Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carolineo

;( rodze , a mnie nie chca ...

Polecane posty

witam, ja tez tak mialam chodz jak najwiecej, mialam tak przez 24h odeslali mnie 2 razy i dobrze bo pozniej jak pojechalam po tak dlugim chodzeniu, bo bol nie pozwalal siedziec ani lezec to urodzilam w godzine swoje pierwsze dziecko, bez znieczulen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno pytanieeeeeeeeeeeeee
Ja tez rodzilam w uk i przyjeli mnie ze skorczam co 10 mi wiec co szptal to inaczej. A moze sprobuj do nnego szpitala jechac. Ale w twoim est juz inna zmiana to moze cie przyjma. Fakt-to z tym klamstwem o braku ruchow dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno pytanieeeeeeeeeeeeee
becia-corcia caly tata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedno pytanieeeeeeeeeeeeee
autorko-ja tez oczywiscie trzymam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej jednej koleżance wody odeszły,ale nie miała rozwarcia,i 2 dni siedziała w domu na sucho, a na 3 dzień pojechała i poród skończył się odkurzamem. 2 koleżanka była w szpitalu ze skurczami częściej niż 3 min,ale nie miała rozwarcia i też ją odsyłali 3 fazy do domu, za 4 nie zdąrzyła doiechać bo urodziła sama w domu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo autorko
i co???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przepraszam, ale mam problemy z malym, gazy, ulewania, nie mam na nic czasu, w ogole nie spie!!! Za 3 razem mnie przyjeli, o 4 w nocy bylam w szpitalu, o 5 w basenie , a o 7.30 urodzilam. Nie peklam, nie nacieli mnie, porod jak marzenie. Maly wazyl 2.930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×