Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirella1982

Zespół weselny Gramofon z Wodzisławia

Polecane posty

Gość gość
Pani Elwiro nie wiem po co Pani wypisuje takie bzdury ja także byłam na tej zabawie-na sali gimnastycznej możliwe że Pani była na innej dla nas to grali normalnie bez zauroczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół grał rok temu u mojego brata. U mnie w przyszłym roku. U brata było super, wybawiliśmy sie, wszystko było jak należy prowadząca była bardzo otwarta pełen luz. Mam nadzieje że woda sodowa nie uderzyła im do głowy bo różne rzeczy się słyszy o tym że biorą wszystko by się bogacić. Szkoda by było bo zespół był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie zespół jest dalej dobry ale tylko dobry ale nie bardzo dobry tak jak napisali sami o sobie parę postów wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jest w stanie napisać, jaka jest cena zespołu za jeden dzień wesela na 2018 rok ? bo mam bardzo różne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony gość
Jesteśmy na świeżo po weselu:) Musimy dodać, że po raz kolejny z tym zespołem w przeciągu kilku lat. Zabawa była super, konkursy bardzo luźne i wesołe wpasowane w klimat gości:) Wokal jak zawsze na wysokim poziomie,miło było słuchać. Bardzo dobrze bawiliśmy się, tak jak na ostatnim weselu dwa lata temu. Brakowało nam tylko jednej super rzeczy-która wtedy zrobiła na nas wrażenie. Chodzi nam o wyjścia instrumentalisty ze skrzypcami.Wtedy to było wow:) Ogólnie polecamy bardzo zespół gramofon. Bardzo sympatyczni ludzie, da się z nimi dogadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endriu i Joanna
Miło było z nimi spędzić czas! Fajny zespół,wokalistka o silnym głosie. Gitarzysta nas zauroczył swoimi solówkami. Co tu pisać, po facebookowemu LUBIMY TO (Zespół Gramofon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Gramofon bierze za weekend 5000 zl ? Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 1234
Zespół godny polecenia. Dobre prowadzenie wesela, fakt, że nie piją, potrafią się zachować,muzykę dostosować do gości. Doskonale wpisali się w "Nasz" weselny anturaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StruszP
Zespół Gramofon wspaniale poprowadził wesele, zabawa była wyśmienita od początku do końca . Mieliśmy wesele w sobotę i płaciliśmy niecałe 4000zł. Wybraliśmy bez wahania zespół bo rozmyślaliśmy nad DJ ale cena praktycznie była taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś zna podobny, nowoczesny zespół taki jak Gramofon? Może być 3osobowy, ważne by był wokal damski i męski oraz pozytywna energia, luz, zespół który będzie w stanie poprowadzić różne zabawy i zachęcić gości do tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×