Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analogiczny problem

Ona ma luźną pochwe...

Polecane posty

Gość gość
Kozwa moj ma malego..okolo 14 cm ..za gruby tez nie jest ale tak mnie przerznie ze mala mnie boli.jestem po 3 porodach..to gdzie k****a ta pochwa jak wiadro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam i nie wiem o czym mowa, bzdura na kółkach. Jakis prawiczek albo heloiza założyli temat żeby się pośmiać jak się pienimy między sobą. Nie ma możliwości aby taki problem miała kobieta która nie rodziła, nawet wśród mężów mam po porodach a z wieloma z nich rozmawiałam od serca na te tematy twierdzi że nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie jeśli ma taką luźną i nic nie czujesz kiedy ją dymasz to może spróbuj kolanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zawsze można dopasować sobie pozycję odpowiednią do rozmiarów zarówno penisa jak również luźniejszej cipki. Sama jestem po porodzie nie jestem juz jak dziewica ale moj partner nie narzeka(moze dlatego że sam nie jest mikrusem). Ale wiadomo... po porodzie moje odczucia tez sie zmniejszyły i niestety seks nie sprawia az takiej satysfakcji jak wcześniej ale cóż. Jestesmy w stanie tak się dopasować ze oboje dochodzimy i cieszymy się dużymi orgazmami. Jeśli żar w łóżku płonie to wszystko da się dograć czy to grą wstępną czy wzajemnym nakierowaniem się na to co druga strona by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że jakakolwiek pochwa normalnej dziewczyny mogła by być aż tak luźna, że facet nie miał by z penetracji przyjemności. Chwilowo na czas stosunku można zastosować lubrykant zwężający lub sprey. Działają po pierwsze zwężająco a po drugie podniecająco, zwiększając wrażliwość kobiecych okolic intymnych. Tutaj jeden z lepszych produktów: http://libido24.pl/aff/m85kat/libispray.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mówi że miała tylko 2 facetów w życiu, widocznie murzynów." ... no bo jest stworzona dla tych lepiej wyposazonych a ty dla małych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma luźną pochwę, a Ty masz "luźno" we łbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie facet przyzwyczai
do onanizmu, mocnego uchwytu własnej ręki, to potem w pochwie, w dodatku mocno zwilżonej zawsze będzie mu za luźno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a inne jakie mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona czuje jak taka luzna-pewnie pisze tutaj o malych penisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie facet przyzwyczai dziś do onanizmu, mocnego uchwytu własnej ręki, to potem w pochwie, w dodatku mocno zwilżonej zawsze będzie mu za luźno... X No i mamy wypowiedź kolejnej kobiety, która oczywiście wie wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unknownstyle
Jeżeli pochwa Waszej ukochanej zrobiła się za luźna np. po porodzie to trening mięśni kegla daj***ardzo dobre efekty aby to zmienić. Same ćwiczenia są całkiem przyjemne dla kobiety, a i druga strona będzie z tego zadowolona gdy mięśnie waginy się rozwiną. Informacje jak ćwiczyć mięśnie kegla za pomocą kulek gejszy: http://sklep-intymny.eu/luzna-pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem wam...posmaruj octem i jest ciasna jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty masz dziurę w mózgu. Od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancerny
