Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martika2108

nadwyzka alimentow

Polecane posty

Gość martika2108

Witam moj partner ma nadplacone alimenty i przez 3 lata nie musi placic alimentow. Za to musi zaplacic zalegla zaliczke alimentacyjna i dla FA czy jest szansza zeby mu to umorzono skoro ma nadplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zrobił że ma nadpłatę? sam jej dał? jeśli tak to głupi bo kobiecie wypłacał fundusz a on miał oddawać funduszowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga rzecz- jeśli ona w tym samym czasie dostawała od funduszu i od niego to brała pieniądze z funduszu bezprawnie i powinna to zwrócić funduszowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. FA zwróci się do niej o natychmiastowy zwrot pieniędzy-o ile nie zgłosi sprawy na Prokuraturę. pani bezprawnie pobierała świadczenia z FA . FA wypłaca świadczenia w przypadku, gdy egzekucja alimentów jest całkowicie bezskuteczna. pani więc musiała złożyć fałszywy wniosek-co jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FA wypłaca gdy jest zadłuzenie min 2 miesiące. Ja dostałam fundusz po czym mój mąż wpłacił dwie śmieszne kwoty 150 i 200zł i fundusz cofnął decyzję jako że "nie ma zadłużenia"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"Witam moj partner ma nadplacone alimenty i przez 3 lata nie musi placic alimentow." Mam kilka pytań: Dlaczego zainteresowałaś się idiotą? Czy debile są dobrzy w łóżku? Jak oceniasz swojego psychiatrę w skali 1-10? Twoje odpowiedzi pogłębią moją wiedzę naukową. Z góry dziękuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
""" martika2108 Witam moj partner ma nadplacone alimenty i przez 3 lata nie musi placic alimentow. Za to musi zaplacic zalegla zaliczke alimentacyjna i dla FA czy jest szansza zeby mu to umorzono skoro ma nadplate?""" Nie rozumie??? Dlaczego ma nadpłacone,dlaczego nie musi płacić,dlaczego ma zaległą zaliczkę i dlaczego uważasz ,że jest szansa na umorzenie?????. Brak pełnej informacji to brak udzielenia w miarę właściwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to TAK, MI WPLACIL NA KONTO. A najlepsze to ze ma dochod a komornik i tak go nie rusza. To jest dopiero interesujace. A jemu sie chce to wplaci pare groszy albo nie wplaci. Odkad sie dowiedzial ze biore z funduszu to wplacil tak zeby pokryc dlug i zeby mi zabrali i teraz ani grosza nie mam znikad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Jak masz płacone z FA nie możesz żądać od niego. W innym wypadku będzie obowiązek z Twojej strony do zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie cieszylam ze mam z FA regularnie i od niego już nie chciałam. Ale zrobił mi przelew na konto więc nie dało się nie przyjąć. A jak chciałam oddać to mi powiedzieli że nie moge tylko mam sie cieszyć skoro płaci. No i fundusz decyzje cofnął, on już nie daje a komornik nie ściąga. Więc za miesiąc znowu pojde do FA i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×