego (niezależnie od fatalnego białego krawata Pana Młodego, zestawienie suknia ecru i biała koszula Pana Młodego nie wygląda źle): http://kobieta.wp.pl/gid,9170645,img,9170665,kat,67434,title,Slub-Mariusza-Czerkawskiego-i-Emilii-Raszynskiej,galeriazdjecie.html moim zdaniem wybór należy na pewno do Was; jeżeli Ty wybierzesz suknię ecru (lub koronkę ecru) a Twój narzeczony założy białą koszulę, będzie to OK przygotujcie się jednak na atak zwolenników "pierszej szkoły" czy to na weselu czy w sklepach ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
To prawda, że na widok Panny Młodej w ecru sukni, a Pana Młodego w białej koszuli dostaję estetycznego bólu zębów... I nie zamierzam zmienić zdania, że suknia sprawia wówczas wrażenie zżółkłej i poszarzałej ze starości... Bo tak po prostu jest. Tymczasem M_K_F (co nie jest żadną tajemnicą) przeszczepia na grunt sytuacji wizytowej/popołudniowej (którą są zaślubiny) zasady rodem z mody typowo wieczorowej = balowej ("nocnej"), gdzie koszula mężczyzny rzeczywiście i bezwzględnie MUSI być biała, i żadna inna. Choćby i partnerka ubrała się w białą czy śmietankową suknię BALOWĄ ;) Ale ślub to nie bal ;) Najbardziej znamienny przykład - suknia ślubna Kate Moss versus bielutkie sukieneczki druhen i niebieskobiała koszula Młodego. Obiektyw fotograficzny is brutal - suknia wyglądajak wiekowa, zżółkła szata po prababci, wytarzana dodatkowo w popiele...: http://onlinefashionz.com/wp-content/uploads/2011/08/kate-moss-wedding-and-Kate-Moss-Wedding-Dress-Designed-2011-02.jpg Co zabawniejsze, oboje z M_K_F mamy podobny pogląd w kwestii "wciskania:" strojów wieczorowych w sytuacje "dzienne", i na widok Pana Młodego odstrzelonego na zaślubiny w strój balowy (czyli smoking lub frak wieczorowy) soliedarnie dostajemy ataku śmiechu - bo też i śmieszny to widoczek ;) Równie dobrze możnaby się wybrać na herbatkę do królowej angielskiej w podkoszulku ;) Nie ta sytuacja, nie ten styl ;) Reasumując - jak najdalsza jestem od stwierdzania, że dany odcień powoduje "lepszy" wygląd koronki. To, czy "ładniejsza" jest koronka biała, czy śmietankowa - to już naprawdę WYŁĄCZNIE kwestia indywidualnego gustu, odczucia czy przekonania. Dopasowania do typu urody, odcienia cery, koloru włosów. Jeśli chcesz uniknąć wszelkich wątpliwości - wybierz suknię z białej koronki, dobierz Młodemu bielutką koszulę na spinki, i nie pojawią się ŻADNE kontrowersje ;) Natomiast w przypadku wyboru koronki śmietankowej, ja osobiście bardzo gorąco i szczerze będę Cię namawiała na przekonanie Młodego do śmietankowej koszuli. I bynajmniej nie chodzi mi tu o ecru, które niestety często w przypadku kolorystyki męskich koszul przeradza się w "kolor kremowy" z brzydkim odblaskiem żółci... Asertywność w salonach męskich BARDZO wskazana!!!!! A bielutka suknia ma niepowtarzalny urok, ten "błysk", cudowną świetlistość (nie do podrobienia!!) - ecru tej promienności nie posiada, rekompensując ją ciepłem i swoistą "puszystością" koloru. Osobiście do obu odcieni mam ogromny sentyment, i nie faworyzuję żadnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, proszę o pomoc w dobraniu garnituru, koloru koszuli i krawata.. panna mloda będzie miala suknię koloru ivory,ja planuję zakup czarnego, matowego garnituru oraz koszulę o lamanym kolnierzyku... czy czarny krawat pasowalby do koszuli o kolorze ivory? jezeli nie to jaki wedlug Pani bylby odpowiedni, dodam, ze jestem raczej dobrze zbudowany i wysoki, o wymiarach 192 wzrost i 120 klatka. z gory bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@misiekrrrr a nie myślałeś o garniturze innym niż czarny? czarny garnitur nadaje się raczej na pogrzeby, czarny w ciągu dnia raczej źle wygląda, poza tym, z faceckiego i praktycznego punktu widzenia, gdzie go potem założysz? do pracy się nie nadaje, w sytuacjach oficjalnych typu urodziny wujka" raczej także nie... osobiście polecam granat (navy) praktycznie każdy w tym kolorze dobrze wygląda (i nie będziesz miał potem problemów w ponownym wykorzystaniem) oczywiście garnitur gładki (żadnych kratek czy pasków), tylko faktura tkaniny oczywiście matowy ("+" dla Ciebie) oczywiście 100% wełny - nie daj sie nabrać sprzedawcom wciskających niegniątące się plastiki i inne domieszki jeżeli chodzi o koszulę - zapomnij o łamanym kołnierzu - wybierz normalny, z rozwarciem nie większym niż 90 stopni co do koloru krawata - zapomnij o czarnym - wygląda to źle, nie ta okazja - wybierz raczej krawat "nie gryzący się" z kreacją Twojej wybranki lub (IMHO gorsza wersja) - bardzo wyraźnie z nią współgrający zarzuć więcej danych (jeżeli coś Ci zdradzono ;) ) może się uda coś więcej doradzić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
