Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planowanie życia bywa trudne

Kiedy zdecydowałyście się na dziecko, czy to było planowane ?

Polecane posty

Gość planowanie życia bywa trudne

Dziewczyny mam 27 lat jestem 2 lata po ślubie. Mamy teraz troszkę kłopotów finansowych głównie maż ze względu na swoją działalność i w zasadzie to one się bedą ciągły za nami jeszcze jakieś dwa lata... Żyjemy normalnie nie rozpustnie. Mamy dom po rodzicach co prawda do remontu ale mamy. Zastanawiam się na dzieckiem. Bardzo bym chciała już, bo mój maż ma już 36 lat i w zasadzie nie ma na co czekać... A Wy planowałyście ciążę ? Czy może to była wpadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planowanie życia bywa trudne
Znajomy mówił mi że dopiero jak wybudowali dom i się użądzili to starali się o dziecko...on miał 33lata ona 30-kę ale ja nie wiem czy warto zwlekać tym bardziej że czas leci i o ile ja jestem jeszcze młoda to mój maż dobija do 40-ki.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie piszcie
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnsfn
mysle ze wiek nie ma tu znaczenia, moze warto poczekac, i co z tego ze twoj maz na 36 lat, facet moze i w znacznie pozniejszym wieku zaplodnic kobiete, w sumie ty tez jestes jeszcze mloda, 27 lat to mozna jeszcze szalec a nie myslec o ciazy, no ale to juz wasza decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planowanie życia bywa trudne
Mój szwagier został ojcem poraz drugi w wieku 42 lat, szwagierka 38lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciąży!!!
A ja jestem w ciąży :) I zaszłam miesiąc po ślubie, bo tak zawsze marzyliśmy. Ja mam 25 lat, mąż niedługo 32 :P i nie wiem na co czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnsfn
Jak bedziesz siedziec caly dniami sama w domu z dzieckiem i nie bedzie mial kto ci pomoc, to dopiero zobaczysz jak to jest, w pracy wysluchuje takich matek, jak to im zle bylo bo spedzily pare lat w domu z dzieckiem a teraz sa szczesliwe bo moga wyjsc do ludzi, do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciąży!!!
dnsfn no przecież dziecko to poświęcenie, samo się sobą nie zajmie, a jak już się człowiek zdecydował, to chyba świadomie, co ? z resztą są rzeczy ważne i ważniejsze i chyba ważniejsze jest wychowanie dziecka niż inne przyjemności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnsfn
dlatego dziecko to musi byc swiadomo decyzja, jak czlowiek sie juz wyszaleje, zeb pozniej nie bylo narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wnętrzu samej siebie
do jestem w ciąży!!! Gratuluję ! U mnie nie wchodziło w grę od razu po ślubie dziecko... Chciałam się wyszaleć pobyć jeszcze sam na sam z mężem.. Pojechać 4 razy na wakacje...odsapnąć.. Nie wiem czy to taka atrakcja zaraz po ślubie już męczyć się przy dziecku...fajnie ja masz pomoc ale jak jesteś sama ??? My w tym roku zaczynamy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy!!!!
My mieszkaliśmy ze sobą od samego początku, ponad 3 lata. Po takim czasie wzięliśmy ślub. Dla nas wspólne życie w małżeństwie nie jest niczym nowym. Dlatego tak szybko się zdecydowaliśmy na dziecko. Już nam go brakowało. Mąż już dawno się wyszalał, ja nie musiałam, jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło. A w wychowywaniu Dzidzi pomoże mi oczywiście mąż no i mama czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planowanie życia bywa trudne
A to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy!!!!
Jestem dopiero w 5tym miesiącu i już nie mogę się doczekać kiedy się pojawi ta Kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w ciazy!!!!
planowanie życia bywa trudne Dwa lata po ślubie to już chyba sporo czasu na dotarcie się i wyszalenie :) I jak czujesz,że już nadszedł ten czas to się nie zastanawiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdusodvhsv
ja zaszłam w ciąże dwa mniesiące po ślubie. było to całkowicie zaplanowane. ja mam 29 a mąż 32 lata. tak się porobiło ze ja nie pracuje a mąż tuż przed slubem zmieniła prace i nie zarabia za dużo. wszystko zależy od tego jakie macie obecnie warunki. czy dacie rade utrzymać się z dzieckiem. nie ma też co zadługo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 30 maz 32
razem 10 latz tego 3,5 jako malzenstwo czasem rozmawiamy o dziecku, moze mogloby juz byc ale zawsze cos, a to wakacje, a to nowy samochod czasem zaluje ze nie wpadlismy na poczatku, bo z czasem coraz trudniej podjac te decyzje a czas ucieka moze w przyszlym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×