Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapachowacytrynka

Zapach Penisa Jak pachnie lub śmierdzi Penis

Polecane posty

Gość chachacha
jak jest obrzezany to śmierdzi żydem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak chcial bym mu obciagnela, ale j wzielam do buzi, zachcialo mi sie wymiotowac i musialam biec do lazienki pawia puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna dziewczynka, ale już wiesz, że po alkoholu się cygara do ust nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem obrzezany, z wyboru. Jest mi z tym dobrze a kobiety doceniają, ponieważ mają pewność higieny i braku "sera z pod napleta". co nie zmienia faktu, że jestem aseksualistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spytam sie bo mi sie spyta skad takie durne pytanie wzielam, on sie myje codziennie wiec brudnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic algorythm of death
grande jesteś po prostu leniem i zamiast się regularnie myć odciąłeś kawałek siebie, kto Ci to zrobił? jakiś chasydzki rzezak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastic elastic fantastic Nie interesuj się moim życiem. Każdy dokonuje swoich wyborów. Ja postanowiłem się obrzezać a kobiety to kochają. Inni golą sobie nogi by było widać dziarkę na łydce. Piszę o dresach tak dla jasności. Gdybym nie był aseksualistą korzystałbym z tego cały czas. A ty zbieraj ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczkaxx
a ja to znowu uwielbiam jak moj facet wyjezdza za granice to go prosze zeby 2 ostatnie tygodnie przed powrotem nie otwieral malego i wogole go nie myl, wtedy zbiera sie tam cudowny serniczek ktorym dialektuje sie jak najdrozszym kawiorem jest to dla mnie cos cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Grande a alberta to nie chcesz? -> summer "piwo lepsze od kompotu" TO CO PIŁAŚ TO NIE BYŁO PIWO!!!!! a kompotu się nie boję, możesz skarżyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczkaxx
czy duzo z was tak lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kurna znowu ser? może niech sobie małego potrzyma nad ogniskiem, to będziesz miała oscypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczkaxx
moze to nie ser ale tak wyglada i tez podobnie pachnie tylko tak jak z ryba pomieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciurf
wyciagnij sobie z kosza na bielizne gacie swojego starego i powachaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządna kobitka mężatka
Miałam okazję w swoim życiu uprawiać seks z 6 mężczyznami i niestety stwierdzam, że penis poprostu ŚMIERDZI. Mimo, że męzczyzni byli zadbani na codzień ich genitalnia czuć było nieprzyjemnym "zapachem". Sam penis czuć jak serek nieco z domieszką moczu (mimo że siedział wcześniej w wannie prawie 1h), jądra to już w ogóle szok smród jak z niemytej pipki i żaden zapach tego nie zakamufluje. Śmierdzi też sperma. Cóż mnie obrzydza zapach męskich członków i zawsze jak ustami zbliżam się do nich to na ten czas poprostu wstrzymuję oddech (żeby nie sprawić przykrości). Polecam stosowanie do pachwin i na jajka zwykłych antyperspirantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie Twoi faceci myli sie niedokladnie, moj facet nigdy nie smierdzial ani moczem ani tym bardziej starym serem he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczkaxx
ja uwielbiam zlizywac parodniowy serek z czlonka zaden najlepszy kavior tego nie zastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×