Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrączki obrączki obrączki

Ile wydałyście na obrączki ślubne?

Polecane posty

Gość Suri Muri
Jak tego dokonałam? Oddałam własne złoto, którego już nie nosiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraczki kosztowaly 1650 robione na zamowienie u jubilera ze wzoru Apart, identyczne w salonie kosztowaly 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wydaliśmy 1050zł. proste bez żadnych zdobień, grawer ręczny,a nie laserowy.aha kolor trudno mi określić:( zółte z różowawym połyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
JA jeszcze nie wydalam nic ale sądzę,że jak będziemy już kupować to nie przekroczymy 2 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
ja narazie nie mam, ale chciałam przetopić i chyba nici z tego. Dlatego że złoto (którego wogole nie nosze) nie chce dać mi matka. Moge zrozumiec ze nie chce zebym przetopiła z komunii złota bo niby pamiątka (której nigdy nie nosiłam a jedynie lezy cały czas- no ale pamiątka). Ale mam bransoletke gruba od babci której bym sie pozbyła najchetniej - dlaczego ? bo ta babcia mnie nie lubi ! kocha mojego brata od zawsze jego uwielbiała, mnie ani razu nie zaprosiła do siebie na wakacje a jego cały czas, w życiu gadałysmy 3 razy. Dlaczego mnie nie lubi ? nie wiem!. Rok temu jej strzeliło cos do głowy i przekazała dla mnie bransoletke przez kogoś. I ona nie ma dla mnie zadnej wartości, też jej nie założe w zyciu. I o to sie pokłocilysmy z mamą nawet i staneło ze nie przetopie. Ale jestem zła! ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
1450. Białe plus klasyczne złoto. Zamawiane u złotnika wg wzoru zmodyfikowanego z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaaaaa
600 zl 9 lat temu:)Białe i żołte zloto ze wzzorkiem oraz grawerem od wewnatrz.Pamietam ze wtedy poleczenie bialego i zoltego zlosta to byla tala nowosc i wszyscy sie zachwycali...a teraz co 2 para ma takie obraczki ( takie polaczenie).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devillo
8,98 - dwa pierścionki z płatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
My za obrączki daliśmy prawie 1500 zł i wcale nie z jakiejś sieciówki, tylko od zwykłego jubilera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
496 zł :) białe i żółte złoto, damska obrączka z brylantem oprawionym w romb, 5 milimetrów, grawer gratis ;) Ale mieliśmy sporo własnego złota... I właściwie zapłaciliśmy tylko za robociznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zwykle klasyczne z grawerkiem w aparcie rok temu ok 800 zl dokladnie nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecałe 1000 zł za parę - żółte złoto .Odebraliśmy miesiąc temu w Aparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydałyśmy? to facet wydaje na obrączki. 2400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA9898
My robiliśmy na zamówienie z białego złota,moja jest z brylantem. Wydalismy 3000 zł ale to było 9 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 zł 5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
2500zł ale dostaliśmy rabat 7 % i wyszło mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300 za pare, szerokosc 6 mm, zwykle okragle zolte zloto, moja jest z 3 bialymi cyrkoniami, kupione w aparcie w zeszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2100 zl zolte zloto, moja ma 5mm szerokosci meza 6mm.proba 589.moja ma 1diament kupione w zeszlym roku u jubilera w zadnej sieciowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800zl para u zwyklego jubilera, zwykle obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inna biżuteria ale obrączki w bardzo dobrym standardzie sprzedają na stronie www.savicki.pl Duży wybór – złote, platynowe, wielobarwne, albo też jest różowe złoto, choć mi się to nie podoba. Myśmy wzięli z żoną żółte złoto z diamencikami i naprawdę rewelacyjnie to wygląda. Nie powiem żeby mało kosztowało, ale na tle innych jubilerów to myślę że nie przepłaciliśmy. Dodatkowo mamy na to gwarancję wieczystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinaNieKiepska
Ja wpadłam na genialny pomysł, miałam w domu pełno biżuterii której nigdy nie chciała nosić, więc zabrałam ją do jubilera i przetopili mi ją na obrączki, ale równie dobrym pomysłem byłoby po prostu ich sprzedanie i za te pieniądze kupić obrączki, proszę przeczytać http://www.trans-wamel.pl/co-zrobic-z-nienoszona-srebrna-bizuteria/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1470 € i robimy je sami. Oczywiscie pod czujnym okiem jubilera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1550 za pare i rabat 200zl na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×