Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ektrawagancja

Najbardziej 'ekstrawaganckie' zachowania na pierwszej randce

Polecane posty

Gość Ektrawagancja

Postanowilam zalozyc ten temat, majac nadzieje, ze przedstawicie w nim swoje spostrzezenia, smieszne teksty, dziwne zachowania, zarowno mezczyzn i kobiet, na pierwszej randce. Zaczne od swoich doswiadczen z facetami. 1) Koles przyjechal na 1 randke samochodem marki BMW e46, chwalac sie, ze to jego auto, podrasowany model, do tego mlody rocznik i nie sprawiajacy zadnych problemow. Jedziemy do kina, a tu nagle 'brzdek' - samochod sie rozkraczyl na srodku ulicy. Facet wychodzi, sprawdza co sie dzieje i mowi do mnie: sorry mala, ale dzisiaj nici z kina i randki - samochod mojego kumpla nie wytrzymal twojego towarzystwa. 2) Kolejny adorator zaprosil mnie na kawe i ciastka do pobliskiej kawiarni. Spoznil sie dobre pol godziny, przeprosil, po czym poszedl zamowic cos do jedzenia i picia. Troche sie zdziwilam, ze nie zapytal mnie co chce. Po kilkunastu minutach jalowej dyskusji miedzy nami, wreszcie podchodzi kelnerka i podaje: wode mineralna oraz 2 paczki. Facet zaczyna jesc i w gescie niezrozumienia rzecze do mnie: jak chcesz to sobie kup cos, ja nie jadlem obiadu. Zaslyszane od moich znajomych. 1) Dziewczyna tak byla znudzona pierwszym spotkaniem z facetem, ze na koniec postanowila wlozyc swojego bucika do kaluzy i poinformowac nieszczesnego towarzysza slowami: zimno mi w stope i pojsc jakby nigdy nic do domu. 2) Dziewczyna na spotkaniu rzucila mojemu kumplowi, po buziaku na do widzenia, ze ma ladne usta. 3) Zagubiona w wielkim miescie - dziewczyna dzwoni do mojego znajomego 5 minut przed umowionym spotkaniem i mowi, ze nie przyjedzie na randke, bo sie zgubila na miescie. Nie wie jak dojechac. Gdy ten proponuje, ze ja pokieruje, albo nawet pojedzie i przywiezie na miejsce spotkania, ta wyskakuje z tekstem: ze wraca do domu, bo sobie przypomniala, ze musi jechac z mama do stomatologa. A Wy znacie jakies 'ekstrawaganckie' zachowania ludzi na pierwszej randce? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×