Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirella1982

Zespół weselny Gramofon z Wodzisławia

Polecane posty

Gość Tomek i Sylwia
byliśmy ostatnio na weselu gdzie grał Gramofon. Bardzo nam się podobało robią śmieszne zabawy. Najbardziej nam się podobało jak skrzypek i wokalistka wyszli do nas i wszystkich zabrali do zabawy w pociąg. Super nam się bardzo podobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Zespół Gramofon! Dzięki nim, moje wesele przeszło do historii rodzinnej:) Moja chrzestna do dzisiaj nuci ich piosenki...eh. Ja chce jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycony muzyk i klient
Ponieważ jestem muzykiem dość sceptycznie podchodziłem do kwestii zespołu na moim weselu. Bywając w przeszłości na weselach byłem świadkiem żenujących zachowań różnych zespołów co było przyczyną moich uprzedzeń. Zależało mi by nasz zespół prezentował wysoki poziom muzyczny oraz wysoką kulturę osobistą. Z powodów finansowych nie wchodził w grę zespół 5 czy 6 osobowy. Gdy trafiliśmy w internecie na Zespół Gramofon nawet nie spodziewaliśmy się, że odegra on aż tak wielką rolę na naszym weselu i rozwieje wszelkie nasze obawy. Trójka utalentowanych i wiecznie uśmiechniętych członków Zespołu dosłownie zaczarowała gości swoją pozytywną energią i profesjonalnym podejściem do tematu wesela. Wokalistka Asia poprowadziła wesele na luzie, kulturalnie i ze smakiem wzbudzając wśród gości chęci do jeszcze większej zabawy. Nie wspomnę już o Jej wokalu - często śpiewała utwory lepiej niż oryginalni wykonawcy! Natomiast gitarzysta i skrzypek prezentowali poziom, którym mogliby zawstydzić niejednego muzyka. (mnie i moich kolegów zawstydzili :) ) Do tego wesoły nieoklepany image, świetne oświetlenie iiii... niska cena ! W trakcie i po weselu wszyscy goście gratulowali nam zespołu. To dzięki Gramofonowi nasze wesele było niezapomniane. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz się spotkamy. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnicy 2013
nasza grupka przyjaciół z pracy miała okazję być na aż 4 weselach w tym roku, na których grał Gramofon. Za każdym razem było tak samo za-je-bi...fajnie.:P wszystkich traktują na równi z uśmiechem nawet delegację, którą często na weselu traktuje się najmniej ważnie. Gramofon zagrał od nas dedykację a nawet sam zaangażował nas do jednej zabawy. Grali tak że będąc bez par z każdego wesela wychodziliśmy z obolałymi nogami od tych tańców. szkoda że już w naszej pracy wszyscy się pożenili:( Gramofon daje czadu!! często wspominamy każde wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo śmieszne jest to że po pojawieniu się zaledwie 3 nieprzychylnych (może szczerych opinii) pojawiają się pozytywne jedna za drugą, w odstępach 10-15 min, większość z jednego IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! wybrałam ten zespół na wesele !! Mam pytania czy ma ktoś może jakiś urywek zabaw, które przeprowadził zespół gramofon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia i Jakub W
Niesamowita ekipa! Asia ma piękny głos, ani jednego fałszywego dźwięku. Instrumenty opanowane do perfekcji - pełen profesjonalizm i niespotykana ENERGIA!!:):) Zespół bardzo zaangażowany w zabawę i mega kreatywny:) Nie mogliśmy trafić lepiej i za to dziękujemy i ściskamy MOCNOOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia i Jakub
Polecamy wszystkim Zespół Gramofon. Ostatnio bawiliśmy się na weselu, które poprowadzili i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Gramofon wspaniale prezentuje się zarówno muzycznie jak i wizualnie. Członkowie zespołu są zawsze uśmiechnięci i widać, że muzyka sprawia im wiele radości. Ich repertuar jest bardzo zróżnicowany i jesteśmy pewni, że każdy z gości znalazł coś dla siebie. Oczywiście wykonanie utworów stało na bardzo wysokim poziomie - mamy porównanie, bo dosyć często bawimy na weselach. Wokalistka ma świetny kontakt z gośćmi, jest bardzo sympatyczna i rewelacyjnie prowadzi wszystkie zabawy . Mieliśmy okazję z Nimi chwilę porozmawiać i już jesteśmy pewni, że to właśnie Oni zagrają na naszym weselu. Pozdrawiamy serdecznie cały Gramofon - jeśli to czytają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście z Jastrzębia
