Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda-mama.

CZY PODNIECA WAS KARMIENIE PIERSIĄ ?

Polecane posty

Gość Magda-mama.

Jak w temacie . Ostanio znajoma ,młoda dziewczyna w drugiej ciąży przyznała żę przy pierwszym dziecku podczas ,dosć długiego ,karmienia doznawała "dziwnych " tj. erotycznych ,uczuć .. Działało to na nią podniecająco . Ja karmiłam krótko i nieefektywnie (w sensie wyżywienia dziecka ),kojarzy mi się to więc raczej z kłopotami.. Ale po zapoznaniu się z wynikami badań wg których nawet co 20 ta kobieta karmiąca może przeżyć nawet orgazm podczas ssania sutków przez niemowlę, postanowiłam się was zapytać -czy tak miałyście czy tylko to jest incydentalne ... Tj podniecenie bo orgazmy chyba są rzadkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to bylo obrzydliwe
a nie podniecajace........dlatego zrezygnowalam szybko i nigdy wiecej :) jak moze podniecac karmienie takiego biegajacego rocznego dzieciaka ? przeciez to jakas patologia by byla fuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaignasiowa11
córkę karmiłam 4 mies a syna 2 tygodnie.to nie dla mnie :)wolę wyparzać butelki ,wstawać w nocy niż karmić piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to bylo obrzydliwe
3 lata :( dla mnie obrzydliwe.......moze dlatego tyle karmi bo ma orgazmy ciagle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisonkot
e tam 3 lata-znam przypadek jak dziecko szło do zerówki to dopiero przestało ssać cyca -to dopiero zgroza i patologia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to bylo obrzydliwe
dokladnie ja tak samo, wole wyparzac, wstawac, miec na glowie mężą i tesciowa mówiacych jaka jestem niedobra......a ja wiem że czuje sie wspaniale i żyje odkad skonczylam karmic :) a trwalo to tylko 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie karminie piersia tez jest obrzydliwe , nie chcialabym miec cycków w wersji D czy E kapajacego mleka z sutków. Moj syn dobrze sie chowa na mm. jest zdrowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja karmie piersia i wcale nie podnieca mnie ta czynnosc. Jak moglo by mnie podniecac wlasne dziecko ;/ Gdyby cos takiego sie stalo to od razu bym zrezygnowala ale nie mam czegos takiego na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v cdxz
ja karmiłam 6 m-cy na zmianę z mlekiem modyfikowanym. Ńigdy nie doznalam orgazmu ani podniecenia z tego powodu. Przyjemnie patzreć jak maluszek ssał piers tulony w ramionach. Ale wolałam nie wystawiac ciągle cyca wszędzie przy wszystkich :) NIGDY MNIE NIE OBRZYDZAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2,5-latka
karmiłam 9 miesięcy w tym 6 miesięcy tylko i wyłącznie piersią i nigdy czegoś podobnego nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppparówka
To z patologią to chyba trochę na wyrost powiedziane. Jak to taką kobitę podnieca, to raczej nie dlatego, że TO dziecko jako obiekt seksualny jej ssie suty, tylko że one są stymulowane w sposób, który kojarzy jej sie z seksem i zyciem erotycznym. To tak jak jeden chłop moze drugiemu postawić pałę, mimo że ten, któremu pała stoi, nie jest gejem. Po prostu techniczna sprawa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie podniecalo ale bylo
baaaaardzo przyjemne. uwielbialam ssacego maluszka przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idioci

Sami idioci na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego chyba najlepszym wyjsciem jest sciaganie do butelki.W  filmach widzialam czesto babka ma rurki przy obu cycach i oglada tv, czyta czy wisi na telefonie, a mleko leci do butelek.Wygodnie, dyskretnie, jesli bede miec dziecko to kupuje te maszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nienormalne zeby kobieta sie tym podniecala, ale facetow to na pewno podnieca, a juz ojca dziecka do szalenstwa.Dlatego nie powinno sie karmic przy mezu.Mozna przy mamie, siostrze czy malym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nienormalne zeby kobieta sie tym podniecala, ale facetow to na pewno podnieca, a juz ojca dziecka do szalenstwa.Dlatego nie powinno sie karmic przy mezu.Mozna przy mamie, siostrze czy malym dziecku

Hahaha serio? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ludzie jakiś walikonik troll wyciąga temat z 2011 roku! ogarnijcie się! nie dyskutujcie z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahaha serio? 🤣

Serio, karmiac wieczorem w parku tylko kusisz zboczencow.Kobiety w ciazy tez kreca facetow. Ale ja mieszkam za granica, inna mentalnosc, z tego co rozni celebryci mowia to chcieliby miec kobiete caly czas w ciazy lub tuz po porodzie, bo takie sa sexy.Nie rozumiem tego trendu, Polka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goo

Jak karmienie w ciąży może obrzydzac? Tak może napisać tylko troll który guzik wie o macierzyństwie. Pozdro dla was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×