misiekrrrrrr - ja akurat nie jestem przeciwniczką czarnych garniturów, natomiast bardzo jestem przeciw czarnemu krawatowi (oznacza żałobę!!!) i bardzo przeciw krawatowi ivory - fatalna moda "Pan Młody musi być arcyślubny", facet w takiej krawatce wygląda jak mdły wymoczek... Najbardziej uniwersalny odcień krawata nawiązuje do metalu obrączek - czyli może być złotawomiodowawy, albo szarosebrny. Takie odcienie są dośćź neutralne, a przynajmniej nie rozmywają rysów twarzy mężczyzny. Można też przemyśleć opcję odcienia przewodniego - wówczas dobieramy w takimj samym kolorze krawat, kamienie w biżuterii Panny Młodej oraz kwiaty w bukiecie oraz przypince. Przykład: http://bridelle.pl/wp-content/uploads/2011/02/juliam14.jpg http://bridelle.pl/wp-content/uploads/2011/02/juliam51.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_K_F - dziekuje za szybka odp tak myslalem o innym kolorze np grafitowym ale moze narazie pominmy ten temat koloru garnituru, gdyz czytalem ze nie jestes fanem czarnych garniturow:) ale nie wykluczam tego navy gdyz jest dosyc ciekawy, ogolnie ciezko znalezc garnitur dla mnie i to jest tez troche uciazliweze ze wgledu na budowe ciala. Jezeli moge mam kilka pytan odnosnie ubioru: Czy garnitur moze sie lamac na barkach pod poduszkami? gdyz mialem taki owy problem prawie za kazdym razem czy to poprostu nie wlasciwy kroj marynarki? Czy dalej wedlug zasad koszula powinna wystawac z pod rekawka marynarki? Jaki rodzaj garniuturu dobrac do siebie slim, regular czy taliowany? A wiec tak garnitur napewno bedzie gladki i matowy gdyz zadnen inny nigdy by nie wchodzil w gre. Kamizelki nigdy mi sie nie podobaly wiec to tez jest pewne. Czy koszule dobrac czy pod kolor sukni Panny Mlodej a wiec ivory czy biala? kolnierzyk prosty nie duzy? Jaki rodzaj koszuli bylby odpowiedni? slim fit, tailored, regular? a i czy koszula powinna byc blyszczaca czy matowa? Jak wyglada sprawa krawatu: szeroki, waski? pod kolor bukietu PM? hmm z tego co sie dowiedzialem odnosnie bukietu ma to byc mix kolorow kremowo-rozowo-morelowo-zolty :) a wiec pytanie jak dobrac kolor krawatu zeby to wszystko wspolgralo ze soba (jasny zolty?) Dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem styllistką - dziekuje za odp i za zainteresowanie sie moim tematem oczywiscie czarny krawat odpada rozumiem a ivory nie wchodzil w gre gdyz koszula chyba bedzie w tym kolorze ale barrdzo dziekuje za podpowiedz i wyjasnienie co do tej kwestii:) co do koloru przewodniego to jest chyba ten ivory troche smiesznie ale nie jestem pewny.. a jak wyglada sprawa koszuli wedlug Pani zdania? jaki rodzaj? z gory uprzejmie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem styllistką
misiekrrrrr - tak skrótowo ;) - garnitur radzę antracytowy - matowy i gładki - jak sugeruje i M_K_F - koszula w odcieniu sukni Panny Młodej - matowa, z bawełny 100%, na spinki - kołnierzyk w żadnym wypadku łamany!! Klasyczny kołnierzyk, z rożkami rozchylonymi na 90 stopni - krawat średniej szerokości - śledź nie każdemu pasuje... - skoro Panna Młoda ma mieć multikolorowy bukiet, to dobierzcie krawat z kolorze obrączek - a bukiet zwiążcie wstążką właśnie w kolorze krawata Swoją drogą jeśli bukiet sobie rzepkę skrobie, biżu Młodej sobie rzepkę skrobie, krawat Młodego jest przypadkowo, to i cała stylizacja Młodych zaczyna być nieco... przypadkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistką - bardzo dziekuje za porady, napewno wezme je pod uwage i wykorzystam podczas doboru stroju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
