Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

carolineo

;( rodze , a mnie nie chca ...

Polecane posty

Od ponad doby mam skurcze co 3 min, nie mam juz sily, nie spalam ani minuty, nic nie moge zjesc. 2 razy odeslali mnie ze szpitala, poniewaz nie mam rozwarcia, a na bol dali co-codamol , ktory nic nie pomaga. Jak moge sobie pomoc? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaablablablablablaaaa
ja bym siedziała w poczekalni szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu chciałabym
zapytaj się czy masz dzwonić po tvn czy chcą aby sprawa doszła do rzecznika praw obywatelskich ??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej lepiej jedz do szpitala
ja tez nie mialam rozwarcia lekarze czekali a co sie okazalo ze urodzilam dziecko iedotlenione ktore zaraz po porodzie musialo dostawac tlem To nie zarty jak masz co 3 min to musza cie przyjac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu chciałabym
jak nie prośbą to groźbą ..... a co jeśli twoje dziecko utknęło jak moje w kanele rodnym i nie umie się przecisnąć , a ty potrzebujesz cc??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam taki zamiar, ale jednak wrocilam, pierwszy raz bylam o 1 w nocy, siedzialam tam 2 godz i kazali jechac do domu, wrocic za 4 godzi, nastepnie pojechalam o 8 i swierdzila polozna , ze mam rozwarcie na 1cm , mam brac co-codamol i wrocic dnia jutrzejszego. a ja juz z bolu nie moge ... ;( jezeli pojade teraz to znowu mnie odesla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oni mnie przyjmuja. Nie odmawiaja mi opieki, badaja i za kazdym razem mowia, abym wracala do domu i wrocila jutro, badz gdy odejda mi wody lub nie bede juz w stanie chodzic. Kregoslup mi zaraz wyjdzie. Moge wziac ciepla kapiel? to podobno ukoi bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
domyslam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej lepiej jedz do szpitala
ju wogole nie odeszly wody . Moze cos jest nie tak musza cie porzyjac jedz lepiej tam i mow ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla jestem jak nie wiem
nie znam sie na tym, ale zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze to nieciekawie
niestety w uk to norma,mnie dopiero przsyjeli jak mialam 4cm rozwarcia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
tak, oni nie przyjma Cie na oddzial jesli nie masz rozwarcia i to jest niestety norma. Na Twoim miejscu sprobowalabym im powiedziec ze bol jest nie do zniesienia, ze nie pomagaja srodki przeciwbolowe (swoja droga to ja to biore na sredni bol glowy, przy porodzie to nawet petydyna mi nic nie dala). Nie wiem co Ci poradzic, ja przyjechalam do szpitala z 6cm rozwarciem, tez mialam skurcze co 3 minuty a oni przez telefon nie za bardzo chcieli wierzyc,ale przyjechac kazali kiedy bol bedzie nie do zniesienia to podadza silniejsze srodki,przebili mi wody na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
tak,cierpialam sama w domu(z mezem),drugą dobe zwijalam sie z bólu,doszlo do tego ze chodzilam na kolanach,nie dawalam sobie rady.czop dawno odszedl,skurcze nie do wytrzymania a wody nie chcialy odejsc.kazali wrócic jak bede miala skurcze co 3min wlasnie i 4cm rozwarcia-a niby jak ja mialam to sprawdzic?? wiesz co zrobilam? pojechalam tam i powiedzialam ze nie czuje ruchow dziecka! podlączyli mnie pod ktg i juz nie wypuscili,polecam.nie ma innego wyjscia bo sie wykonczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
jedź i się kłóć - przecież dwa, trzy dni bez snu nie wyrobisz! nie mówiąc o tym, że jeszcze potem masz rodzić. Jak nie mają miejsca niech Ci znajdą szpital, który ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pojade do szpitala, bo bol jest naprawde nie do zniesienia. Ta droga strasznie mnie meczy, jezeli znowu mnie odesla to juz klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
oni zalecaja ciepla kapiel,ale ja nie bylam w stanie nawet o tym myslec, parlam juz w drodze do szpitala ( a i tak nie za bardzo mi uwierzyli do momentu kiedy polozyli mnie na lozku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
ta powyzej dobrze Ci radzi z tymi ruchami. Ja z kolei do nich zadzwonilam i kazali przyjechac kiedy bol bedzie zbyt silny i dac im wczesniej znac to przygotuja lozko. Tak tez zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie ,ze jezeli to dluzej potrwa to nie dam rady urodzic. Ile mozna nie spac, nie jesc i meczyc sie z skurczami. Myslicie, ze tak perfidnie mam ich oklamac, ze nie czuje ruchow dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
szczerze wspolczuje i trzymam kciuki. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
tak ja tak zrobilam,perfidnie ich oklamalam,ze nie czuje dziecka-oni musza to sprawdzic.jak pojedziesz teraz to juz cie nie wypuszczą,bo na noc nie mogą.rano pewnie zrobią masaż szyjki i urodzisz.lec jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
poza tym ja po 2 dobach porodu w domu jeszcze 30h w szpitalu rodzilam i tez nic nie jadlam i nie spalam,wiec radze ci jak najszybciej to zrobic,bo sie wykonczysz,ja nie wiem jakim cudem to przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
termin to tylko termin.ja urodzilam wreszcie dzien przed terminem,ale po jakiej meczarni! a mogli od razu mi zrobic masaz,to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nieciekawie
nie ma za co i powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w UK jak rozumiem?
Trzymaj sie i napisz tutaj jeszcze jak juz bedzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×