Wczoraj skończyło się dwudniowe wesele, które było najlepszą imprezą na jakiej byliśmy. Cały czas się coś działo. Szalone tańce, konkursy, zabawy dla dziec***ełen luz i uśmiech od początku do końca...a koniec to już był taki czad! sam Marcin dał nam czadu grając solówy na rozkręconym piecu...ojj było głośno ale nawet starszym to nie przeszkadzało z 10 minut poweru na maxa tak na dobranoc. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia, całe wesele, zwariowane fotki z wami i za wszystko! Co złego to nie my...przepraszamy że nie chcieliśmy Was wypuścić:P Pozdrawiamy GRAMOFON i każdemu gwarantujemy ich profesjonalne podejście do imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mi powiedzieć ile kasuje Gramofon z Wodzisławia ? Chcemy go zarezerwować na 2017 rok także bardzo na przód... ale interesują mnie ceny czy poszły do góry ? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga i Paweł
Po sobotniej imprezie weselnej musimy napisać parę słów o zespole Gramofon. Nie wiemy czy jest jeszcze jakikolwiek inny zespół, który tak świetnie bawi ludzi. Muzyka super, cała atmosfera wspaniała, prowadzenie imprezy i autentyczne zachęcane do zabawy porwały nas i pozostałych gości. Pomimo tego że padaliśmy z sił żal było się rozstawać. Dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 87
Zespół godny uwagi! Jak każdy posiada plusy i minusy, ale z przewagą plusów. Nie ma ideałów ale ta ekipa jest bardzo zbliżona jemu:) Można się świetnie pobawić przy ich muzyce, zabawach itd. Gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację ideałów nie ma , ale możesz napisać coś więcej o ich minusach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi i Dominik
Nie wyobrażamy sobie innego zespołu na naszej uroczystości (18.04.2015 r.). Było BBBOOSSSSKKKOOO, GRAMOFON to najlepszy zespół EVER. Profesjonalizm, zaangażowanie, pomysłowość itd. Goście przeszczęśliwi, zabawa w 200% udana, bezcenne wspomnienia - DZIĘKUJEMY GRAMOFON-OWCY i JUSTYNIE. POLECAMY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteście tacy dobrzy to po co wam ta samoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina z dolnego śląska
Dziekujemy zespolowi Gramofon za super zabawę. Pierwszy raz bylismy na tak udanym weselu. Az żal ze juz minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila rrr
Chcialabym wyrazić jak niesamowicie fajny jest zespół Gramofon ale kazde ze słów będzie i tak namiastka tego co przezylam na weselu z nimi. Zmienili całkowicie moje podejscie do zespołów weselnych. Naturalne prowadzenie wesela, zabawa z nami, ogromne zaangazowanie i swietny wokal prowadzącej oraz muzyka na wysokim poziomie. Grają i wygladaja oryginalnie. Naprawde polecam Zespol Gramofon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa młoda para
Bardzo polecam zespol Gramofon. Wesele z nimi było tak świetne, że minęło za szybko. Dobra muzyka a konkursy jeszcze lepsze!!!! Śmiechu było mnóstwo. Dziekujemy za niesamowite wspomnienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka śpiewająca
Gramofon to świetny zespół! Śpiewałam przez jakiś czas na weselach i wiem co mówię :) Polecam każdemu, kto chce mieć profesjonalny zespół złożony z utalentowanych, uśmiechniętych i sympatycznych ludzi. Bije od nich niesamowita energia ze sceny, którą zarażają gości weselnych. Pozdrawiam serdecznie cały Gramofon i jeszcze raz dziękuję za możliwość zaśpiewania piosenki dla mojej Aguni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny gość
bardzo polecam zespół Gramofon!!! jestem pod wrażeniem muzyki ale również profesjonalne prowadzenie wesela zrobiło na mnie wrażenie. Widać że cały zespół nie jest z przypadku lecz raczej bym powiedział że stanowią idealną całość. Polecam bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Para
