Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MłodaMamuśkaa

Imię dla synka - Staś . Ładne ?

Polecane posty

Gość qqqwweerrtttyyy
kto w dzisiejszych czasach daje dziecku na imie Mirek czy Jurek? za to Stasiów duzo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiańskie imiona
Mirosław to piękne imię. Sława Miru! Sława Słowianom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamuśkaa
Ale mi się nie podobają imiona takie jak Tomek, Bartek... po prostu nie lubię tych imion i tyle. Mam siostrzenicę w przedszkolu i oprócz Filipów czy innych jest też Antoś np. czy Franek, a te imiona do "nowoczesnych" też nie należa i nikt się z nich nie śmieje. A Staszek dla nastolatka to nie wiem, co w tym okropnego. Mi się Staszek podoba. A ogólnie widzę, że to tylko kwestia gustu, bo jednym się podoba a innym nie po prostu. Mnie i męzowi się podoba i nie chodzi o to, że chcę być oryginalna. Po prostu nam się podoba to imię :) A nie chcę dać pierwszego lepszego, tylko takie, które będzie nam się podobać i do którego będziemy przekonani. Chciałam poznać opinie innych.... a nikt nie napisał dlaczego niby mieliby się ze Stasia śmiać, bo ja uważam, że to imię, jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiańskie imiona
Słowiański duch potomków Polan i Lędzian od 1000 lat zatruwa zaraza z Zachodu i Południa Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nazwijcie syna tak, jak Wam się podoba. Wiadomo, że nie ma imienia uniwersalnego, które podobało by się wszystkim. Nie ma takiego i już. Wszystkich nie zadowolisz... a poza tym nie widzę powodu dla którego miałabyś to robić. Wasze dziecko - Wasza sprawa. Jednym się podoba innym nie. Tak jest z każdym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Stanisław to piękne polskie imię. Widzisz, bo to jest tak: według kafeterianek matek polek skrzywdzić dziecko możesz polskim imieniem, wożąc go w polskim tanim wózku, natomiast jestes the best jeśli wpychasz w dzieciaka słoiczki gerbera i na 4 lata zakładasz plastikowego pampersa🖐️ heheh :-) Staszek bedzie kiedys dumny z tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci tłumaczę dlaczego się będą śmiac. Ponieważ niektórzy ludzie zamiast zając się swoją rodzina w czasie wolnym, siadają przed 40sto calową plazmą w swoim salonie wyłożonym panelami i rozmawiają. Rozmawiają o tym kto z kim, jak i gdzie? A dlaczego tak urodziła a nie inaczej, a jakie imię dała synowi. W tym czasie Brajan, albo Tajlor siedzi w kojcu z pampersem i odparzeniem na dupsku i słucha rodziców, którzy zapewne są dla niego autorytetem. Nastepnie przychodzi czas gdy chlopiec idzie do przedszkola i spotyka Franka albo Stasia i zaczyna sobie z niego robić podśmiechujki, tak jak rodzice wcześniej w domu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no teraz leci
a mnie sie bardzo podoba Antoś=Antoni..Stasiu też mi się podoba , ale mniej...aaa i jeszcze Gabryś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiańskie imiona
Zachodnia "cywilizacja" niszczy naszą słowiańską duchowość. Czas usunąć krzyże i zasadzić święte gaje. Perun! Światowit! Radogost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stas, antos, franek, zosia
itp. to teraz bardzo popularne imiona. niby ladne ale co za duzo to niezdrowo . jesli ci sie podoba to zostan przy swoim wyborze ale na twoim miejscu zdecydowalabym sie na cos mniej oklepanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Ejejejej stasiu to piękne imie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×