Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winogronek

Polska apteka internetowa w UK - problem!!

Polecane posty

Gość gość
http://dtsklep.pl - jak dla mnie warto kupować w zaufanych sklepach. Jak na przykład w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko raz zamowilam leki w polskiej aptece w uk. Nie pamietam w ktorej to bylo. Zamowilam lek za £8.99. Lek dostalam szybko. Jednak nie czytam regulaminow w sklepach internetowych, bo place od razu i rzeczy nigdy nie zwracam. Mam w zwyczaju na koncie bankowym sprawdzac mje wszystkie direct debit i tam bylo zlecenie direct debit na 8.99 do tej polskiej apteki. w banku mi potwierdzili , ze tego samego dnia , w ktorym kupilam lek, zrobilam direct debit do nich na czas nieokreslony. Moj blad, bo nie sprawdzilam, ale tak nigdy nie skorzystam z polskich sklepow internetowych online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_londyn
Wydaje mi się że wszyscy co tu piszą to są jedynie właścicielami tych aptek bo tyle nienawiści to się jeszcze nie spodkałam. JUż ktoś napisał o www.nova-farm.com to jest pierwsza polska apteka w uk i ja u nich zamawiam i jest ok. jako jedyni podają adres firmy na stronie, a to o czymś świadczy ;-)) teraz nawet można robić zakupy osobiście w londynie. jak dla mnie to www.nova-farm.com nie ma konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteka Olimpijska
Jeżeli nadal macie problemy z zamawianiem leków do Wielkiej Brytanii, zapraszamy do nas - http://aptekaolimpijska.com.pl/ -mamy już sporą bazę klientów, którzy zamawiają u nas regularnie do UK. Dajcie znać, chętnie pomożemy, jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazajcie na apteka xl w uk oszusci I zawsze placcie przez pay pal to gwarancja zwrotu pieniedzy tak bylo w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oszuści i złodzieje szkoda ze nie poczytałam wcześniej o nich. pociągnęli mi z konta więcej niż opiewa rachunek i to co dostałam to jakaś totalna ściema. zamiast oryginalnie zapakowanego leku jakiś słoiczek z nie wiadomo czym i jakaś etykietka przez nich doklejona. przecież to się kwalifikuje do sprawy karnej!!! zagrożenie życia dla nieostrożnych. stanowczo odradzam. Ps. może ktoś wie gdzie to można zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez czekam na leki 3 tygodnie. Nie odbieraja telefonow, nie odpowiadaja na meile-zlodzieje! Nie mialam problemow z Nova Farm, z Apteka Familijna, z apteka Sloneczko z UK-leki byly zawsze na czas. Teraz sie zastanawiam gdzie uderzyc, zeby odzyskac moje pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sie dzis laskawie dodzwonilam do apteki polskieleki.co.uk Zjechalam panienke przez telefon i powiedzilam, ze ja w ciagu dnia nie wyjasnia sprawy gdzie sie podzialy zamowione leki na ktore czekam 3 tygodnie, to zglaszam sprawe na policje. Panienka byla zdziwiona, ze przesylka nie doszla i powiedziala, ze sprawdzi. Na drugi dzien dostalam meila, ze nie moga sprawdzic mojego numeru trackingowego bo..zaginal i ze odsylaja pieniedze przez PayPal. Cale szczescie. I tak ich zglosze gdzie trzeba bo to oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy antybiotyk bez recepty dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znalazlem cos takiego i jest mega zadowolony !!!!!!!!www.duolife.ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro_UK
Ja kilkukrotnie korzystałem z oferty Apteka Nowa z UK - https://www.aptekanowa.com/ Całe zamówienie przebiegło sprawnie - brałem kilka leków i suplementy diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana123
Witam Ta strona o której piszecie działa teraz pod nowym adresem: www.polskie-lekiuk.com Ja swoje zamówienie dostałam po niecałym tygodniu, ale paczka nie przyszła z UK (mimo że reklamują się jako polska apteka w UK) tylko z Polski. Opakowania od leków pogniecione, data ważności na kilku opakowaniach niecałe 2 miesiące... Złożyłam dosyć duże zamówienie, m.in. kilka opakowań tego samego leku, więc wiadomo że kupuje go "na zapas". W innych aptekach zazwyczaj podają informację na stronie o krótkiej dacie ważności lub wysyłają leki z dosyć długą. Bóg wie w jakich warunkach te leki do mnie szły, teraz takie upały, a tam kropelki dla niemowlaka :( jakbym wiedziała że leki idą z Polski w zwykłej bąbelkowej kopercie to w życiu bym ich nie zamówiła... Szkoda że nie wiedziałam wcześniej że polskie-lekiuk.com to to samo co polskie-leki.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aptekaleki.co.uk Prosze unikac tej apteki za wszelka cene, produkty przychodza otwarte z kompletnie inna zawartoscia w srodku. Brak odzewu ze strony sprzedawcy i problemy ze zwrotem pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam apteka leśna,przemiła obsługa oraz szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed aptekaleki.co.uk- zamowienie zlozone 3 tygodnie temu i lekow nadal nie ma...pieniadze przedpadly. Wyslalam kilka maili i nie wiem ile razy probowalam sie dodzwonic bez odzewu. Ta firma to porazka..szkoda gadac..jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Jak dla mnie to porażka, otrzymałam niekompletna paczkę z apteki leśnej. W dodatku nie odpisują na żadne meile. Oszukali mnie na 10 £ wiecie co z tym można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan

Tabletka.uk - tragedia! Firma zarejestrowana w uk a leki wysylaja z Polski. Czekac na przesylke miesiac to juz przesada, NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×