Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osobaberobotnanadzis

dziś byłam w sklepie...

Polecane posty

Gość osobaberobotnanadzis

i kupiłam sobie pizzę za 4 zł. Powiem wam mrożona pizza - wyrzuciłam pudełko więc nie pamietam firmy, ale naprawdę smaczna ta pizza była. Chciałam zrobić sobie na obiadek placki, ale w tym sklepie doszłam do wniosku, że kupię sobie pizzę i zobaczę ile taka pizza u nas kosztuje i czy jest smaczna. No to 4 zł mrożona pizza. Myślałam, że 8 zł, ale w sumie powiem wam co fakt to fakt - za 2 euro w Niemczech były 2 pizze. To wszystko co chciałam tu napisać. Acha - chciałabym żeby w Polsce były bagietki mrożone (zapiekanki ala pizza) bo to jest dobry pomysł również. I tyle. A tego nie widzę. Puszki też są różne, ale generalnie są droższe niż w Niemczech - większe też, ale droższe. Z porównywalnych w tamtym sklepie gdzie byłam jest tylko puszka z ananasem za 3.89. Reszta powyżej 5 zł. Dlaczego jest tak mało puszek do 4 zł OTWIERANYCH BEZ SPECJALNEGO OTWIERACZA - ZA POCIĄGNIĘCIEM? Nie wiem. Zwłaszcza nie ma brzoskwiń. Jak coś jest to ananas. Czy to tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...CCC
nIE WIEM O CO CI CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
No pomysł na obiad jest niezły, nie? Jutro wam też napiszę pomysł na obiad. Dziś miałam mleczko 3.2 % i pizzę na obiad (mniam mniam) Mogłam jeszcze sobie kupić jakiegoś owocka i to wszystko co mam tu do napisania - żałuję , że nie jestem kucharką. No oczywiście na obiad mogłam mieć więcej potraw niż placki. Mogłam zrobić sobie jakieś mięso, ale powiem wam nic nie robię specjalnie trudnego to mogę sobie pizzę lekką zjeść i tyle. Dobra z salami. I tyle. Następnym razem zrobię sobie kotleciki z kurczaka i kupię sobie sałatkę oraz może jakieś frytki sobie do tego jeszcze przygotuję. No pomyślę. Na jedynym OLEJU wszystko machnę. Powiem wam lubię nawet takie potrawki różne znać i wymyślać. I pożalę wam się tu , że w sumie z pracy za granicą najbardziej wyleciałam za jedzenie, ale powiem wam też tak - jacy ci faceci są zgnili - przecież taką pizzę sobie kup, włóż do PIEKARNIKA i sobie ją PODGRZEJ. W SUMIE - wszystko co można na tym Zachodzie to ZROBIĆ ZAKUPY. I to koniec. NIe - oni muszą mieć kucharki. Ale wiecie - to jest taki terroryzm bo równie dobrze mogą powiedzieć, że jak mają udawać NIE WIEM CO to się obejdą sami albo jak mają jeść nie wiem co - to się obejdą. Nie - to ciebie zgnoją bo ty nie chcesz być KUCHARKĄ. Kucharką? Słuchajcie - no to każdy mi powie normalny - wariatka - po coś to CHCIAŁA BYĆ tą kucharką? Przecież wszystko w sklepie jest gotowe. I w razie co jeszcze by się śmiano. Ale we wrześniu 2010 jeszcze tego nie rozumiałam bo się tym nie interesowałam, nie chodziłam po sklepach. I tyle. A co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem ze to co kupisz w sklepie nie bedzie nawet w polowie tak dobre jak robione w domu. jak lubisz mrozona pizze to smacznego, ja lubie pizze sobie zrobic od podstaw, zagniesc ciasto, dac do wyrosniecia, zrobic sos i ulozyc dodatki. i kto takiej pizzy nie jadl ten nie wiem jakie to jest dobre, a jak juz sprobuje to nie wierzy ze zwykla pizza moze byc taka smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigannatrza
A u Alicji Bachledy co slychac??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Och ceny w supermarkecie masz takie same jak na Zachodzie tylko pensję masz głodową i tyle. Ale ceny PI RAZY OKO TO SAMO. Nic innego - ciuchy tak samo, wszystko. Oczywiście takie tańsze, ale co - tu nie kosztuje obiad w restauracji? Wcale :( I tyle. No i takie bzdury. Bo miałam białe buty i coś tam. A oni po nie wiem 5 latach w firmie dalej zawalali w adidaskach też hahaha - ja bo z biedy takie kupiłam choć fakt - mogłam mieć czarne. Ale jakoś tak białe - bo widać brud i że tak powiem zużycie. Bo kupisz sobie czarne i nie widać , że się łamią a na białych wszystko - za 20 zł oczywiście. I tyle :( No i o wszystko pretensje. A ja wiecie zero reakcji - ile to w tym plecaku z tego sklepu przyniesiesz? Teraz też - własciwie zostaje WIELKI PLECAK i tak na zakupy chodzić jak nie masz swojego samochodu. Bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie pizze sobie zrobic od podstaw, zagniesc ciasto, dac do wyrosniecia, zrobic sos i ulozyc dodatki. i kto takiej pizzy nie jadl ten nie wiem jakie to jest dobre obiema ręcyma się podpisuję. Zawsze takie cisto chowam w pościel na godzinę, sama sos robię - pizza jest świetna, taka jakby zapiekanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
O ale to jest czasochłonne i POZA TYM nie zawsze Ci wyjdzie. Moja matka robi pizzę ale czasem też coś tam robi, gada przez telefon, patrzy na telewizor i jej coś tam nie wyjdzie. I tyle. A tak? Podgrzejesz i masz - od razu. I smaczne. Co w środku to nie wiem, ale smaczne uważam i może być. Czemu nie? Wiadomo, że co to się najesz pizzą przy pracy fizycznej. Musisz mieć mięso wtedy i koniec. No to ze 2 udka i sałatka. Ziemniaki - potrzebne, ale ja bym je sobie sfrytkowała. I tyle :( A inne tematy? ABC mnie nie obchodzi choć widzę, że dziś postanowili nie mówić o FC z powodu tego co wyczynia. I dobrze bo to bez sensu. Miała dziecko od razu brać i spadać. Uważała, że coś wskóra -nic. Zwalą wszystko na Niemców i tyle. A oni - zamiast kurde jej zapłacić wiecie PO CICHU, wyciąć ją z tego materiału - głowę dać kogoś innego czy coś tam zmienić trochę i spławić ją to oni ją produkują - bo ją zbierałam w Niemczech Z UCZUCIEM DZIWNYM to słuchajcie oni robią jej karierę i przez to musi iść dalej. I powiedzcie , że to jest OK. Wcale. Ale to są własnie Niemcy - kariera za darmo. I też tak może być, ale czy to jest normalna? Toteż każdy normalny nimi trzasnął i koniec. Bo wiecie - no to kasa na dziecko coś tam bo powiedzą, że nie ma środków do życia i co? Ale wiecie - FC zrobi badania genetyczne, jego dziecko - on środki do życia ma i je zabierze bo ma już dosyć wszystkiego. Na pewno tak się skonczy. Kariera wiecie to raz , a dwa środki do życia. I co to dziecko ma te filmy jeść jej? No a z drugiej strony Niemcy - wszystko gdzieś i tak sie ZNOWU nie wybili i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy chcial by byc na jej miejscu. co z tego ze ja tam ten farell porzucil z dzieckiem skoro i tak z niego zedrze gruba kase za alimenty. to bylo wiadome. i pewnie ona sama tez sobie zdawala sprawe. dom jej podarowal drogi. a i ona z biednej rodziny nie pochodzi. i za te swoje firmy tez gruba kase ciagnie. tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
choć wiecie - musieliby jej zapłacić i jakaś ich za darmo. ABC zapłacić i ją odrzucić z tego filmu mieli, a innej ICH za darmo bo kariera. I zdjęcia w USA . I o to by pasowało. Na tej samej zasadzie. Czy to ma sens? Mieli se coś takiego zrobić i np. z kastingu se jakąś tam wybrać - kogoś. Bogatą jakąś? Reklama i tyle. To samo se mieli zrobić, tu dać kasę i są OK. Nie doceniła kariery - bo NIE DOCENIŁA. Bo wiecie teraz to tak - czy w sumie chodzi o kasę czy o co? Bo było, że nie zarobiła i świnie, a ci że robiła karierę ( a nie?) a teraz co to ma być - czy mnie to ma obchodzić przepraszam, że