Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Co do cholery na to ząbkowanie ?????!!!!!!!!

Polecane posty

Moja córka ma 8 miesięcy . Nie jeszcze ani jednego ząbka , ale od tygodnia przeżywam horror . Mała cały czas płacze , wszystko gryzie , potrafi aż się telepać . Nie wiem jak jej pomóc ;( . Próbowałam już : -Gryzaków -Żeli -Czopków -Masowania i nic ! Macie jakieś inne sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek przechodzi bardzo źle ząbkowanie wybróbowałam juz prawie wszytskiego najlepsze efekty daje : maczanie szczoteczki do zębów ( dla dzieci ) w syropie przeciwbołowym - synek sam sobie wkłada do buzi i troche masuje dziąsełka wcieranie żelu Baikadent Na noc czasem podaje całą dawkę Panadolu gryzienie misia :) NIe pomagał nan Bobodent, Dentinox, czopki przeciwbólowe ani Viburcol. Teraz pediatra poleciła mi Camillę , ale jeszcze nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co chciałam napisać jeszcze że każde dziecko jest inne i będzie reagowało na inne środki. trzeba próbować różnych rzeczy, aby ulżyć maluchowi czytałam też o herbatkach ziołowych - jeśli ktoś nie chce faszerować dzieci chemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo ma prawie 9 miesięcy koszmar! nie je wogóle, spac nie może- budzi się co chwila i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije tylko zimne herbatki. Jak mu dam mokrą pieluszkę to wkłada ją do buzi i wtedy chwila wytchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyno)))
polecam taki gryzak http://boboland.pl/pl,product,515242,nuby,siatki,do,gryzaka,do,owocow.html wkładasz do niego zimną marchewke albo jabłko dziecko może sobie ulżyć i też przy okazji zje coś zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bella
mój zacząząbkowac jak skończył rok- to było straszne , wychodziło mu kilka naraz też nic nie pomagało-żele, gryzaki, czopki dostawał tylko panadol i jak juz wyszły te pierwsze to potem już było dobrze musisz to przecierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
a dentinoxy nie są różne? bo na różnych inaczej pisze odnośnie użycia. ja miałam Dentinox N i działał. albo syropek przeciwbólowy na paracetamolu. na chwile pomagał gryzak (taki w smoczku) wymazany żelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora córcia i tatusia
w takim razie tylko spokój pozostaje skoro nic nie skutkuje. nie zazdroszczę , u mnie był zel i gryzak w postaci szczoteczki (chyba canpol) al bezwarunkowo pod kontrolą rodzica na sekundę nawet nie została z nim sama była jazda le do pierwszego ząbka później juz sie przyzwyczaiła do tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje czopki i proszki homeopatyczne wsypuje na jezyk..Na troszke pomaga ,ale trzeba to przejsc..Mojej corci idzie teraz 5 zabkow naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zaczęła ząbkować jak miała 3,5 miesiąca, a w wieku 12 miesięcy miała prawie całe uzębienie... Moim najlepszym, wypróbowanym sposobem była sucha, czerstwa kromka chleba, tzw piętka, nawet jak mała miała te 3,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama urwisa malego
Panadol w syropie na noc w dzień obgryzanie własnych paluszków po prostu trzeba to przetrwać żelem nawet nie umiałam mu posmarować, bo niesamowicie gryzł mój palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×