Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olinka73

Powiekszanie piersi własnym tłuszczem

Polecane posty

Gość gość
Mam wyznaczony termin na maj u dr.Skulimiwskiej w łodzi .Chcialabym dowiedziec sie cos więcej !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam piersi w Lipoline
Oooo a ja robiłam miesiąc temu i nie mogę się nacieszyć!!! Robiłam w Lipoline w katowicach i aż muszę napisać o tym! Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, liczyłam na niewielkie ujędrnienie i powiększenie (chciaalam osiagnac naturalny efekt), a uzyskalam wiekszy o dwa rozmiary idealny, piekny biust. Nikt nawet nie podejrzewa ingerencji, zapłaciłam w ratach i duzo mniej niz za implanty, a przy tym juz po kilku dniach moglam wrocic do normalnej aktywnosci, po miesiacu jak zeszla calkowicie opuchlizna to efekt WOOOOW, a przy tym sadełko z pośladków spadło :):):) Polecam wam zarowno zabieg, jak i to miejsce bo przetestowalam na sobie. Super się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszymy się razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakbys juz w pseudonimie nie robila reklamy klinice to by ci ktos uwierzyl. I do tego te dwa rozmiary - zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poddałam się operacji powiększania biustu ale implanty i lepszej metody nie widzę....jakoś nie mogę pojąć jak można swoim tłuszczem? ciesze się że podjęłam taką a nie inną decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem za implantami, zwłaszcza ze z calej figury poza malutkimi piersiami jestem zadowolona wiec nie mam skad odsysac tego tluszczu, poza tym implanty tez sa metoda sprawdzona i mam znajoma po operacji… sama jestem zapisana na konsultacje do doktora łątkowskiego i będę miala powiększane u niego piersi przy pomocy implantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miesiąc po zabiegu i z powiększenia nici, wszystko się wchłonęło. Delikatne ujędrnienie jest, ale wielkości brak. Odradzam serdecznie i nie uwierzę nikomu kto napisze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz . że nie pomaga. Pomaga i to znakomicie na powiększenie kasy lekarza. Jak pisałam wcześniej że to bzdura/jak wiele innych zabiegów/ to od razu podnosi się jazgot wszystkowiedzących a może naganiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsina
Wielu kobietą pomogły takie zabiegi więc jak ktoś jest niezadowolony to chyba od razu nie można zakładać, że cały zabieg jest zły? Na pewno jest to lepsze niż implanty. Ważne też żeby wybrać odpowiednią klinikę, koleżanka 300 km dojeżdżała tutaj - http://www.kriocentrum.com/ główny powód to, że mieli bardzo dużo pozytywnych opinii i na termin faktycznie trzeba było poczekać. Wydaje mi się, że też nie można stwierdzać, że jakaś tam operacja jest głupotą każdy decyduje za siebie czy chce coś czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA tluszcz wszczepiany do piersi sie ZWAPNIA. robia sie stany zapalne, z ktorych powstaja zwapnienia, torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem od czego to zalezy, ale jestem 3-4 lata po przeszczepie i naprawde zostalo co mialo zostac. Wiem ile to kosztuje i rozumiem rozczarowanie ale co powoduje ze u niektorych sie przyjmuje?( robilam 2 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja jestem rok po powiększeniu piersi i teraz wybieram się na lipo ud i brzucha s tłuszcz wykorzystam jeszcze troszkę do piersi. Może są dziewczyny które miały taki zabieg u dr.kolenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Monika Grzesiak ma dobre opinie jeśli chodzi o powiększanie piersi tłuszczem, dużo czytałam w tym temacie bo sama bym chciała taki zabieg u siebie wykonać. Silikon mnie nigdy nie interesowała ale odkąd pojawiła się metoda powiększania piersi tłuszczem- to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam!!!! robiłam podniesienie piersi i powiększenie za pomocą własnego tłuszczu. Przed zabiegiem dr. przekonywała mnie że zrobi mi piękne piersi. A okazały się one