Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826
dzieki Kama pocieszyłas mnie mysłałam ze jeszcze z miesiac musi polezec w powiecie zanim wysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata lubelskie
aby ludzie na wsi ,chcieli się tak zjednoczyć tak jak na tym forum to możemy ruszać , na warszawkę ale każdy goły i wesoły jakby nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Dziś to nie wiem czy się śmiać czy płakać żona zadzwoniła do kierownika powiatówki który twierdził . że u nas na cały powiat od 5 stycznia nie wpłyeła żadna złotówka na banki , to wielka bzdura bo co tydzień pieniądze w banku są więc nie wiem czy to jego niewiedza czy tak sobie ludzi wprowadza w błąd , no i oczywiście pocieszył , że na 2 lutego nasza decyzja do wypłaty też nie jest przewidziana . Ale ja mu już w nic nie wierzę w starym roku zapewniał mnie że do końca roku to na sto procent pieniądze na koncie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Chyba zacznę oliczać od 30 czerwca to zacznie dni ubywać a nie przybywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej golaski!!!!Ja też oczywiście golas.Walduś,kierownik żonie napierd...ił głupot,nie w jego gestii jest wiedzieć czy kasa wpływa do banku,chyba że nie wysłano twojego papiera i dlatego on wie.Mój kierownik powiatówki po zeszłorocznych ekscesach oczywiście moich,ucieka przede mną,panienki jak wchodzę dęba stają,już tyle im nadawałam,że sama się dziwię iż nie wezwali glin,chociaż w dupie to miałam i mam,teraz powiatówka twierdzi,że wysłali wsio na stolice,więc ich pytam czy ja jestem gorszym debilem jak oni?A po poinformowaniu mojego starego,że trza czekać do 31 czerwca,to kur...a oliwy mi dolali,jak tam podjechałam,myślałam,że te afrodyty porozpier...am,czerwiec ma przecie 30 dni to i mój 5-letni wnusio wie,a ten kurew...i element niedouczony na niczym sie nie zna,ale w prezencie od rozpierduchy(tak na mnie dowiedziałam się,mówią tam)dostały mongoloidalne stworzonka kalendarz.Słuchajcie BRACTWO!Rzućcie jakiego kawała!Trza się pośmiać!Walduś,wbijaj do mnie na księżycówę,zabieraj kobitkę zabawimy się,i wszyscy z FERAJNY nasze oczywista też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
GABI!!!!!-słomiana wdowo,zejdż z tych niedozwolonych stron,miałaś być w kafejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gosia a ty nie popadaj w paraniję,nie warto,życie jest jedno,mamy takie same problemy,dobrze że myślisz troche pozytywnie,że jesteś z nami tu,jakoś będzie,bo musi,a nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie,ja żyję z tą maksymą od lat,tylko trzeba się w nią wczuć.Napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Basia!!!!ile można kaca leczyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
U wszystkich takie samo gówno,jednostki dostały,a arimr sie chełpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hahaha,kac nie choroba,ani przypadłośc,do objaw dobrego samopoczucia,czy poczucia samego siebie,haha!dobry jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na budowie autostrady chinole się kur..a uwijaja ,ryz za nasze dopłaty im dowiezli,kurduple pierdolo..e....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
z chęcią wytłumacze skąd opóxnienia i nie wieszajcie psów bo to i tak kasa której wcześniej nawet byście nie powąchali, łatwo się społeczeństwo KRUS przyzwyczaja do datków na własną korzyśc, samo z siebie żadnego minimum nie potrafi dać, ma być na koncie i tyle! a dlaczeo ma być? bo masz ziemię? hahaha jakieś warunki spełnić tez trzeba 80% nie spełnia a i tak przymyka się oko żeby rolnik skrzywdzony się nie poczuł, przyłażą śmierdzą, nie potrafia się podpisac, niczego nie rozumieją, taki jest obraz Polskiego Beneficjenta Dopłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTEM KUR...WA KRUSOWCEM OD 20LAT PŁACĘ PODATKI I ZUS TAKŻE NIE MÓW MI O OPÓŻNIENIACH............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z mazowieckiego
Ty dupku tak ci śmierdzą a Ty pachniesz dzięki nam masz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK NIEZAPŁACISZ W TERMINIE TO CI KARĘ DOPIER..LĄ......A PIENIĄDZE Z DOPŁAT DO 30CZERWCA ...........KURW..--ŚMIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
a co Młody Rolnik? z Warszawki? z 1 ha ziemi na mazurach nie tkniętej motyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
Poziom tego topicu identyczny jak beneficjenci z którymi stykam się codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia kuj-pom
chyba już nie będę tu zaglądać bo się strasznie wkurw...na tego niby pracownika arimr,nikt nie będzie obrażał rolnika jak gówno ma pojęcie jaką wegetacje wiedzie rolnik!tak wegetacje,bo życie to już nie jest!człowieku my czekamy na te zasrane pieniądze żeby spłacić dlugi żeby miec za co żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
jak żeś nabrał kredytów i masz raty MARMUREK to Twój problem, dopłaty nie sa podstawą egzystencji takich "elit" jak rolnicy, sa dopłatami jak sama nazwa wskazuje, DOPŁATAMI a nie żródłem finnasowania Twoich kredytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
rolnictwo cie interesuje skoro ci śmierdzi zmień pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z mazowieckiego
Młody rolnik żeby dostać kase to musi mieć troche więcej i musi udokumentować co kupił ta kasa nie jest na przejedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
Gdzie tu ten poje.....s wszedł psuć nam nerwy ..idz stad świnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik ARiMR
do Kasia Kuj jak żeś nabrał kredytów i masz raty to Twój problem, dopłaty nie sa podstawą egzystencji takich "elit" jak rolnicy, sa dopłatami jak sama nazwa wskazuje, DOPŁATAMI a nie żródłem finnasowania Twoich kredytów! Nikt nie weźmie kredytu jeśli wie że jego firma nie osiągnie zysku, Rolnicy zaciągają się zadłużają i liczą tylko na dopłaty, w normaniej firmie by to nie przeszło, liczy sie zysk i koszt, nauczcie się liczyć, dopłata niby każdemu się nalezy, otóż nie każdemu, nie płacimy za chęchozwój posplity,syf i kiłę i mogiłę w obejściu a taka jest większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN NIBY PRACOWNIK AGENCJI MOŻE SPRZĄTA TAM KIBLE I DLATEGO MU SMIERDZI............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
Wie jak śmierdzi wieś napewno z niej pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×