jej nie płacą dalej? Bo o tym ani słowa. Raz tylko było , że milion dolarów za jakąś rolę ma dostać. A Niemcy są jak dla mnie - jednym zapłacą, innym nie. I ona się miała awanturować tam o forsę moim zdaniem. I tyle. Dosłownie PEWNIE tyle jej zostawało, ale rzucić się na FC. I tyle :( No to może dalsza awantura? Ale nie wiem. W sumie pasowałoby - ten burdy, ta też i tyle :( No nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Ja jej nie zazdroszczę - ona jest głupia. Opinię ma STRASZNĄ. Po co jej to gwiazdorstwo? Chyba się spłukuje tym jak dla mnie i tyle. Bo wiecie gdyby się w tych Niemczech postawiła to moim zdaniem musieliby jej zapłacić bo by im było zwyczajnie GŁUPIO. Że ma tyle a tyle lat i co oni sobie nie wyobrażaja. A teraz słuchajcie - czy ten cały Wajda przypadkiem NIECHCĄCY nie powiedział, że za film nie płacił jej? No dobra, ale wtedy była uczennicą i miała 15 lat. I wiecie - to się mogło skonczyć różnie oczywiście, ale no najwyżej by sie skończyło - dosłownie. A tak? Co ma o tym myśleć normalny człowiek? Na czym tej babie zależy? Ani na dziecku? Ani na pieniądzach. Na domu? A jak ona go chce utrzymać? To miała go sprzedać - nie wiem. Samo życie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Nie no na pieniądzach jej zależy ale wiecie - czemu ona nie chce ich zarabiać to jej nie rozumieją. Że coś jej się NALEŻY? Jak komu? Komu co sie należy, nie? Oni tego chyba nie rozumieją i tyle :( No a reszta to jej wina. Wiecie co to za gwiazda bez awantury. Nie ma takiej gwiazdy - wszystko dobrze, ładnie, super. I wiecie MOIM ZDANIEM oczywiście możeby i i jej płacili bo i tak chodziło im o reżysera moim zdaniem a nie o gwiazdę a Polka mogła im się przydać i tyle. No albo by ją wyrzucili. Może i to drugie, że se miała iść do szkoły choć powiem wam NIE JESTEM TAKA PEWNA TEGO bo jakby chcieli szkoły to by tę szkołę znależli - zaś tacy durni nie są. A im chodziło dokładnie o Polkę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Hmmm zdesperowana żona domowa ma i nie ma racji jak dla mnie - ma bo rzeczywiście coś tam osiągnęła, ale nie ma bo to bez sensu. MOIM ZDANIEM. Nie wiem już wolę każdą karierę niż jej. Nie wiem czemu. Może nie mam racji, ale tą aktorką przy Żebrowskim to już mogła zostać albo w tych Niemczech zarobić. Ja ją kicham osobiście. Nie zarobiła - nie ma racji. Na razie co ja tam w tych Niemczech byłam, ale się im nie dam. Miała kasę przywieźć i KONIEC :( A jak nie to nie wiedziała po co tam pojechała i koniec - przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Wiecie - żeby ona tam pojechała z kimś Z JAKĄŚ GRUPĄ i była W TEJ GRUPIE NAJlEPSZA słuchajcie, ale coś tam coś tam i TAKI KONIEC, że jej nie zapłacili. Wiecie - ona tam była sama, OD WAJDY, jak ona mogła kasy nie przywieźć? Ona kompromituje każdego Polaka który na Zachód wyjeżdża ZAROBIĆ. Przykro mi. Co ona sobie wyobrażała, że Zosię tam każdy zna? Wariatka i tyle. No i ile miała lat. No nie mogę stanąć po jej stronie i tyle. Tyłkiem tej kariery nie musiała robić, nic, miała się tylko pożreć o pieniądze - nic to wyjazd do USA, normalna praca , życie - może i studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Wiecie z tego Wajdy to NORMALNIE powinna jej zostać ZNAJOMOŚĆ i tyle. I może jakiś film w przyszłości, a dalej powinna iść z REKLAM. I koniec. Jakąś książeczkę jakby napisała. Przecież co w tym uczciwości było - nie wiem :( To nie moje myślenie. Dosłownie teraz żeby cokolwiek było UCZCIWE musiałaby mieć publikacje - bajki dla dzieci wydane jako nastolatka, opublikowane jakieś szkolne