okropne. Nie mogę na nie patrzeć . Brodawki róznią się wielkością, jak założę koszulkę bez stanika to sutki mam nierówne. Wcześniej miałam problem z pokazaniem się mężowi nago (3 ciąże zrobiły swoje), tak teraz jest jeszcze gorzej. Codziennie siedzę w wannie jak się kąpie i płaczę, z bezsilności , z rozczarowania. Czuję się wręcz okaleczona. Za kilka tyg. idę na konsultację do dr Sankowskiego , zobaczę co on może z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypełnieniu piersi tłuszczem chyba nie ma możliwości żeby brodawki się rózniły wielkością i sutki? No chyba że takie miałaś przed powiększeniem? Bo ta metoda polega przecież na wstrzyknieciu tłuszczu tylko wiec brodawki i sutki zostaja takie same U kogo robiłaś ten zabieg? i jak on wygladał ? może wiecej napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr. Grzesiak . Zabieg powiększania tłuszczem miałam razem z zabiegiem podniesienia piersi, więc brodawka też była zmniejszana. A teraz po operacji brodawki nie są takie same , jedna jest mniejsza druga większa. Wygląda to okropnie. Zabieg nie jest wart ceny. Efekt mały bardzo, jak opuchlizna zeszła to te piersi są lekko wypełnione. Mi dr. mówiła , że trzeba dwa razy wstrzyknąć tłuszcz. Ale na drugi raz się już nie zdecyduję . Wolę implanty zrobić. Tłuszcz miałam pobrany z brzucha , który nadal jest twardy i bolesny. Po zabiegu trzeba było brzuch masować , te masaże w klinice bolały okropnie, zwijałam się z bólu. Żałowałam że nie zdecydowałam się od razu na implanty. A tak zostało mi tylko rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawił mnie temat Puregraftu "Sunsina" czy twoja znajoma miała robiona zabieg właśnie tą metodą? klinika ma faktycznie bardzo dużo pozytywnych opinii. Który z lekarzy wykonywał ten zabieg w http://www.kriocentrum.com/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Witajcie. Wczoraj poddała się zabiegowi BodyJet z przeszczepem tkanki w piersi. Trochę jestem zbolała to jak duże zakwasy po intensywnym treningu. Dosyć dużo płynu wypływa więc stosuję podpaski bawełniane☺ . Na efekty na pewno trzeba poczekać... Miałam robiony cały brzuch i uda wewnętrzne. Doktor poinformował mnie że też uczknął co nie co z boczków by był lepszy efekt. Zobaczymy. Piersi mam olbrzymie ale zdaję sobie sprawę że to niestety się zmienichodziło mi tylko o delikatne wypełnienie tego co "zjadły dzieci" nie o powiększeniem. Zostałam poinformowana o postępowaniu po zabiegu ale chciałabym też dopytać forumowiczów co należy robić po zabiegu z piersiami i ciałem, jakie kremy lub maści stosować kiedy masaże i jakie ( co lepsze limfatyczny czy rolki) kiedy sport. Czy biust należy jakoś szczególnie traktować, masować, nosić biustonosz czy nie, prowadzono mi by omijać ciepłym szlakiem... Piszcie Kochane Kobietki Nie chcę dyskutować o tym czy dobrze czy źle zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno świetnym kremem jest obessia ale poczytaj w necie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Dzięk za info. Minęło już troszkę od zabiegu. Opuchlizna powoli schodzi. Nadal jestem kolorowa od sińców. Moje piersi są mniej opuchnięte ale nadal krąglejsze. Czekam na efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki daj znać jak tam efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekuj cudów, tez maiłam taki zabieg i nie jestem zadowolona. Piersi obwisły , okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz może akurat w tym przypadku wszystko będzie dobrze :) nie trzeba być takim pesymistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Na szczęście u minę nie ma co obwisnąć bo po mimo karmienia dwójki dzieci na wiotkość skóry nie narzekam. Sińce powoli schodzą. To już 2,5 tygodnia po - piersi ciągle krąglejsze ( szkoda że nietakie jak bezpośrednio po zabiegu) Właśnie całymi dniami wygrzewam je na cypryjskim słoneczku tylko trochę ciepło pod ubraniem po BodyJet Duża zaleta bo pod bluzką są krągłe i jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×