Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saraahh

co zrobić, żeby do mnie wrócił

Polecane posty

Gość saraahh

Byłam z kimś przez ponad rok. Mój chłopak darzył mnie taką miłością, jak jeszcze nikt wcześniej. Widziałam to, czułam... nie zdaawałam sobie sprawy, że można kogoś az tak kochać, powtarzał mi to każdego dnia, ale najwazniejsze, było to, że pokazywał to wszystko w czynach. Ja nie byłam aż tak zaangażowana jak on, nie wiem nawet czy kochałam, go tak mocno jak on mnie, a mysle że nie.... W pewnym momencie zaczeły sie kłótnie, o głupie sprawy, głownie wymyslone przeze mnie...Robiłam wszystko, zeby mnie zostawił, bo nie potrafiłam juz z nim byc, ale on by w życiu nie powiedział mi , ze odchodzi, wiec ja to zrobiłam i zakonczyłam nasz związek. Po pewnym czasie, gdy juz go straciłam, uswiadoomiłam sobie, jak bardzo go kocham i nie potrafie zyc bez niego.Gdy mu o tym powiedziałam i chciałam do niego wrócić, on juz nie potrafił ze mną byc. Powiedział, że coś sie zmieniło, kocha mnie nad życie i zawsze bedzie kochal, ale nie potrafi wrócić. Powiedzcie, co mam zrobic, zeby to naprawić? czy moze ona przestał mnie kochac, a to co zrobiłam zniszczyło jego uczucie tylko nie chce mi o tym powiedziec? jak mam to wszystko naprawic? ;(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeczka z okieneczka
Myślę, że potrzeba czasu i modlitw żeby nie dorwała go inna... No i przez ten czas musisz mu pokazać, jak bardzo Ci na nim zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniamy dopiero to co stracimy niestety to, ty podjęłaś decyzję i nie masz prawa teraz od niego wymagac by wróciłprzykre ale prawdziegdy go raniłaś bo chciałas kłótniami to zakończyc on milczał teraz powinnas przyjąć to na klate gdy on wreszcie jest w stanie ci się postawic i odciąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł urok miłosny który zamówiłam żeby on do mnie wrócił. Nawet powiem więcej, teraz aż za bardzo za mną lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten urok zamawiałaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak to juz jest, spotykamy kogoś , tą jedyną osobę , być może to ta miłośc na całe życie, minął rok od naszego ostatniego spotkania, oddałabym dziś wszystko żeby cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes nierozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś i tyle, przyznaj mi racje, masz nasrane pod kopułą przyznaj mi racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma. Nie każdy od razu musi wiedzieć, co czuje. Chyba lepiej jest, kiedy człowiek z tym poczeka i upewni się co do swoich uczuć i wyzna je wtedy, gdy będzie pewien co czuje niż takie rzucanie "kocham Cię" przez wielu mężczyzn, które nic nie znaczy. Bo jednego dnia to mówią, a drugiego idą do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Porzucone. Bylam szczesliwa myslalam ze to przeznaczenie. Szybko wprowadzil mnie w rodzine czesto sie widywalismy mieszkalismy 15 min od siebie , mowil ze kocha , ze mysli powaznie , jego rodzina mnie polubila , on byl czuly , taki poprostu kochany. Nawet w grudniu planowal ślub cywilny a w kwietniu koscielny bylam zaskoczona ze tak szybko ale i szczesliwa i nagle czas prysl. stwierdzil ze jednak nie pasujemy do siebie .Tak po prostu. Ale nie dałam za wygraną. Trafilam przypadkiem ans tronę http://urokmilosny24.pl i zamówiłam urok miłosny. Już zaczął się odzywac i przepraszać. Myślę że niedługo wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie masz kochajacego faceta :( a tylko spetanego przez urok :( mnie cos takigo nie uszczesliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba chyba cierpiec na nadmiar kasy żeby zapłacić przez neta za jakiś urok 300 zł... który pewnie nawet nie będzie odprawiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał3222
Powiem tak. Sam byłem porzucony i chciałem odzyskać ukochaną. Niestety, normalne sposoby nie działają.....u mnie zadziałał dopiero urok miłosny jaki zamówiłem z http://urokimilosne.pl - teraz jesteśmy ponownie szczęsliwą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg co za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wróżby drogą emailową od Tarocistki Sofii. Szybko i konkretnie dostałam odpowiedź. Jestem zadowolona , bo zaoszczedziłam sobie i czasu i pieniędzy. (wrózba emailowa jest tańsza) Namiar na nią to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za szmatławe lachony polecają wróżby i uroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na własnej skórze przekonałam się, że magia działa naprawdę i denerwują mnie negatywne komentarze. Sama korzystałam z http://magia-anielska.pl ale wiem, że są też i inni którzy potrafią pomóc. Nie róbcie wszystkim negatywnej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×