Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nareszcie coś odkładam

OSZCZĘDZANIE KASY, znalazłam super sposób!!!

Polecane posty

Gość nareszcie coś odkładam

wiem ze jest pełno ludzi takich jak ja którzy każdą swoja wypłatę przepieprzali doszczętnie ( przepraszam za słownictwo:) Pracuję już od paru lat w jednej firmie zarabiam mało bo 1200 zł i zawsze zyłam z miesiaca na miesiąc. Ale strasznie mnie denerwowalo ze nigdy nie mam zadnych oszczednosci .Pewnego dnia w radio trójka uslyszalm sporo dobrych rad o oszczedzaniu -jednym z nich było posiadanie dwoch kont. Takze oprócz konta ROR załozylam sobie drugie konto oszczednosciowe i z ROR-a ustaliłam stale zlecenie w dniu wypłaty na kwote 100 zł. Okazuje sie ze juz od paru dobrych miesiecy splywa mi w kazdy meisiac 100 zł na konto a ja tego nie ruszam!!!Nie widze kompletnie roznicy miedzy zyciem za 1200 zł a za 1100 zł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie coś odkładam
aha i tez dobra rada padła w radiu zeby nie brać zadnych kart do konta oszczednosciowego i najlepiej zeby bank nie był pod nosem a dosc oddalony , bo w razie gdyby nas kusiło to jednak musimy sie sporo wtedy pofatygować zeby wyplacic kasę:) takze ja kart nie mam a bank mam 20 minut spacerkiem od domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie coś odkładam
no i jeszcze oprocz stalego zlecenia na takie konto mają wpływać każde dodatkowe pieniadze typu: premia, kasa od babci na urodziny itd itp ja nareszcie mam jakies zabezpieczenie finasowe gdy np zepsuje sie samochód!!a wczesniej zawsze lecialam na pożyczonych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie coś odkładam
polecam kazdemu kto tak jak ja trwonil kazda zlotowke z wyplaty...naprawde stale zlecenie powoduje ze nie widzisz tych pieniedzy na swoim koncie wiec planujesz wydatki tak zeby zmiescic sie w swojej pomniejszonej o 100 zł wyplacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszszszsz...
spoko porada, na pewno ją wykorzystam :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadluzony
De facto jest jeszcze kilka innych sposobow, ale mnie przypadl do gustu sposob oszczedzania 5 zl dziennie, ta sama zasada tylko ze czlowiek tego nie odczuwa wogole, niby 150 miesiecznie ale powiedz sobie 5 zl dziennie to sie zawsze znajdzie - u mnie dziala juz prawie caly miesiac i rzeczywiscie dziala. To tak dla tych co mowia ze nie moga wiele odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×