Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość aldona wielkopolska
Witam Wszystkich-Ewa zgadzam się z tobą ,ale jak ci z miasta mają wiedzieć że u nas tak jest jak tylko w agrobiznesie cokolwiek mówią i pokazują ipokazują co na wsi jest a itak tylko to co im pasuje ,a ilu miastowych to ogląda.Przecież w wiadomościach wspomnątylko jak nas całkiem zaleje ,arząd obieca wielkie odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
witam . ten nasz obecny minister rolnictwa nas tak załatwi ze zobaczycie . daza do tego zeby zlikfidowac doplaty bezposrednie a jak sie dorwa do władzy w uni to tak zrobia . jajca normalnie co oni wyprawiaja z ta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Miałóam nie zaglądać dziś na konto,ale to silniejsze ode mnie,kur....a!!!!!!Puchy!!!!!!Normalnie rzygać się chce na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
ci w uni są bardzo odważni ,jak można oddać władze komuś[nawet na czas określony ]kto u siebie ma bałagan ,i wszystko niszczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Nie wiem co już sądzić piszecie że wczraj w agrobiznesie mówili że pula na styczeń wykożystana ,żadnych przelewów już nie będzie do końca stycznia a tu trach u nas w banku są , oczywiscie na moim nic a le jest jakaś nadzieja , a nadzieja to matka głuoich w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
chyb wiem o co tu chodzi -oni wiedzą że rolnik musi być cierpliwy ,bo jak zasieje to musi czekać aż urośnie ,jak trzyma zwierzęta to też czeka aż urosną,to i na kase niech sobie poczeka,a co i tak ciągle tylko czeka -to jest w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
miejmy nadzieje ze nie pozwola zniszczyc polakom tak wszystkiego jak niszcza u siebie !!!! Iwona głowa do gory dzien sie dopiero zaczał moze akurat jest jakas nadzieja słychac ze gdzies cos wpływa ;) a u mnie decyzij niema ale listonosza jeszcze niebyło wiec tez jest jakas nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
a właśnie zapomniałam o nadziei ,to też musimy mieć.Bo jak posiejemy to trzeba mieć nadzieje że nie wymoknie ,albo nie wysuszy ,jak trzymamy zwierzęta ,to że sprzedamy zanim potanieją ,a kase że szybko prześla zanim komornik zapuka -eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje aldona beda chodzic po zalanych terenach w towarzystwie kamer i mowic jak to beda pomagac i na tym sie skonczy ja bardzo wspolczuje wszystkim ktorych zalewa chociaz sama nie wiem jak to jest bo kolo mnie nie ma zadnej wiekszej rzeki ale nie rozumiem dlaczego nikt nic nie robi zeby chociaz szkody byly mniejsze no bo powodzi nie da sie uniknac ale chyba mozna jakos bardziej to zabezpieczac te waly i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie o nadziei tylko jak jaq mozna miec jak czlowiek nie wie co go czeka jutro i z ktorej strony cos mu zabiora albo oszukaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Ewa masz całkowitą racje ,ale do licha coś przecież musi się wkońcu zmienić bo jak nie to wyginiemy jak te dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Jak gdzieś idą przelewy to może i my dostaniemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona przeciez politykom o to chodzi unia szuka rynku zbytu na swoje towary wiec po co im polski rolnik niech sobie ginie ale jak juz zginie to miasto sie dowie ile zywnosc kosztuje i jaka jest smaczna z unii bo jeszcze to co produkuje polski rolnik nie jest sztucznie ulepszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anikła gdzies moze ida w moim bs od 5.01 nie bylo przelewu a wczoraj wieczorem chcialam sprawdzic to w 3 bs w mojej okolicy nie dzialaly bankomaty niby awarie ale dziwne ze w 3 naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Wal i duś pisał że w jego okolicy szły no więc może nie prawda z tymi przelewami i coś wpłynie. mnie już trafia decyzja 23.11 i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
witam grypa lamie jak cholera a tu 3 placki do upieczenia bo dziecko w przedszkolu ma jutro dzien babci i bal przebierancow ciezko bedzie ale my jestesmy twardzi!ej wlasnie sprawdzalam nasza strona jest czynna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
działa stronka ciekawe na jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynusienieczka
Ja dostałam dopłate - dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Justynusienieczka dzisiaj dostałaś dopłaty czy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ostałam dwie decyzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
no to połowa sukcesu ,jeszcze tylko kaska na kącie i finisz -tylko kiedy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No hejta!O widzę,że ktosik z dolnośląskiego dostał kaskę.Justyś kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Dostępna jest nasza strona na funduszach,ale jak będa tak pogrywać cały czas to nie będzie sensu tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
mam cicha nadzieje ze w lutym wpłynie jak ma byc jej tak duzo ale pozyjemy zobaczymy patrzac na to co pisza inni to z pazdziernika decyzje i nic nie maja to poczekam do czerwca nic nie poradze na to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazwsze
witam nie pisałam bo mnie zadlokowali dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazwsze
decyzja z 25 11 i nic pytałam w moim banku bs to w styczniu było tylko 5 przelewuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazwsze
iwuś nie łam sie ja tez mam ochote pierdolnąć ta gospodare i isc z tąd ale nie zrobie im tej przyjemności przeciez o to im tylko chodzi zeby zniszczyć polskiego rolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasienka
jestem,fajnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazwsze
fajnie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
mazia ja też z mazowsza u nas od nowego roku pszyszło dużo , idą wtorek po południu kilka środa sporo i kilka czwartek , od paru tygodni tak jest , ale mnie to wcale nie cieszy bo moich niet .Decyzja 29 11 2010 , Trzy tygodnie temu płacili 24 i 25 listopad , teraz to chyba już grudzień i styczeń bo z moich wyliczeń wychodzi , że między 25 a 29 to były tylko 2 dni robocze , a jak pisałem przyszło dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×