Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
metafora .

Jak wspomóc efektywność aktywności ruchowej -pytanie o kremy i specyfiki doustne

Polecane posty

Witajcie, piszę tutaj, bo na fitnessie się nic nie dzieje ... Nie mam problemu nadwagi ani otyłości, po prostu jestem sobie takim nierozruszanym, sflaczałym człowieczkiem Niedawno wreszcie wzięłam się za siebie, chodzę na siłownię/fitness, ćwiczę z koleżankami jogę, chodzę na tenisa - to po jednym razie w tygodniu, i może też zacznę chodzić regularnie na basen , na razie byłam tylko raz. Chciałabym jakoś zwiększyć efekty tej przemiany i po pierwsze: - zwalczyć cellulit, i tu Was proszę o polecenie jakiegoś godnego uwagi, ale zarazem niedrogiego balsamu i po drugie: - wspomóc się od wewnątrz, żeby zmniejszyć łaknienie (na szczęście mam w miarę dobrą przemianę materii, ale uwielbiam dużo jeść i czasami mnie nachodzi ochota na dziwne niezdrowe rzeczy typu kebab czy coś smażonego - a nie mogę, bo miewam problemy z wątrobą), wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej, oczyszczenie organizmu etc. - i tu również bardzo Was proszę o poradę, czy jakąś herbatkę polecacie, albo tabletki (tego wolałabym nie, jeśli są równie dobre preparaty ziołowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×