Był kiedyś taki film pod tytułem: "Jak kobiety katują swoje narządy rodne". Niewyobrażalne dwie dłonie złączone wchodzą, stopa poza kostkę wchodzi. Podobnie jest z o***tem. Kto mówi, że nie ma wielkiej pochwy mało w życiu przeżył, mało widział a zatem niech się nie wypowiada. Prawda są pochwy jak "wiadro"! Jest taki dowcip kiedy to ruscy w czasie wojny dopadli kobietę i po kolei chcą z nią współżyć, przepychają się a ten który aktualnie z nią spółkuje powiada: spokojnie panowie miejsca dla wszystkich wystarczy tylko dostępu nie ma! Tym którzy się śmieją radzę robić to do lustra. Chińczycy nie bez powodu dzielą kobiety /pochwy/ na myszki,...nie pamiętam i na słonice. Nie miejcie kompleksów, że za mały bo są jak "wiadra" czyli słonice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak 5cm penis to problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dajcie spokój ,autor ma tak małego że wali pęsetą zerkając przez lupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej że jest gruba i niech s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z penisem o obwodzie 15 cm chyba nie powinno byc luzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna moralnie decyzja
To i ja opowiem swoją historię. Bardzo podobną jaką przeczytałem w tym czy innym wątku tutaj na ten temat. Poznałem dziewczynę, młodą, po jednym facecie z normalnym rozmiarem. Ideał - dobra, bardzo mądra, śliczna, figura jak modelka, duże piersi, małe stopy, super brzuch, talia, 19 lat... Idealny materiał na żonę, w kimś takim chciałbym ulokować swoje uczucia na całe życie. Pewnie, właściwie na pewno, bym się z nią ożenił, gdyby nie - no właśnie. Gdy pierwszy raz poszliśmy do łóżka to okazało się że... była tak szeroka, że napalony na pierwszy seks z nią ledwo co doszedłem. Z poprzednią zdarzało się że robiliśmy to nawet po 6-7 razy, jak byliśmy na siebie napaleni, a tutaj - mogłem raz, jeśli byłem po kilkudniowej przerwie to dwa razy. Więcej nie dałem rady dojść, bo czułem jakbym wkładał fiuta do mokrego kubka. Nie miałem ochoty na seks, bo zawsze musiałem być skupiony na tym, co czułem i widziałem, żeby nie oklapł i żebym doszedł. Dochodzenie na siłę to męka, byłem tak zlany potem, zmachany, jakbym maraton przebiegł. Powiem wam, że zerwałem z nią po kilku miesiącach, jak zorientowałem się, że się z wzajemnością w sobie zakochaliśmy. Wiem, że z powodu jej dziurki nasz związek prędzej czy później by upadł, a żal było mi jej, i jej czasu ze mną, później by jeszcze bardziej bolało. Jej wydaje się że z nią wszystko w porządku, bo niema porównania. Nawet powiem wam, że już myślałem że to coś nie tak ze mną, jakaś dysfunkcja mnie dopadła czy coś ale nie - po rozstaniu miesiąc czy dwa później wylądowałem na chacie z laską z imprezy, jechałem z nią ze 4 razy, a pałka mnie cały dzień z obtarć piekła. Mam na koncie wiele kobiet, były bardziej lub mniej mokre, ale nigdy nie miałem szerokiej. Więc nie pieprzcie za przeproszeniem że nie ma czegoś takiego. Z mojego doświadczenia niemal wszystkie kobiety mają podobne dziurki, ale jak widać nie wszystkie. Bardzo mi jej żal, widziałem ją ostatnio z jakimś facetem szła za rękę (nota bene prawie pękło mi serce), zastanawiam się czy nie zostanie biedna kolejny raz zostawiona, bo ktoś stwierdzi że dziewczyna fajna - ale seks słaby. To niestety bardzo istotna część życia (zwłaszcza po latach, gdy uczucia już tak nie płoną). Mam nadzieje że nigdy mój biedak się o tym od nikogo nie dowie. Życzę jej w jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niezle..moj ma ze mna to samo..ciezko mu dojsc i mocno sie musi nameczyc..czyli pewnie klapa bedzie z tego..tez się zakochalismy w sobie..ja pierwszy raz czuje takiego małego w pochwie, zawsze mnie bolało od Kutasoow a tutaj On ma małego na moje..zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala reka wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez mial malego i nic nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie jest podniecona i dlatego ma luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudna moralnie decyzja > aż trudno uwierzyć jak faceci są prymitywni... no gorzej niż zwierzęta, serio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowcze nie dla nieestetycznych. prnisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×