Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dziwna jestem?

czy ja jestem jakas dziwna? dobrze robie?

Polecane posty

Gość dziwna jestem?

witajcie! mam pytania do was: 1)czy wasi męzowie wychodzą na miasto wieczorami i popoludniami z kolegą/kolegami np. do pubu , iknajpy na jedzenie itd...? bo mój mąż twierdzi że ja jestem nienormalna bo mu zabraniam isc z kolegą np. 0d 18stej do godz. 21 lub 22 na miasto .... twierdzi że przeciez ani nie wraca pijany ani nic, ze tylko idzie do restauracji albo na piwo czy na pizze z kolegą ktory zresztą tez ma zone i dziecko.... czy wasi tez wychodzą> >???? 2)oo i czy to normalne ze on tak wychodzi 2 razy w tygodniu???? 3) pozwalać mu na to? DODAM ŻE MAMYN CORECZKĘ KTORA MA PÓŁ ROKU, MĄŻ PRACUJE, JA ZAJMUJE SIE DZIECKIEM, ON ROBI ZAKUPY ZAWSZE, ON ROBI OBIADY, JA ZMYWAM, NIE JEST TAK ŻE ON NIC NIE ROBI.............. hmmm.... moze powinnam udawać ze mam gdzieś te jego wyjscia z kolegą ????? moze widzi ze mnie to denerwuje i na złosć robi????? a jak zaproponowalam mu ze moja mama popilnuje dzieckoz chęcią w jakis dzien i ze pojdziemy my razem na rynek to on nie chce... a jestem zabdana on chce sexu, wiec nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×