Zespół Gramofon wspaniale nam grał i śpiewał. Zabawy były śmieszne a dzięki p.Asi nie musieliśmy się denerwować o wszystkim na weselu nas uprzedzała, informowała i to było super. Dziękujemy za uśmiech i spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziggy
Polecam Travelling Band :classic_cool: facebook.com/Travelling-Band-180761662687/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefas83
Zespół grał na naszym weselu w maju 2016r. Bardzo sympatycznie na poziomie ustalania szczegółów oprawy weselnej - sympatyczna Pani Manager, dobry kontakt. Niestety w trakcje trwania imprezy - niemało rozczarowań. Zespół grał świetnie, profesjonalnie, szkoda, że przerwy pomiędzy blokami baaaardzo długie (45 minut na 25 minut gry). Goście zaczynali się nudzić, wychodzili z sali. Zespół nie reagował i trzymał się własnego scenariusza. Jednak najbardziej niemiła niespodzianka czekała nas na zakończenie i sugerujemy zwrócić uwagę na pewien zapis w umowie tj. czas gry jest liczony od momentu wejścia PIERWSZEGO gościa na salę. I tu można się nieźle zdziwić. Nasi pierwsi goście weselni, pojawili się na sali już na godzinę przed naszym i innych gości przyjazdem i z nudów i ciekawości weszli na salę, żeby po prostu ją zobaczyć. Podczas, gdy my odbieraliśmy dopiero życzenia pod kościołem od gości, którzy byli tylko na Ślubie. Nim to wszystko się skończyło i nim dotarliśmy na salę, minęła właśnie godzina (a byliśmy w porze wcześniej ustalonej z Restauracją, bez poślizgu). Podczas gdy wesele trwało w najlepsze, o 1:30 Zespół oznajmił nam, że jeszcze jeden blok muzyczny i kończą. Wtedy też dowiedzieliśmy co oznacza feralny zapis w umowie...Pierwszy autokar zamówiony był na 3:00 i mieliśmy nie lada problem, czym zabawić gości przez godzinę. Po długich pertraktacjach, z nieskrywanym niezadowoleniem, Zespół zgodził się, na przesunięcie ostatniego bloku o 15 minut... Przy końcowym rozliczeniu, Zespół wylał na nas żale za naszych gości weselnych, że Ci (będąc pod wypływem alkoholu - co chyba nie powinno dziwić zespołu grającego na weselach) skarżyli się na zbyt długie przerwy w grze (sic!) Dodamy, że jako my, jako Para Młoda, nie mieliśmy przecież pojęcia, kto i w jakim celu rozmawia z Zespołem, więc pretensje Zespołu całkowicie nas zaskoczyły. Reasumując: Wokal i muzyka - pełen profesjonalizm Ogólne wrażenie - duży niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na 3 weselach z Gramofonem i mam porównanie co do innych zespołów bo znam trochę branżę :) Za rok grają u mnie i nie mogę się doczekać już wesela, bo wiem że będzie udane na 100% z nimi zawsze :) Pozdrawiam was Kochani:) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę się nie podniecać 2017-2018 terminów wolnych brak- tak wyglądają kalendarze rozchwytywanych zespołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira i Damian
Wczoraj bawiliśmy sie z narzeczonym na zabawie karnawałowej na której grał zespół Gramofon. Co roku jesteśmy na tej zabawie i zazwyczaj grał lokalny zespół albo DJ i było super. Jednak Gramofon zdecydowanie podniósł poprzeczkę. Zespol oczarował nas wspaniałymi wykonaniami piosenek , efektownie sie prezentował dzięki pięknemu oświetleniu sceny i niebanalemu image . Widać, że zwracają uwagę na szczegóły, które wyróżniają ich na tle konkurencji. Repertuar maja bardzo wszechstronny i zróżnicowany. Dziś dzwoniliśmy do Gramofonu i chcieliśmy zarezerwować termin. Niestety w przyszłym roku w lato wszystkie weekendy maja zajęte, ale maja jeszcze wolne terminy w tygodniu. Nie wyobrażamy sobie naszego wesela z innym zespołem dlatego po naradzie i szybkim telefonie do lokalu weselnego ustaliliśmy, ze wesele odbędzie sie w piątek. Pozdrawiamy Gramofonowiczow i do zobaczenia w lipcu 2018. Elwira i Damian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to napisz w której sali zwolniłaś sobotę oraz termin i jeszcze jaki miałaś zespół no bo myślę że także ma teraz wolne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na całym forum kafeterii powinien być obowiązek logowania, wtedy skończyły by się te wszystkie autoreklamy w większości tematów weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×