Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to podzielic

do mam majacych 2 dzieci i wiecej..

Polecane posty

Gość jak to podzielic

drogie mamy planujemy z mezem drugie dziecko ale mamy obawy co do tego.. mamy juz roczna corcie ( roznica miedzy dziecmi bylaby ponad 2 lata). Mamy obawy ze nie zdazymy dac jej wystarczajaco duzo czulosci - wiadomo dwójka dzieci to trzeba milosc na 2 rozlozyc. I tylko to nas powstrzymuje.. Chcialam dowiedziec sie jak to jest u was.. przy 2 dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam trójke :) nigdy nie myslałam ze zabraknie mi miłosci i czułosci dla któregos z moich dzieci, mysle ze u Was tez nie bedzie tego problemu, zapewniam ze starczy miłosci i czułosci dla obojga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to podzielic
a jaka masz roznice miedzy dziecmi?? Pocieszylas mnie tym.. Sama jestem wychowana jako jedynaczka i ciezko jest mi to okreslic czy bedzie nadal tak wspaniale jak jest... Bardzo chcemy 2 dziecko a z drugiej strony pojawiaja sie rowniez obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonica
my mamy 3 dzieci- syn 5 lat, corka 3 lata i corka 7 miesiecy:) dzieci maja dwojke rodzicow i oboje nie musza w tym samym czasie poswiecac uwagi temu samemu dziecku:) gdy synek domagal sie uwagi jedno z nas bawilo sie z nim a drugie zajmowalo sie coreczka:) dzieci ni czuja sie pokrzywdzone o ile w dalszym ciagu czuje, ze rodzice go nie zaniedbuja:) teraz starsze dzieci sa bardziej zajete soba i juz nie potrzebuja tyle uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to podzielic
Widze ze u was niewielka roznica wieku przy dzieciach tak samo jak my planujemy.. a jak z domowymi obowiazkami ? wszyscy nas dookola strasza ze przy 2 dzieci nie bede miala czasu sie nawet dobrze wykapac.. Jestem ciekawa twojej opinii - przy 3 dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonica
my obowiazkami sie dzielimy, poza tym dzieci sa juz na tyle duze, ze same sprzataja:) maja maly prywatny wyscig kto sprzatnie wiecej;) obiady gotuje ja albo maz cos przwozi z miasta jesli jestem np u mamy. dzieci w tym wieku sa juz bardzo pomocne. gdy przewijam mala corka podrzuca mi przybory, wynosi pampersa:) synek potrafi sobie otworzyc jogurt i takie tam:) a gdy mialam dwojke to najczesciej maly obsewowal siostre i krzyczal okropnie gdy corka probowala zrobic cos nierozsadnego:) jasne, jest sporo zachodu ale to wszystko kwestia organizacji. moj synek np kampal sie z mezem ja w tym czasie usypialam corke a potem ja bralam kapiel. naprawde, nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to podzielic
dziekuje ci.. bardzo mi pomogly twoje slowa i od razu wizja planowania ciazy sie nie wydala taka straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonica
powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mialam
chcieliśmy dwójkę, ale jak się dowiedziałam, ze jestem drugi raz w ciąży, to dziwnie się poczułam. miałam takie poczucie, że teraz jesteśmy już kompletni jako rodzina i następne dziecko, jakoś tak jest niepasujące... mam nadzieję, że wiesz o czym piszę :) a potem urodziła się druga córka, jest przesłodka. siostry stają w swojej obronie, pocieszają się :) Podobno miłość się dzieli, gdy się ją mnoży :) Różnica wieku to 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce rośnie
Autorko:) kiedy masz więcej dzieci, to tak naprawdę miłość mnożysz, a nie dzielisz. Początki owszem są trudne, ale za chwile to najgorsze minie i dzieci będą dla siebie oparciem i towarzyszem do zabaw. Idźcie i rozmnażajcie się 🖐️Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×