Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alek28

Zapłaciłem 200 zł i już nie jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość alek28

W sumie to nie to samo co z ukochaną kobietą, ale cieszę się, że w końcu zrzuciłem z siebie ten balast. A kobieta była niesamowicie piękna i seksowna, to przynajmniej wspomnienia będę miał na starość miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wspomnienia będę miał na starość miłe " po jednym stosunku? gratulacje, nie ma to jak wspominać jeden jedyny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
Nie sądzę żeby to był mój ostatni seks. Teraz nabrałem pewności siebie i liczę, że poznam jakąś fajną kobietę do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotuj kolejne 200 zł to będziesz miał dwa wspomnienia na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociomaniaczka
Czy 28 to twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
Tak mam 28 lat i byłem cnotliwy, teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad 29
A jak znalazles kobiete? Poszedles do agencji, czy umowiles sie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
tirówkę wziąłem do domu umyłem jeść i pić dałem i całą noc ruchałem, a nad ranem za to skasowała 200zł. Nie żałuję, bo mnie dużo nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad 29
Widze, ze jaja sobie robisz. No to na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Obniż swoje wymagania w stosunku do kobiet to jakąś znajdziesz. Nie jest tak, że jesteś średni, a chciałbyś największą piękność? Poznaj jakąś przeciętną, może z czasem ci się spodoba i będziecie charakterami pasować. Pierwszy raz z prostytutką to nic chwalebnego. Nieśmiałości tak nie wyleczysz i będziesz dalej się onanizował jak nie wydasz pieniędzy. Ale jesteś sam i wygląda na to, że to się nie zmieni to niech sobie dziewczynki zarobią. Nie potępiam, ale też nie pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli jej sam zapłaciłeś,to jestes lewym facetem,bo lepiej byś to zrobił z własną kobietą niż płacić,chyba,że jestes lewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
Ja swojej kobiety nie mam, a nie miałem śmiałości do innych dziewczyn. A ta tirówka sama mi zaproponowała w nie wygodnych warunkach w samochodzie. Dlatego wziąłem nią do domu jw. opisałem, a lewym nie jestem, bo popieram prawicę. 200zł skasowała, bo ma się z kimś dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie miałem śmiałości do innych dziewczyn" czyli cipa jesteś, do tego wyjątkowo wstrętna skoor żadna sama się do Ciebie nie ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 200 zl miałbyś 10 łatwych lachonów na dyskotece. 20 zł za jeden drink i do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
Zrozumcie, że byłem prawiczkiem nie wiedziałem jak się do baby dobrać a dopiero tirówka mnie nauczyła i chętnie skorzystam z Waszych do rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wiedziałem jak się do baby dobrać" no tak, to strasznie skomplikowane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tirówka nie idzie do domu klienta. Sama nazwa wskazuje. Chyba, ze mieszkasz w naczepie tira. Mam kilka znajomych torówek, które staram się nawrócić. Często z nimi rozmawiam i wiem jak pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"torówek" jezusiczku, to one pociągi zatrzymują, pewnie stąd takie spóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek28
Na drodze bierze 50-100 za numerek i nic więcej. A u mnie w chałupie miała vit i opierunek i jeszcze 200zł nie mówiąc o przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przyjemności" tak, a przyjemność zapewniła jej stara dziewica, która nie wiedziała jak się do rzeczy zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Grande a myślałem, że odkryłem cudowną metodę na uzdrowienie polskiej kolei - przegonić torówki nie będzie nagrody ministra, wywiadu u wojewódzkiego i pomnika wdzięcznego pasażera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akronim rozumiem. Wybacz, że zburzyłem koncepcję. Aczkolwiek można przyjąć, ze to torówki. Robią loda, gdy czekasz na dworcu. chyba odkryłem niszę na rynku. Któraś chce pracować? Będę dobrym alfonsem, bo nie będę bzykać swoich pracownic. Ale to dlatego bo jestem aseksualistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×