Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826 pomorskie
Iwonka gdzies Ty zagineła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek no ja tez mam indywidualne typu p i z tego co mi wiadomo i co wyczytalam w papierach to chyba nie chyba ze masz trwaly uszczerbek na zdrowiu ale nie jestem pewna najlepiej podejdz do pzu i spytaj sie w morde ci nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
wieczorem będę pozdrawiam na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z PZU Gabi są cwani aby nie płacić.W necie tez nie moge sie tego doszukać,po prostu nie mam czasu na to.Chyba że w nocy będę szukał.Byłem w PZU i mnie spławili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko P NO PRZYKRO MI Z POWODU TWOJEJ ZONY ale w takim wypadku to musisz zebrac cala dokumentacje i twardo ruszyc na PZU przedstawic tak wszystko zeby oni nie mysleli ze jestes laikiem tylko ze wszystko wiesz na ten temat najlepiej jak bys znalazl papiery tam gdzie jest regulamin ich swiadczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Panów z kontroli miałem w końcówce stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826 pomorskie
Do Paweł 1. nie chce Cie martwic . ja na decyzje czekałam prawie 3 miesiace ;( a co sie nadzwoniłam to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Hej. A ja się dodzwonić nie mogę do tej W-wy!! albo zajęte albo nie odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj ferajna, zbieracie się do mnie czy nie? Do mnie łatwo trafić najpierw dwa dni samolotem, trzy dni na wielbłądach później siadacie w PKS-a cały czas prosto i pytajcie o farmera- Polska wschodnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj ferajna, zbieracie się do mnie czy nie? Do mnie łatwo trafić najpierw dwa dni samolotem, trzy dni na wielbłądach później siadacie w PKS-a cały czas prosto i pytajcie o farmera- Polska wschodnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Gabi ,faktycznie z tym PZU są ustawiczne kłopoty.Jedna urzędniczka w rozmowie telefonicznej przyznała mi rację,ze sie nalezy.Na"zywo" już,tak oczywiste nie było z panem kierownikiem.Tylko gdzie to szukać poświece ten czas.Z lekarzami dałem sobie radę czy z PZU?? Mam pełną dokumentacje liczaca 201 stron z histori choroby żony. 2 miesiace o tę dokumentacje walczyłem aż sie ugieli pod ustawą o ochronie praw pacjenta.Tylko to trzeba mieć czas i byc sam w domu.Żona wymaga nieustannej opieki więc trudno zgłębiać net.Jak Ci powiem Gabi,ze w czasie zabiegu laparoskopii zatrzymało sie serce na pół godziny i była reanimacja,to juz wszystko będziesz wiedzieć.Nie mieli płuco -serca i defibilatora.Reanimowali recznie.Lece na rechabilitacje musze dowieżć ja 30 km tutaj w miejscu tylko za łapówkę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lubelskie
decyzja 29,11 kasa jest dziś .pozdrawiam wszystkich i życze cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek badz twardy i stanowczy!tak jak z nami!udalo ci sie i wywalczyles ze jestesmy zaczarnieni! przede wszystkim nie pokazuj ze nic nie wies i ze przyszedles zaciagnac informacji badz stanowczy na nich to dziala bo wtedy wiedza ze jestes rowny im!powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho co tu sie od wczoraj dzialo a tak to witam wszystkich co maja i nie maja kasy mnie na domiar zlego zajebali prad i dopiero oddali tez nie mam kasy dec 26.11 ale juz nawet sie nie denerwuje bo brakuje mi na to sily mam tego dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek!-PZU to taki złodziej,że w pale się nie mieści.Przez 25 lat pracowałam w zawodzie,nie byłam rolnikiem,czyli ubezpieczona byłam w PZU,po odejściu z pracy,zaproponowano mi ciągłość ubezpieczenia z własną składką,czyli dalej byłam ubezpieczona ale regulowałam składki sama,w ubiegłym roku miałam wypadek,tragiczny w skutkach,nie będę tu opisywać co i jak bo boli,ja przeżyłam i co?PZU po wszystkim przyznało mi 2% uszczerbku na zdrowiu,mimo iż czekała mnie długa rehabilitacja,a skutki niedokończonej rehabilitacji z powodu braku kasy odczuwam do dziś.Teraz jestem w KRUS-ie,nie wiem jak tu jest,jeszcze go nie sprawdziłam,bo nic się nie wydarzyło.Współczuję tobie i żonie,ale walcz człowieku o swoje,tu musiał być popełniony błąd na stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
;))))) super podejscie . moisz ze grzecznie czekasz ? chyba nam tylko pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to nam pozostało.Nie zaglądam dziś na konto,aż mnie mierzi,ale stanowczo mówię NIE.Wieczorem jak siebie znam,zrobię to,i znów będe sadzić kartoszki jak stary mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
poiem Ci Ionko ze tez straciłam jakakoliek nadzieje z tego co idze ruszyli koncu listopad i to dla nich poszly wszystkie pieniazki z lutego. a tacy jak ja musza jeszcze poczekac . a Ty to całkiem jestes w dziwnej sytuacij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
pisze na syna komputerze i cos nietak z ta klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×