Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bazieńka

NAWRACAM SIĘ!!! ZACZĘŁAM CZYTAĆ PISMO ŚWIĘTE I CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA!!!

Polecane posty

Gość jaaaaalbuuuuu
o ja, ale śmiejesz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe podszyw bazienki dziala
i dobrze podszywowi to wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka298
nie masz pojęcia o piśmie św ani co to znaczy sie nawrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry katolikk
A JA KOCHAM DZIWKI CZAD MUZYKE I PIE RDOLE POLITYKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy ktoś wymierza mi policzek to ja nadstawię drugi! tak uczył Jezus! nie będę się z wami kłócić o to czy mam pojęcie o Piśmie Świętym czy nie, nie będę się z wami kłócić o to czy się nawróciłam czy nie, ja wiem jedno WIARA jest we mnie i mam gdzieś co wy o mnie mówicie, wiara katolicka jest we mnie i wy też się nawróćcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepowiczzz
oko za oko zab za ząb , to du py tez dajesz za du pe buhahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
malutka ma racje. uwazam ze to prowokacja, ale zalozmy ze nie. skoro jestes w malzenstwie mozesz uprawiac seks z mezem i Bog tego nie potepia. nie tylko czytaj PŚ ale zrozum je. jeśli sie nawrocilas to bardzo dobrze. ale zachowaj to i nie oglaszaj wszem i wobec. postepuj zgodnie z przykazaniami i swoim postepowaniem ucz innych jak mają postepowac. i tyle, zdrowia i Szcześć Boze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medjacyje
a obciągniesz mi lache tak po chrzescijańsku z połykiem aby nasienie sie nie zmarnowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks to zło konieczne! to grzeszna przyjemność! Biblia dopuszcza jedynie seks w celu poczęcia dziecka! by dostąpić zbawienia konieczny jest ascetyczny tryb życia i wyrzeczenie się doczesnych przyjemności! w przyszłym tygodniu idę oddać swój majątek na Kościół, a sama zamieszkam pod schodami jak święty Aleksy a to wymogi dobrej ascezy: brak spożywania pokarmów, lub tylko minimalna ich ilość abstynencja seksualna brak higieny (nie myto się przez kilkanaście lat, przykładami są Adalbert czy Franciszek z Asyżu) zakładanie włosienicy (szorstka tkanina z końskiego włosia) zamierzam wieść właśnie takie życie PiS & Love bracia i siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ban ia proszek do prania
bazienka nie zrażaj się tym jak powiedziałaś męczeństwo jest pisane, Biblia to podkreśla, Jezus o tym mówił, ''mnie prześladowali to i was będą prześladować z mojego powodu'' Chwała Panu że otwiera oczy dzieciom swojim :) Czytaj pismo tam znajdziesz Jego słowa i pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cmoknij w jajca
prezesa Kaczka Ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
nikt tu nikogo nie prześladuje, bazienka wstydz sie ze porownujesz sie do meczennikow. piszesz straszne bzdury, ktore mnie jako wierzacego rażą. zresztą po tym twoim ostatnim poście, nie mam wątpliwosci ze to osmieszająca prowokacja, wiec z mojej strony to wszystko PS. nie dajcie się nabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mi wierzyć skarbie, nic na to nie poradzę że moją głęboką wiarę uważasz za nabijanie się z wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej bazienkaa
bardzo chcialbym przeleciec osobe o tak głebokiej wierze oferuje moge ci dobrze zapłacić za dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikt tu nikogo nie prześladuje, bazienka wstydz sie ze porownujesz sie do meczennikow. a czemu miałaby się nie porównywać, przejrzyj 2 strony tego tematu i zobacz ile epitetów, kamieni zdążyło polecieć w jej stronę, uważasz że to jest nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
uwazam ze po prostu brakuje Ci pokory. "12 Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony. Biada obłudnikom 13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą. 15 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami." Ew. św. Mateusza przemyśl te słowa (nie myśl ze nazywam Cie przez to obludnikiem, po prostu przemysl te slowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
Ania przesladowania trzeba znosic w pokorze serca, w ciszy i wierze a nie krzyczeć dookola ze jest sie meczennikiem bo ktos napisal na forum "lecz sie". wstyd po prostu porownac sie do meczennika za wiare, nie uwazasz? to jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem, widzisz ja np bardzo źle zoszę epitety pod swojim adresem nawet pisane na jakimś tam forum przez kogokolwiek, każdy z nas ma inny stopień wrażliwości, aczkolwiek masz trochę racji,muszę przyznać, ale przecież to nie ma aż takiego wielkiego znaczenia, najważniejsze jest to, że Pan przemówił do kolejnego człowieka i Pan tego człowieka wszystkiego nauczy i mu o wszystkim sam opowie, Pan najlepiej zna tego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj
tak, Pan sam do nas przychodzi, wie czego nam potrzeba, a my tylko potrzebujemy nie zasłaniać sobą Jego. O wierze Jak często trzeba tracić wiarę Urzędową Nadętą zadzierającą nosa do góry asekurującą głoszoną stąd do dotąd żeby odnaleźć tę jedyną wciąż jak węgiel jeszcze zielony tę która jest po prostu spotkaniem po ciemku kiedy niepewność staje się pewnością prawdziwą wiarę bo całkiem nie do wiary Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my na szczęście możemy do woli głosić i wyznawać wiarę w Chrystusa, jednakże nie wszędzie tak jest. Ludzie dają się zabić za wiarę jest ona dla nich WSZYSTKIM. To jest wiara w ogniu wypróbowana módlmy się za prześladowanych chrześcijan na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikat
lecz si ę na łeb kretynko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to cmoknij w jajca Prezesa
to hańba! Prezes ch u j posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne
Dobrze, że zaczęłaś czytać Pismo Święte, ale zacznij je jeszcze odpowiednio duchowo rozumieć, to będzie dobrze. Bo mówiąc, że małżeństwie seks jest zły to opowiadasz bzdury nie biblijne! Ludzie czytajcie Pismo Święte, a uratujecie się od takich zboczeń umysłowych, a później się dziwić że ludzie są nie wierzący! Dla Ciebie lepiej by było gdybyś zachowała takie wywody dla siebie, bo Bóg to przez Ciebie nie mówi, mam nadzieję że czytasz dalej Pismo Święte i dostrzegasz że źle zinterpretowałaś fragmenty Pisma Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×