Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rewia_Nowego_Domku

Jak urządzić małe mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam zainteresować się stylem skandynawski, bo nie wymaga dużego nakładu pieniędzy, a można stworzyć naprawdę ciekawą aranżację. O urządzaniu wnętrza w takim stylu można poczytać na przykład tutaj http://www.wnetrzaplus.pl/art1693-mieszkanie-w-stylu-skandynawskim.html - nie odrzucajcie go od razu, mimo pewnego wrażenie surowości, po chwili zorientujecie się, że z odpowiednimi dodatkami można stworzyć naprawdę fajny nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 metrow to male mieszkanie ? dzizas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej do wielkich nie nalezy, idealne dla trzech osob ,nie wiecej. Ja mam apartament 200 m, mieszkamy w 5 osob i to jest tak akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuskowa
A czy wiecie gdzie we Wrocławiu moge kupić takie drzwi Platinum ? Czy znacie jakąś dobra firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj mysle ze warto jest rozwazyć chociazby drzwi przesuwne. To moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, bo dzieki temu oszczedzamy i miejsce i samą taka przestrzeń ogolną w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie z Wami zgodzić co do drzwi Platinum Design. Tutaj na pewno jakość ma znaczenie. A jesli chodzi o te drzwi to jakość mówi sama za siebie. Wybór kolorów i rodzajów jest bardzo duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam jak dobrać odpowiednio- drzwi do podłogi. Czy one powinny byc w takim samym kolorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto skontrastować drzwi z podłogą. My z mężem kupowaliśmy deskę podłogową w http://www.mat-bud.szczecin.pl/ - potem ekipa robiła to na kolor dębowy, drzwi natomiast są ciemnobrązowe. Właśnie na uwagę zasługuje ten kontrast, bo wszystko nie jest takie monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie dobrze ze trafiłam na to forum , bo sami szukamy czegoś ciekawego jesli chodzi o drzwi do naszego 40 metrowego mieszkanka. I chyba własnie coś ciekawego znalezlismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie zwrócić się do architektów wnętrz z wrocławskiego biura http://www.ampmdesign.pl nam pomogli urządzić mieszkanie. przed rozpoczęciem prac usiedliśmy i omówiliśmy nasze oczekiwania. na współpracy zyskaliśmy ładne i komfortowe wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pytanie zadane jak widzę dawno temu jednak nie jest przedawnione. W małych mieszkaniach nie jest łatwo urządzić przestronne wnętrza ale to nie znaczy, że się nie da. Zapraszam do odwiedzenia YouTuba http://youtu.be/Q9_xREl8xm4 Pozdrawiam, Kołodziej & Szmyt - Architekt wnętrz Franciszka Bartoszka 1/5, Warszawa 00-710, Mazowieckie tel. 22 642-75-55, (48) 603-674-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissskowa23
Te są rzeczywiscie fajne, ale trzeba mieć przesteń. My teraz też zatrzymalismy sie na etapie wyboru drzwi, ale chyba pozostaniemy przy Patinum Design bo wybór maja bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja miałam niedawno problem z urządzeniem małego mieszkania. Znalazłam kilka inspiracji i program do wizualizacji wnętrz http://zbudujmyto.pl/ mam zamiar połączyć w nim wszystko co mi się podoba i sprawdzić czy takie wnętrze będzie się dobrze prezentowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest danie szaf wnękowych. Masz teraz takie z motywami, robione na indywidualne zamówienie i wiele innych, które nie tylko ozdobią wnętrze, ale sprawią, że będzie ono funkcjonalne. Ja oststnio robiłam w Komandorze http://komandorszafy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Tutaj nie bedziesz miała zbyt dużego pola do popisu ale wydaje mi sie że lepiej wszystko dobrze rozplanowac. Jak nie wiesz jak to zawsze mozesz skorzystać z programu do projektowania, widziałam taki tutaj http://zbudujmyto.pl/ tam wszystko zaaranżujesz jak chcesz i bedziesz wiedziała jak urządzić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56m2 małe? jejku ja mam 34 m i mi dobrze, ale widzę że tu sami bogacze co mają apartamenty ponad 200m2 , cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, tu spokojnie własnie wybierzesz coś dla siebie A na pewno jesli chodzi o drzwi, to będziesz przez dlugi czas cieszyć sie jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamperski
Jak urządzić? Optymalnie wykorzystać powierzchnię. Mieliśmy mieć kawalerkę, mamy dwa pokoje. Ale to tylko dlatego, że mieszkamy w Radzyminie, a nie w Warszawie. Akacjowa Aleja wychodziła na metrze prawie 3 tysiące taniej, niż podobne mieszkanie w Wawce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabotek
Rozsądnie. Inna sprawa - zamiast małe mieszkanie w dużym mieście lepiej mieć małe mieszkanie poza miastem - tam my zrobiliśmy i tym bardziej doceniam ile plusów niesie ze sobą właśnie mieszkanie w małej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realizacje takich mieszkań to zawsze wyzwanie, tak mi się wydaje, ale można z nich zrobić naprawdę fajne miejsca. Mi na przykład podoba się http://perfectspace.pl/realizacje/2/ ;-) Co Wy na takie minimalistyczne rozwiązanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_Koniczak
Poprawki gotowych projektów kosztują niestety dość sporo, dlatego lepiej od razu zaufać fachowcom. Współpracowałem z poznańskim biurem Artpin. Mają fajne pomysły, słuchają jaki styl preferujesz i dostosowują wykończenie i wyposażenie do założonego budżetu. W dokumentcji dostajesz zestawienie wszystkich elementów z producentem , nazwą i zdjęcem. To duże ułatwienie. Mieszkanie wyszło świetne, dokładnie takie jakie chciałem. W stylu klasycznym ale niebanalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraMM
dużo białego koloru, na ścianach lustra bo robią wrażenie większego pomieszczenia i może ciekawe mebelki stylowe jak te na stronie www.impresje24.pl :) Mam małe mieszkanie i tak właśnie urządzałam. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Tutaj za odpowiednią cene macie też konkretna jakośc wiec całkowicie rozumiem Wasz wybór. Ja zrobiłabym dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlkjljljlk
ja uwielbiam małe funkcjonalne mieszkania, gdzie są tylko potrzebne i użyteczne rzeczy. Jasne kolory, lustra, otwarte przestrzenie, dużo światła. Niecierpie walających się dywanów, firan, zasłon i bibelotów albo kryształowej zastawy za witrynami pawlacza. Albo wszędobylskich kwiatków i kwiatuszków czy wystawek z płyt CD. Nie ogarniam również zbierania czego bo "może się przyda" i tak leży w kartonach czy w koncie. Albo niektórzy mają takie fikuśne lampy gdzie zbiera się kurz i pajęczyny feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zgłosic sie do projektanta, architekta np. www.ampmdesign.pl :) faajne projekty robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×