Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winogronek

Polska apteka internetowa w UK - problem!!

Polecane posty

A ja zamawiam leki w aptece SŁonik z Polski. Biorą za przesyłkę według cennika i leki wychodzą dużo taniej niż w tych polskich aptekach w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawaawa
Ja polecam aptekę sloneczko.co.uk. Złożyłam zamówienie ok godz. 11. po dosłownie kilku minutach zadzwoniła miła Pani z przeprosinani, iż nie posiadają jednego z zamówionych produktów. Za to mogą w ramach przeprosin wybrać inny kosmetyk, a pieniądze za brakujący kosmetyk otrzymałam spowrotem. na drugi dzien przed południem otrzymałam już przesyłkę. Pełen profesjonalizm. Napewno jeszcze skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7803
A ja proponuje zajrzec również na www.Nasza-apteka.co.uk porównywalam z innymi na rynku i ma najnizsze ceny, tylko wybór ciągle mały. Zamawialam juz 3 razy i przesylka byla po 2 dniach a raz nawet na drugi dzien. Opłaca się również kupic za co najmniej 25 bo wtedy wysylka za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxcxdsdsds
W zeszłym roku zamawiałem cos z www.aptekaleki.co.uk. Pamiętam, że zależało mi na szybkiej dostawie. Na stronie było napisane że zamówienia do godz chyba 15.00 wysyłane są tego samego dnia, jednak było już chyba 15.30. Zadzwoniłem więc do nich i zapytałem czy dało by się jeszcze dzis to wysłać. Pan który odebrał powiedział, że jesli szybko złożę zamówienie to zdążyto dzis wysłać. Tak też zrobiłem, a na następny dzień otrzymałem przesyłkę. Tak więc spotkałem się z miłą obsługą i ogólnie polecam tą aptekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam polska hurtownie suplementów diety oraz produktów do higieny z Birmingham. Produkty można zamówic przez telefon bądź internet. Szybka dostawa. Co najważniejsze, mają bardzo szeroki asortyment produktów, nieskie ceny oraz wiele promocji. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: elixir.b@wp.pl bądź telefoniczny: 07544441115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Polskie apteki wysyłają normalnie za granicę. Znasz choćby to - http://www.i-apteka.pl/ ? Będzie tanio, a powinno być również w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiajcie z apteki pod nazwą polskie-leki.co.uk to oszuści do tego strasznie aroganccy i niegrzeczni.Podany adres firmy jest na terenie UK a leki wysylaja z polski ,Nie ma żadnej informacji na temat dluzszego oczekiwania czekam na paczkę już ponad tydzień i nic !!! OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora apteka inernetowa zajmuje sie wysylka lekow polskich do stanow zj. i honoruje recepty wydane w usa dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temirkowska
a probowaliscie np. nie wiem...z Wapteka? ja zamawiam w prawdzie w polsce u nich, ale moze przy ugadaniu sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam lesnej apteki ,to oszusci naciagacze,nie wysylaja produktu ,ale twierdza ze zaginal u kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam apteke nova-farm.com, rzetelna z szybka dostawa. 02 stycznia tego roku zamowilam towar, przyszedl dzisiaj rano. Wszystko dobrze zabezpieczone, dobrze zapakowane, kompletne. Sa szybsi nawet od amazon. Mam nadzieje, ze dalej beda tacy swietni, bo mam zamiar korzystac z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn towar otrzymalam wczoraj (4 stycznia rano)* mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia6
Trudno jest wybrac solidna apteke internetowa, ja zamawiam w aptece familijnej na stronie www.aptekaleki24.co.uk szczerze polecam, leki zawsze szybko do mnie docieraja, zawsze solidnie zapakowane i dostaje tracking number wiec moge sledzic gdzie jest moja paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że apteka internetowa POLSKIE-LEKI.CO.UK to OSZUŚCI!! Nie zamawiajcie tam!!! Leki idą strasznie długo i są wysłane - uwaga - z Polski a nie z UK! Nie wysyłają statusu zamówienia nie wspominając już o tracking number. Leki przychodzą pogięte, niezabezpieczone i w zwykłej kopercie zamiast pudełka. Zdarzył się nawet lek bez opakowania i BEZ RECEPTY! Pan, który łaskawie odpowiada na maile jest arogancki i nie odpowiada na niewygodne pytania. Kłamie, że producent nie zapewnia ulotki do tego leku co jest absurdem. Kiedy wysłałam zdjęcia pogiętych opakowań stwierdził,że on nic nie widzi i wcale nie są uszkodzone (??). Kolejną jego wersją było to, że to ja je specjalnie pogięłam (!) Chciałam odesłać wszystkie leki bo ich stan był niedopuszczalny. On po dłuższym męczeniu go mailami zgodził się na odesłanie leków ale chciał potrącić mi koszty przesyłki(!). Absurd niezgodny z prawem! Koszty przesyłki miałam wliczone w cenę zamówienia czyli za darmo a poza tym korzystałam z apteki z siedzibą w UK a nie w Polsce! To się nazywa chamstwo gdzie w ogóle nie szanuje się klienta. Każdy ma prawo do zwrotu tym bardziej, że leki przyszły nie w takim stanie w jakim przyjść powinny! Poza tym łaskawy Pan stwierdził, że powinnam składać reklamację do Royal Mail bo to oni pogięli przesyłkę (!). Najlepiej zrzucić na kogoś winę. Wiadomo, że wina była tego, kto to pakował, bo to było do przewidzenia, że stan leków umieszczonych w kopercie będzie właśnie taki. Na szczęście są inne uczciwe apteki. Polecam Aptekę Panaceum (e-apteka.co.uk), www.aptekaleki.co uk oraz iapteka.co.uk. Jeśli nie chcecie stracić swoich pieniędzy, otrzymać kompletne leki w niedługim czasie NIE KORZYSTAJCIE z usług apteki POLSKIE-LEKI. CO.UK!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci
kupiłem u nich krem i na szczęście zapłaciłem przez paypal. Zero kontaktu dopiero gdy zapytałem czy towar został wysłany napisali że tak. Gdy jednak zapytałem drugi raz o to czy 1 czy 2 klasą to nic nie odpowiedzieli. Zgłosiłem sprawę na paypal, koleś przesłał im numer trackingowy z poczty polskiej. Przesyłka niby wysłana 29marca, ale do dziś nie doszła. Zamówiłem z innej apteki PANACEUM i wszystko ładnie, także polecam. A jeżeli ktoś zamówił u oszusta przez paypal niech zgłasza problem a odzyska pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciagara
Apteka polskie-leki.co.uk to sa zwyczajni oszusci. Pieniadze pobrali przesylka przyszla ale koperta byla pusta. Osoba z ktora sie kontaktowalismy w tej sprawie stwierdzila ze to nie mozliwe i ze chcemy ich naciagnac. Jakie to polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Perkley
Niestety nie słyszałem nic na temat tej apteki ale od jakiegoś czasu wśród rodziny i przyjaciół zbieramy pakiet zapotrzebowania na leki i suplementy znane z Polski i zamawiamy do UK przez http://www.i-apteka.pl/ koszty wysyłki dzielimy na kilka osób i paczka (wielka!) przychodzi do nas za 59zł w przeliczeniu na zł! dodatkowo zawsze dostajemy rabat. Jedyne co to przesyłkę trzeba opłacić z góry ale do tej pory nie było żadnego problemu z tą apteką. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... tak sobie czytam wasze wypowiedzi, i jestem w szoku sama od jakiegos czasu kozystam z usług apteki Lekoland.co.uk i leki dostaje zawsze na czas max 3dni choc zazwyczaj sa juz nastepnego dnia wiec chyba nie wszystkie polskiesklepy internetowe sa do d**y:P Bardzo polecam Lekoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBliz
Podpisuję się pod ostatnim postem, też zamawiam w http://www.i-apteka.pl z wysyłką do UK. Nacięłam się na kilku zamówieniach robionych w aptekach w Anglii i wolę już nie ryzykować. Faktycznie koszt przesyłki z i-apteka.pl to 59zł a paka wielka! ostatnio dostałam też miły gratis do syropów dla dzieci dołączone były pojemniki na śniadania a dla mnie kosmetyk dobrej marki. Cieszę się, że w Pl są tak dobre firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1
Ja potrzebowałam ostatnio lekarstwa na przeziębienie i zamówiłam w aptece http://dlazdrowia.co.uk/ szybka dostawa, a i ceny nie są wygórowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna3_9
Muszę przyznać, że już w kilku aptekach internetowych zamawiałam i nie byłam zadowolona zawsze coś, aż znalazłam apteke http://dlazdrowia.co.uk/ i wszystko jest jak należy, nie przeciągaja z dostawa tylko od razu, a co najważniejsze jest tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za link. Jeżeli chodzi o ceny, to są one naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna850603
Ja od dłuższego czasu już zaopatruję się tylko w aptece http://dlazdrowia.co.uk . Właściwie można u nich dostać wszystko w fajnych cenach. Często też różne rabaty dają, teraz akurat na produkty do higieny intymnej dla pań przecenione są 20% po wpisaniu kodu INT1420P więc warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek233a
Też śmiało mogę polecić aptekę - DlaZdrowia - niedrogo, szybka wysyłka i rabaty - opłaca się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reservoirdog
Polskie-leki i niejaki Jacek Jaroslaw Kasperkowicz to czysty scam i przekret. Zamierzam ich sprawdzic i jesli sa faktycznie w UK to zglosze ich do Trading Standards. Oni zrobia z nimi porzadek i wreszcie po wlepieniu solidnej kary albo pojda po rozum do glowy albo przestana juz na zawsze naciagac ludzi. Czy oni naprawde mysla, ze nikt w UK nie zna jezyka i prawa, zeby zrobic z nimi co nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaySaySay
Tragedia! Zamówiłam u nich leki, nie czytając regulaminu itp. faktycznie na stronce jest wszystko, do wyboru do koloru,ale nie radzę nikomu korzystanie z usług polskie-leki.co.uk !!!! Nie jasny regulamin. NIE OKREŚLAJĄ TERMINU DOSTAWY także paczka spokojnie może sobie iść 2-3 tygodnie. Oczywiście wszystko jest wysyłane z Polski a nie z UK, także paczka pokonuję setki kilometrów w zwykłej kopercie. Leki pomięte i bez recepty. Najlepiej trzymać się z dala od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojaapteka@safe-mail.net - Pan Jacek, doradzi i podpowie ,a leki są prosto z polskiej apteki. Polecam, dobre ceny, wysyłka za granicę też możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19841984
Hey! szkoda, ze tak pozno znalazlam ten temat i komentarze :( Porownywalam ceny i zamawialam leki z kilku polonijnych aptek, w tej chwili zamawiam tak naprawde juz tylko z dwoch, w zaleznosci od lepszej ceny i dostepnosci produktow- twojaapteka.co.uk i iapteka.co.uk Wszystko dotarlo zawsze bez problemu wiec moge polecic :) Pzdr. Marta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×