Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfdfcdfd

nie wiem kurde jakie auto mam kupic poradzcie mi prosze

Polecane posty

Gość toledo
za 15 tyś. kupisz toledo II. naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam a3 z tych
starszych, i NIC nie trzeba naprawiać. Kupiłam tylko zimówki i wymieniłam oleje, płyny i filtry na wszelaki wypadek. Znajoma kupiła młodszego o 5 lat francuza 'super stan' i już jest 6 tys w plecy z naprawami, po 4 miesiacach :D Ja nie mam kasy i nie mogę sobie pozwolić na ciągłe latanie po mechanikach, nie stać mnie, wolałam auto starsze a pewniejsze pod kątem nie psucia się wszystkiego po kolei, więc padło na audi, bo są praktycznie niezniszczalne. A wiochą jest kupowanie auta pod kątem 'co ludzie powiedzą'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seat
chociaż ja teraz planuje kupic toyote yaris, bo malo pali a mam dosc duzo kilometrow do pracy...zalezy kto co lubi...chevrolety i daewo tez sa dobre... jezdze daewo nexia 15 rok i prawie w ogole sie nie psuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka 36
a ja mam megane 1,6 z 2003 roku i poza eksploatacyjnymi rzeczami nie dolozylam nawet zlotowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkinek
Niezła pała z tej autorki! Chce nowe auto za 15 tysięcy( tak wynika z jej postów):D. Żal....Przecież taka cena pozwoli jedynie na 7-10 letnie auto! Czego Ty chcesz kobieto?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam a3 z tych
linkinek No ale przecież to wiocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkinek
I jeszcze obraża moje MIASTO ( Łódź), więc jeśli już to ona jest wieśniaczką napływową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszczak2
A moze BMW ? Tak naprawde niektórym wydaje sie ze ceny sa dosyc wysokie,ale mozna trafić naprawde na dobre i solidne auto. CO do serwisu to tez jesli znajdziesz dobry jak np. ten http://www.autoreduta.pl/ nie kosztuje Ciebie przeglad za duzo.Mysle ze warto jest to rozwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska po ślubie :)
JA NIE POLECAM FRANCUZÓW ..MIAŁAM KILKA I WSZYSTKIE SIĘ PSUŁY ..ZARÓWNO 2 LATKI JAK I 10 LATKI ... CZĘŚCI DROGIE ... POLECAM RANGE ROVERA BO NA CZĘŚCIACH OD BMW I AUDI A4 NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet87
hey a ja mam pieknego metalicznego bordowo-wisniowego VW Passata B5 1.6 z 1997 i auto jezdzi jak ta lala jedyny minus ze w benzynie i nie ma wiecej wad. zdałam prawko 2 czerwca 2011 raptem 2 miesiace nim jezdze i jest naprawde rewelacyjny a jak dobrze poszukasz to znajdzies go i za 8 tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeoll
Sprawdź ceny w salonie w Gdyni eurocar. Mają swoją stronę internetową- więc zobacz jakie mają fajne promocje- w dodatku bardzo podobała mi się prezentacja aut oraz cena ( co mnie przekonało do zakupu) Mój Ford Focus sprawdza się super- najlepsze auto jakie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, to zalezy ile masz kasy ale dla mnie nawet stare BMW to naprawde dobre auto o na nic innego bym sie sie nie zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już własnie wybierac się do mechanika to jednak takiego którego inni polecaja żeby w razie czego po prostu się na niczym nie złapac. A na penwo Autoreduta jest miejscem które w 100% można polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji nie sposób nie wspomnieć też o Autorducie. Jesli ja miałbym własnie polecac sprawdzony serwis to dokładnie tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od zasobności Twojego portfela oczywiscie. Ale jesli tutaj jeszcze nalezy coś dodać to to ze nawet jesli zdecydujesz sie na Audi to masz w stolicy serwis Autoreduta do którego zawsze mozna sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze znam ten serwis.W sumie tak naprawde to jedyny do którego normalnie moge powrócic,bo nieraz jezdzac po tych za miastowych serwisach mozna tylko zaszkodzić a naprawy nie uświadczysz. Ja robiłam przegląd u nich swojego autka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja sam jestem włascicielem takiego autka.Mam jej 2 lata.Kupiłem uzywane auto,bo wiadomo ze nowe kosztuje troche.Teraz tylko w Autoreducie zrobili mi komplet hamulców wyszło cenowo dobrze wiec jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serwis Autordeuta w Warszawie, dla mnie to własnie jeden z lepszych serwisów i nie szukam żadnego innego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zależy Tobie na kasie,zeby troszke zaoszczedzic niz w ASO to ja polecam http://www.autoreduta.pl/ Zreszta jestem na forum to w razie czego mozesz mnie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba podjechać do tego serwisu o którym napisałes,bo ostatnio ASO za przeglad wzieli moim zdaniem zdecydowanie za duzo.I tak w sumie juz nosiłem sie z mysla zeby jednak znalezc coś porzadniejszego jesli chodzi o serwis i na pewno tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem jakości obsługi i fachowości - naprawde bardzo dobry serwis i całkowicie sie z kolegą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze jak juz masz auto to zeby jednak trafiac na dobre serwisy, gdzie nie ściągną z Ciebei ostatniej kasy, bo z tym jak widać szczególnie w ASO moze byc róznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze jak juz masz auto to zeby jednak trafiac na dobre serwisy, gdzie nie ściągną z Ciebei ostatniej kasy, bo z tym jak widać szczególnie w ASO moze byc róznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do opon, to ze wszystkich które my mieliśmy w autach zdecydowanie polecam takie oponki Pirelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pirelli... To sa opony które na pewno sprawdzą się jednak najlepiej ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×