Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olinka73

Powiekszanie piersi własnym tłuszczem

Polecane posty

Gość Fleloda
jestem piekielnie cięta na te metodę i klinikę. Tak jak na zachodzie powinna być w Polsce odpowiedzialność kliniki i lekarza za obiecywany efekt . po to są konsultacje. Miałam budżet na określony cel, wpierano mi ten zabieg wszelkimi metodami. Po fakcie ze strony kliniki rozbrajająco stwierdzono cyt" to umowa starannego działania a nie rezultatu, nikt mi nie obiecywał że efekt na pewno będzie". Tylko szkoda że 99 % to było namawianie i obiecywanie że musi być efekt, metoda sprawdzona, świetna itp. 1 % informacji że możenie być efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniannnna
ta Medycyna Urody ma bardzo złe opinie a o tym pzreszczepianiu tłuszczów coś jest nie tak myslalam ze to nowa metoda no i nie wiem teraz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do aqua aqua ja z piersi też jestem niezadowolona. NIE MA ŻADNEGO EFEKTU!!! NIE POLECAM moim zdaniem osoby które mówią że to jest rewelacja to są zwylki podstawieni ludzie pielęgniarki które mają się zachwycać tymi zabiegami. ja straciłam oszczędności mojego życia. Wiem że nie otrzymałabym super płaskiego wyćwiczonego brzucha ale miał być mniejszy a nie jest! piersi miały być większe a nie są!!! chyba to coś znaczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj post z 4.11. i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna Urody nie polecam, robili mi regeneris to samo lepiej i za mniejszą cenę można u fachowców którzy mają juz klientów. kłamią bo jak mi pwoiedzial lekazr a nie naciągacz, nigdzienie ma o regenerisie wiarygodnych badan. naciągacze w większosci klinik, tu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie dobrą klinikę w Krakowie, która wykonuje transplantację własnego tłuszczu w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE robcie tego! Ja poddalam się temu zabiegowi 9 dni temu i prawie caly tłuszcz już się wchlonal!!A chirurg powiedział ze wchłanianie odbywa się do 3 miesięcy, wiec pewnie nic mi nie zostanie z tego wstrzykniętego tłuszczu. Wydalam na zabieg 12000 zl i zaluj***ARDZO. Zaraz po obudzeniu po zabiegu piersi rzeczywiście były duże ale to wszystko zeszlo Pisze to, żeby przestrzec was, moje drogie, choć nie wiem czy mnie posluchaja osoby już zdecydowane na zabieg (sama tez nie chciałam sluchac glosow na nie....). Teraz jedyne co mi zostało z tego zabiego do masa siniaków i krwiaków, szwy zdjęte wczoraj ale nadal chodze jak kaleka. O tym ze tyle będe cierpieć nikt mi nie mowil. Przez dwa dni nogi mi krwawily, bo to stamtąd pochodzil tłuszcz. Jeszcze dwa dni po zabiegu chciało mi się wymiotowac nikt mi tez nie mowil ze będę musiala robic sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch...A piersi bolały przez pierwsze dni niemiłosiernie. Mowie ze prawie caly tłuszcz się wchlonal bo piersi wydaja się tylko delikatnie jędrniejsze (na pewno nie może być mowy o zmianie rozmiaru)... ale tak jak mowilam, za 3 mies nic może nie zostać, skoro tak się szybko wchłania i ta zaledwie " jedrnosc", nawet jeśli okaze się dlugotrwala, w co watpie, nie warta tych pieniędzy! Spytajcie swojego ginekologa jak macie wątpliwośc***** zabiegu rozmawiałam z moim i od razu powiedział, jak mnie taka zmasakrowana zobaczyl " po co pani to robila, przecież to się wchłania' (ogolnie wiec lekarze wiedza ze takie zabiegi sa nieskuteczne!). Chcialam podzielić się moim doświadczeniem, może komus oszczedze tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj mój post na górze tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Skowroneczka gdzie robiłaś zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinkaZ
A ja nie wiem o co wam chodzi z Medycyną Urody? Ja również znam ta klinikę i mam same dobre wrazenia, za każdym razem byłam informowana o tym co mnie czeka i jak będzie przebiegał zabieg i jakie maja być rezultaty. Miałam już tam kilka różnych zabiegów i mniejszych i większych. Zaczelo się od zwykłych zabiegów kosmetycznych, peelingow itd. a ostatnio miałam tam Body Jet. Własnie byłam na kontroli i moje rezultaty są super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KarolinkaZ
W twojej wypowiedzi widze jedno - pracownik marketingu próbuje odbudować zaufanie kliniki po negatywnym szczerym wpisie sfrustrowanej klientki - nie uważam go za wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam takie powiekszanie i jest ok, przeciez wiadomo ze czesc tluszczu sie wchlonie, sluchajcie uwaznie co wam mowia lekarze, to bedziecie bardziej swiadome ocb, peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrej kliniki w okolicach Gdańska, ktoś, coś? Myśle że niektórzy przesadzają, ja sie jednak wybiore na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  rozalka_m
Napisz, jak długo jesteś po tym zabiegu i ile tłuszczu miałaś wstrzyknięte w jedną pierś. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaaaa
No właśnie, jak to jest z tym tłuszczem? Chciałabym powiększyć piersi ale tak max o 2 rozmiary, nie więcej. Tylko ie chcę żadnych implantów bo często latam samolotem a tyle się mówi o tym że implanty mogą wybuchnąc czy coś tam że się boję. No a takim tłuszczem to byłoby świetnie. Tylko te efekty- jak tu piszą- albo ich nie ma albo sa tylko na jakiś czas? Czy jest jakaś metoda żeby ten tłuszcz pozostał na dłuzej? Robi to ktoś tak dobrze? BYłabym w stanie przejechać i pół Poslki zeby tylko dać sobie tak powiększyć tylko żeby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam o tym informacji i znalazłam na YT film jak wygląda taki przeszczep tłuszczu w piersi www.youtube.com/watch?v=3i04sH-MrZM Ta sama lekarka robi nawet całkowitą rekonstrukcję kobietom po odjęciu piersi wiec ta metoda jednak działa- www.youtube.com/watch?v=d3u9X2R44uE Ja mam sporą asymetrię i to myślałam taką metoda wyrównać ale dotąd nie byłam przekonana, teraz się chyba wreszcie zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaZygfryda
Witam Was! Zdecydowałam się na ten zabieg, ale może za pół roku ( powoli wracam do swojej wagi sprzed ciąż ). Nie chcę powiększać piersi ( chociaż przy okazji tak się stanie ), ale tylko poprawić ich wygląd. Jestem mamą małej gromadki i każde bardzo długo karmiłam, a po takich "torturach", to już pewnie same się domyślacie, jak mogą wyglądać moje cycuchy. Niestety żadne ćwiczenia, masaże, kremy, itd. nie pomagają..mimo tego, że to już długotrwała "walka" :). Moja ogromna prośba..Dziewczyny, czy nadal jesteście zadowolone z tego zabiegu? Poleciłybyście go teraz? Proszę o Wasze opinie. Które kliniki możecie polecić na zachodzie Polski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra robiła sobie ten zabieg w Medycynie Młodości. Efekty są bardzo naturalne. Widać, że ma o jakiś rozmiar większy biust, ale nie rzuca się to tak w oczy, jakby wydaje mi się rzucało po wstrzyknięciu implantów. I ona się czuje lepiej w swoim ciele, efekt jaki chciała został osiągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy się implanty wstrzymuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Powiększą ci się o 1 rozmiar na może 3 lata. Silikony są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie, jak powiększyć piersi to już zależy tylko od naszej decyzji, co będzie dla nas odpowiednie, jaki efekt chcemy osiągnąć. Na pewno każda z tych metod ma swoje zalety. A jak chcecie dokładnych info to warto poczytać tutaj www.dermed.pl/krakow/zabiegi/powiekszanie-piersi-i-posladkow/przeszczep-tluszczu-metoda-body-jet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się reklamować, te wasze reklamy nie przyciągają, a odstraszają - musicie cienko prząść i dlatego tak nachalnie sie reklamujecie - żenujące,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie koniecznie znać dziewczyny co do efektów u dr Witwickiego. Jedna z Was pisała o nim, że wybiera się do niego na przesczep tłuszczu. Czy ten stanik do rozciągania skóry kupuje się u niego ? Czy to dodatkowy koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u nich zrobić wstępny wywiad - lekarz wydawał się w porządku, taki konkretny i bardzo uprzejmy. Ale to był mój pierwszy kontakt ze specjalistą od powiększania piersi, więc trudno powiedzieć mi coś konkretnego. Jak pójdę jeszcze do kogoś innego, to będę miała jakieś porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę - właśnie tak chcę zrobić. Trochę pojeździć po Polsce, wyrobić sobie własne zdanie i wybrać tego lekarza, który mi będzie odpowiadał. Rozumiem, że poza Wrocławiem jest jeszcze Prestige w Warszawie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puregraft? Hmm, jeszcze o tym nie słyszałam. Ciekawe czy ktoś na Dolnym Śląsku albo Śląsku stosuje już tą technikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś poddawała się zabiegowi body jet? Zastanawiam się właśnie nad odessaniem tłuszczu z ud i wykorzystaniu go do powiększenia piersi. Dopiero badam ten temat, próbuję czytać o różnych możliwościach, a ta metoda wydaje mi się całkiem dobra. Macie z nią jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink25
Ja mialam robiony zabieg 3 tyg temu w klinice w Warszawie. Nie zaluje tego zabiegu, poniewaz zalezalo mi na liposukcji nog, a powiekszenie piersi odessanym tluszczem bylo tylko dodatkowym zabiegiem. Ogolnie lekarz mowil ze 60-70% tluszczu zostanie, natomiast po 3 tygodniach ja wam moge powiedziec ze zostalo 10 moze 20%. Piersi na pewno nie powiekszyly sie o rozmiar, tylko minimalnie ujedrnily. Zaraz po zabiegu przez okolo 7-10 dni byly opuchniete i faktycznie wygladaly na wieksze, jednak teraz po 3 tygodniach efektu praktycznie nie ma. Na pewno nie polecalabym wydawanie oszczednosci zycia na ten zabieg. Jezeli chcecie powiekszyc piersi to chyba tylko implanty, ktore kosztuja dokladnie tyle samo lub nieiwiele wiecej co liposukcja i przeszczep tluszczu. Po implantach przynajmiej boli jedna okolica i efekt jest gwarantowany, natomiast po lipo i przeszczepie tluszczu trzeba liczyc sie z bolem, siniakami, obrzekami, bliznami, mozliwymi nierownosciami odssysanych okolic, a potem rowniez zastrzykami przeciwzakrzepowymi, masazami itd. jeszcze dlugo po tym jak po powiekszanych tluszczem piersiach nie bedzie sladu.. A robienie tego kilka razy - jak to teraz lekarze polecaja, zeby byl lepszy efekt - jest juz chyba najwieksza glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×