@misiekrrrrr 1. marynarka nie może się łamać na barkach - jak rozumiem, linia barków w mierzonej przez Ciebie marynarce miała załamanie (nie byla prosta, a przypominała bardzo płaską literę "V") coś takiego to przede wszystkim wielki błąd konstrukcyjny marynarki, można sobie wyobrazić poprawienie tego u krawca, ale cena byłaby tego ogromna a i nie każdy krawiec podjał by się tego zadania; już nie mówiąc o tym, że większość by nie podołała może być to związane z Twoją sportową sylwetką i nieźle rozwiniuętymi mięśniami karku + naramiennym tym niemniej szukaj marynarki bez tego efektu WAŻNE!!! spezedawcy mogą próbować Ci wmówić, że to "od wieszaka", że "to się rozejdzie", że "poduszka się ugniotła w transporcie" lub nawet, że "tak ma być" 2. "wystawanie koszuli spod marynarki" tak, mankiet ma wystawać PRZY WYPROSTOWANYCH SWOBODNIE OPUSZCZONYCH RĘKACH mankiet koszuli powinien sięgać maksymalnie do "rozwidlenia kciuka" (może być krótszy, ale nie bardziej niż do kostki nadgarstka), a marynarki powinien być conajmniej 1 cm a maksymalnie 2 cm krótszy mierząc marynarkę (w sklepie lub u krawca na przeróbkach) załóż koniecznie koszulę w odpowiednej długości i do niej dobieraj długość marynarki zasadniczo nie bój się skracać !!! nie daj sobie wmówić, że długość rękawów mierzymy z rękami do przodu, czy w górę nie daj sobie wmówić, że rękaw marynarki ma zakrywać dłoć ZASADNICZO, DŁOŃ MA BYĆ WIDOCZNA SPOD RĘKAWA 3. czy koszula/marynarka taliowana to zależy już od Twoich wymiarów podejrzewam, że jako "typ sportowy" powinieneś mieć zarówno marynarkę jak i koszulę taliowane proponuję przejść się do sklepu z dobrymi koszulami i mierzyć koszula powinna umożliwiać swobodny ruch, nie "wyłazić" przy tym ze spodni, a jednocześnie nie powinna wisieć jak spadochron zwróć uwagę na rozmiar kołnierza, szerokość w ramionach oraz szerokość rękawów - zasadniczo są to te elementy koszuli, których albo nie ma jak, albo ciężko=drogo przerobić 4. kołnierz zwykły prosty, niech Cię ręka boska broni przed łamanym kolor koszuli - wybierzcie sami, czy wolicie białą czy w kolorze sukni wybór opinii oraz zdjęcia masz w tym wątku koszula oczywiście matowa jedynym elementem błyszczącym może być jedwabny krawat ;) 5. zasadniczo szerokość krawata powinna odpowiadać szerokości klap marynarki przy Twojej sylwetce szukaj raczej klasycznych (średnioszerokich) klap i tym samym średnioszerokiego krawata - w tej chwili krawaty klasyczne mają pomiędzy 7,5 a 8,5 cm śledzik na klacie 120 cm będzie wyglądał groteskowo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_K_F - Chyle czoła:) i gratuluje obycia w temacie. Naprawdę super mi to wytłumaczyłeś.. Oczywiście zastosuje się do "Waszych" (M_K_F, nie jestem stylistką) wskazówek i DZIĘKUJĘ za PROFESJONALNA pomoc! Mam nadzieje ze do czerwca uda mi się skompletować wszystko bo na dzień dzisiejszy mam tylko buty..:) a w przyszłości na pewno nie zawaham się skorzystać z Waszej porady. pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_K_F
nie ma problemu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) może zechcielibyście również mi coś poradzić, bo jestem w kropce:) chodzi o dobór dodatków do sukni ślubnej i garnituru. suknia ślubna jest z organzy z bardzo spokojnymi falbanami od bioder. kolor biały. góra zupełnie gładka bez ramiączek. dekolt to znienawidzone przez Was serduszko (delikatne) ktore jednak mi bardzo się podoba bo dzięki temu moje ramiona nie wyglądają szeroko:) moj Narzeczony zamierza kupic garnitur granatowy, ale nie krzyczący, krój slim fit. biała koszula do tego. no i mam problem z jego krawatem i moim bukietem. chodzi o kolor. myslałam o bukiecie biel+fuksja+zielen, ale nie wiem czy to dobry pomysł. dodam że Pan Młody jest jasnym blondynem:) Macie moze jakies fajne pomysły na strojenie koscioła? kościół jest mały, z XIV wieku kamienny. nie ma w nim dużo miejsca wiec wiem ze nie mogę przesadzic z dekoracjami... z góry dziękuję z rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Mój narzeczony będzie miał garnitur niebieski albo jasna śliwka i w takim kolorze będę miała bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×