opowiadanko, żeby się utrzymała w tym USA. I tyle. Z tego jedynie. No to niech jej napiszą, ale normalni nią WYMIOTUJĄ jak ją widzą - tam też. Np. aktorki po szkole aktorskiej. A dziecko? I wiecie - tylko rodzinę jej skreślają. Bez sensu. A ja nie mam z tym nic wspólnego - Polska to jedno kurestwo i tyle. To nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Daj mi sposkój - ta laska jest bez rozumu. Ona myśli POLITYCZNIE. A co ona wie o Irlandii że ona sie tak rzuciła? Że Polska ma być drugą Irlandią? Daj spokój :( W sumie chciała tego rozmansu - bo wygląda jakby ją zgwałcił - miał jakąś - do dziś się ta pisarka odzywa - po co się ciepnęła na niego, nie wiedziała jaką miał opinię? I wiecie gdzie ją mają - gdzieś. Zresztą ona już jest bardzo nieprzekonująca jak dla mnie - taki grymas ma w twarzy jakby własnie cierpienia. No cóz... miała się zaszyć w jakiejś knajpie góralskiej - przykro mi. Razem z dzieckiem :( Tu - w USA? NO jak ma z czego zacząć? Nie wiem - może Polonia jej obiad kupi. Reszta? Wszystko może być. Wsadzą ją w kić - ile ma lat i tyle. Co to - aktorka nie może być w więzieniu? Farel sie wnerwi i tak się skończy. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Gdzie sie Farel zmył? Z POLSKI. Tu nie przyjedzie bo zbiera dziecko. Az takim głąbem nie jest. Ona ma dom? JEJ MATKA ma dom. Nie ona - widziałaś papiery, że to dom Alicji? I tyle. A za co tam żyje i ile ma lat. I tyle :( No i zobaczymy co będzie dalej - ślub, tak? No cóz... no comments. Był taki program na Euronews - NO COMMENTS - ich razem tam wkleić w ciszy jak siedzą jak znam zycie i podpisać NO COMMENTS. ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek pereszczakko
albo mam dziś słabą kondycje intelektualną :O albo za mało wypiłem bo ni chooja nie rozumie z tego bełkotu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Dla Ciebie bełkot ja myślę, że mam rację. Niemcy mieli całość upolitycznić i trzymać z USA, a oni? NIE. No to teraz wszyscy na nich, że hitlerwocy i koniec bo WSZYSCY będą i tak trzymac z USA a nie z nimi. Sprawa jest w USA upolityczniona. No Polański, ale to też. Przecież aktorka - a niby czemu go chwycili? Przez nią. Akurat by się tym ktoś przejął. Przez nią! I tyle. A teraz - dla dziecka robi karierę. Dla dziecka? Ona temu dziecku RUJNUJE karierę bo tam ono powinno być ADOPTOWANE - W SUMIE. I z tym dzieckiem - o ile do Polski nie wróci zawsze tam będzie problem co to za dziecko - na dodatek urodzone w SZPITALU DLA GWIAZD. No taki szpital psychiatryczny. Zostaje mu wrócić do Polski *vel Irlandii) i tam robić karierę? Jeszcze jest dziecko Irlandki -lekarki, Mimi Driver, modelka NA SZCZĘŚCIE ma chore ... no to zostają mu Stany? Nie wiem. Jak się już urodził w tym szpitalu dla gwiazd i matka robi tę karierę? No to tyle, ale wiecie co to za karierę zrobi. O ILE ZROBI TĘ KARIERĘ ALICJA bo na razie jest USTAWIANA jak dla mnie - jakiś tam film ma w Europie. No to gdzie tam USA? Jak film będzie sukcesem i zależy co dalej bo dziecku równie dobrze mogą papa powiedzieć. W SUMIE zostaje mu grać od dziecka. Pozwolą mu? Nie wiem :( Nie moja sprawa ZUpEŁNIE już. Nie moje życie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobaberobotnanadzis
Jak podarował to od razu miała sprzedać, kasa na koncie, wynając sobie malutkie mieszkanko i spokojnie żyć SZUKAJĄC PRACY W KUCHNI, nie? Z dzieckiem - życie ułożyć... PODOBNO była NORMALNA... tak mówili Niemcy :( No cóz... resztę sobie dopoedzcie sami - 200 milionów i żebraczka w sumie bez rodziny. Hmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×