Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826
a u nas nad morzem leje wieje makabra psiaka na dwor zal wypuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O patrzę,że dziewczyny rozwinęły poważny temat-TEŚCIOWA-też miałam kiedyś teściową,ale powiem wam,że zostałyśmy kumpelami,nauczyłam ją palić fajeczki co jej bardzo się podobało,zabierałam ją raz w tygodniu do kawiarni na moje babskie wieczory,muzyki nie za bardzo lubiła,tej mojej,za to jej nie raz puszczałam Fogga-haha,wyrobiłam w niej feministyczne nastawienie do teścia i to był numer(nie żyją już obydwoje,ale fajni ludzie byli),bo za każdym razem ona go tak zaskakiwała swoim zachowaniem,że szok,a był przyzwyczajony na obiadki na godzinę,na kanapki do pracy,a tu taki przekręt.Kłócić,kłóciłyśmy się i to nie raz,ale nasi faceci nie brali w tym udziału.Nie mogę powiedzieć,miałam fajną teściową,może też dlatego podpasowałyśmy sobie,bo nie miała córki,tylko jednego syna-haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
ja niestety niemam tesciowej ani tescia ale byl icudownymi ludzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie..dzisiaj czytam na forum tym agencji że wczoraj ktoś przelew dostał.......kurwa czy już tycz ludzi pojebało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiem dlaczego ale swojej teściowej po prostu nie trawię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
własnie tez czytałam napewno przelew miał w sobote ja tez kiedys tak miałam ale zobaczył wczoraj . ale powiem wam ze troche sie podbudowałam ze rolnosrodowiskowe dostał tak szybko no to moze moze tez cos niedługo skapnie ;0 a Ty marmurek mysłałam ze juz jestes po dopłatach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
a sumie moja mama tez jest cudowna tesciowa dla swoich synowych i zieciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
to marmurek trzymam kciuki ze ten tydzien bedzie twoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
;) dzieki. mąz by mi dał balange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj grałem w lotto no i 4zeta wygrałem.......to juz coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz tez po kawie,obiad prawie skonczony jeszcze tylko wysprzatac rejony!iwona masz szcescie ze mialas taka tesciowa ja mojej nie trawie.ma 3 dzieci i faworyzuje 2 a moj maz ze najmlodszy i zostal na gosp. ma najgorzej i ja razem z nim.porazka ,te humory i wpier......ie sie we wszysko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
Marmurek to juz cos grosz do grosza ...... a dzisiaj bedzie wieksza kasa no moze jutro jak dzisiaj wyjda przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mi jak się wpierdzielają moje siostry........to mówię do nich że się zamienimy......i wtedy rozmowa się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja liczę na marca......ale dzięki za pocieszenie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
może wczoraj dopiero zauważył że ma kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
no prosze Cie z listopadowa decyzja daj spokoj . nie załamuj mnie ja tez liczyłam na marzec a ja jestem styczen i to pokontrolny ;(((( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Beti głowa do góry ja też jestem styczniowa i mam nadziję na kasę w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
no bo ja tak mysłe ze moze na gore połoza nasza liste zlecen ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem wcześniej że juz powoli mam tego gówna dość....po prostu chcę pożyć jak człowiek.....i powoli już mi tego nie szkoda i nie wazne że to ojcowizna..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona zapraszam napewno damy radę......spanie zapewnione,kury biegają,świnie kwiczą,cielaka też się znajdzie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Mnie to moje ojce w pole wpędzili ale mamy małe gospodarstwo i z tego się wyżyć nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826 pomorskie
ja tez prosze meza zeby sprzedac z polowe ziemi i zyc godnie jak człowiek ale nie mozna mu tego przetłumaczyc a ja nie nalegam to jest jego ojcowizna po rodzicach ktorych juz niema ;( jedyne co ma . tłumacze ze nasi synowie niezostana tutaj nigdy w zyciu na ziemi a on nie to dla synow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETI ja mam 2synów jeden nie umie traktorem jeżdzić a ma 17lat,po prostu dobrze się uczy,ale ja każę im z tej zasranej wiochy spieprzać,000perspektyw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam Marmurek.Dziewczyny a ja to się sama wpędziłam w ten ślepy zaułek,Jezu nawet w najskrytszych przemyśleniach nie myślałam,że tak ciężko będzie,wiecznie na minusie,nic nie można zaplanować,taka wsteczność,że rady nie daję już.Na pozór udaję silną,ale są momenty,że siedzę se w kącie gdzieś w stajni i ryczę,choć wiem że na wiele to się nie zda,ale przynajmniej organizm ze złego oczyszczę.Jest żle,namawiam starego,aby to w piz...u rzucić(dla niego to ojcowizna-całe życie),przejść na emeryturę i egzystować,bo ta zabawa w rolnictwo nic nie da,ono upada.Teraz kur...a chcą by rolnicy dzierżawiona ziemie wykupowali,że to niby prawo pierwokupu,ale skąd ten bidny chłop,na dodatek zadłużony w stu bankach ma wziąć kasę na te ich hektary-i to jest gra,bo wysprzedadzą te ha tym co dupy grzeją w sejmie i gospodarka podupadnie jak **uj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826 pomorskie
moje chłopaki to 14 i 10 lat ale zero pociagu do rolnictwa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×