Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

o my mamy wode w piwnicy gdzie sa sadzonki ziemniakow ale zdazylismy wyniesc pod domem na szczescie nie! ale iwona tak samo jak u ciebie plynie gdzie chce tez drogi przekopywalismy zeby mozna bylo przejechac aby tylko nie padalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA TO W TAKIM RAZIE DAWAJ CHODŻ ZE MNA ....NAUCZE CIE PŁYAWC..... :) CO TY NA TO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPITAN...TY SIE NIE SMIEJ,SŁABEUSZ Z CIEBIE JAK ŁAJBA TONIE,CO SIE WŁASCIWIE STAŁO?MOZE CI POMÓC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BÓJ ŻABY KAPITAN,JA Z PODLASIA A NIE ZE SZCZECINA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gribek
Jestem dziewczyny widzę że mam wielbicielki a co do modlenia Iwonko to o lepsze czasy i aby tym oszołomom w rządzie ta Smoleńska mgła ze ślepi zeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibek;masz te wielbicielki ja lubie czarnego ale nie wiem gdzie mieszka na kawe bym wpadla obiecal mi plywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gribek
Ewa masz rację oni mają dni policzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to znowu za Nemo sie przyplatal i glupie teksty wpiepsza porabalo go w poludnie jak by zrana to pomyslec ze jeszcze najarany .wspolczuje tym co ich podlewa i podmakaja trzymajcie sie a ja za was kciuki oby sie udalo nie zatonac bo i tak macie dosc problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelske
Co za kosmita się donas dołaczył z jgo wpisów to widzę że nie jest stej planety bardzo wam w półczuje ,że was zalewa u nas nie pada nawet świeci słoneczko i wiatr troche przestał wiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich widzę ze towarzystwo w komplecie i nikogo nie powiało nikt nie odpłynął i nikt nie odleciał po babskim wieczorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
patrze ze mnie nie ma i z nim dyskutujecie Badzcie mili dla tego huja i niech sie wygada jebać mu sie chce i gada gupoty ale zapomniał ze to nie ten profil dla zboczenców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ty ten co w dupie mnie ma napisz do mnie to pogadamy se troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×