Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość storm84

Czy potrafiłybyś być z facetem który wyobraża sobie życie bez ciebie?

Polecane posty

Gość storm84

Którego bardzo kochasz i oprócz niego nikt inny się nie liczy, ale wiesz że nie jesteś dla niego całym światem i bez większych problemów mógłby ciebie zastąpić inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
haha a wy myślicie że wasi by tak nie zrobili ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coconutt1
sporo jest takich związków gdzie ludzie są ze sobą "dla wygody", bo zawsze raźniej niż samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy potrafiłybyś być z facetem który wyobraża sobie życie bez ciebie?" a to pytanie do gejów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginanananaa
Nie!!! Gdybym tylko wiedziala ze tak jest od razu bym odeszla ,bolalo by bardzo ale nie umialabym z nim zyc. Przeciez on tak naprawde nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeliah
Mysle ze normalny , zdrowy facet moze sobie wyobrazac zycie bez swojej ukochanej kobiety, ale woli zycie z kobieta niz bez niej. Oni sa praktyczni, byloby ze praca dom, kumple i tak w kolko. Ale on woli zycie z kobieta, ta swoja kobieta. Nie kazdy by sie powiesil gdyby go zostawila, zycie toczyloby sie dalej, ale duzo bardziej puste i duzo bardziej smutne. Takie jest moje zdanie, szkoda ze faceci nic nie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba podnieść
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pytanie było
do cioty regresa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaa1991
Nie :o co to za facet ktory traktuje dziewczyne jako klin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pytanie było
Mysle ze normalny , zdrowy facet moze sobie wyobrazac zycie bez swojej ukochanej kobiety , ale woli zycie z kobieta niz bez niej. Oni sa praktyczni, byloby ze praca dom , kumple i tak w kolko. Ale on woli zycie z kobieta, ta swoja kobieta. Nie kazdy by sie powiesil gdyby go zostawila, zycie toczyloby sie dalej, ale duzo bardziej puste i duzo bardziej smutne. Takie jest moje zdanie, szkoda ze faceci nic nie pisza. No dobrze to coś napiszę :classic_cool:Pracuje, studiuję i kiedy mam czas to jestem z dziewczyną. Z kolegami spotykam się od czasu do czasu na wódkę, na życie patrze realnie bez romantycznych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakapachaaaa
Druga połówka nie może być całym światem! bo co , jeśli zdarzy się cokolwiek, co Was rozdzieli? Ty stracisz swój świat, Twój świat przestanie istnieć czyli co? Samobójstwo? Trzeba mieć swoje życie! Ani kobieta dla faceta ani facet dla kobiety nie może być całym światem! może być jego ważną częścią.. można kochać, ale trzeba żyć WŁASNYM życiem.. mieć swoje sprawy, żeby w razie czego mieć do czego wracać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę rybę
jakapachaaaa chyba nigdy naprawdę nie kochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timesaver
to ja cos napisze Moj facet nie jest dla mnie całym światem, wyobrażam sobie życie bez niego, mogłabym go zastąpić innym gdyby się znalazł, on o tym wiem, ale i tak chce być ze mną, nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timesaver
i wiecie co, chciałabym go tak kochać na zabój, ale nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhgfds
Heh,te teksty o posiadaniu zycia poza zwiazkiem sa juz troche wyswiechtane. Jasne, fajnie sie tak mowi w teorii :) Ale prawda jest taka ze jak sie czlowiek naprawde zakocha to chocby mial nie wiem ile zainteresowan,przyjaciol i swoich spraw to bol rozstania go nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgatka
ja tam wolałabym nie kochać! znacznie prościej i wygodniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie z tym
niewyobrażaniem sobie życia bez kogoś,bo samobójstwo jescze was czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREJZENA
Nigdy albo wszystko za mnie odda albo nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hluuuuuuuuup
no właśnie ,ale to co innego.. a co innego kiedy ktoś jest dla ciebie jak tlen, później bez niego można żyć ,ale co to za życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjhgfds
Poza związkiem trzeba mieć swoich przyjaciół i zainteresowania to fakt,ale też nie wydaje mi się całkiem normalne jeśli ktoś będąc w związku radośnie obwieszcza partnerowi że w razie rozstania bez problemu znajdzie sobie kogoś następnego :o Każdy człowiek chce się czuć wyjątkowy i jedyny,a takie słowa niezbyt w tym pomagają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×