Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona(dolnośląskie)
Po czyszczeniu kompa nie pamiętam hasła,będę pomarańczowa aż se przypomnę.Jaka burza wczoraj była to głowa mała.Mówili w TV,że dziś koniec świata,kórwa to nawet kiełbasy z grilla nie popróbuję,bo to o 18.00.No co tam wy pichcita dziś na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka Kobitki co tam u Was jaka burza dziś u nas byla to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla246
Witam no nareszcie odnalazła się nasza zguba u nas nie było burzy ale nad ranem było słychać grzmoty gdzieś daleko narazie mamy piękną pogodę Iwonko jak tam te twoje proszki na odchudzanie podziałały choć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cudeńko" SkładnikiPrzepis Ciasto: 1 1/2 szklanki cukru 1 1/2 szklanki mąki pszennej 6 jajek 5 łyżek oleju 2 łyżeczki proszku do pieczenia Masa jabłkowa: 1500 g jabłek 2 op. galaretki pomarańczowej Masa śmietankowa: 3 op. śnieżki w proszku 600 ml mleka zimnego 1 op. galaretki cytrynowej Ponadto: biszkopty,wiórka kokosowe,pół tabliczki gorzkiej czekolady.Ciasto: Białka ubić na sztywno,wsypać cukier i ubijać ok.3 min.Dodać żółtka oraz mąkę wymieszaną z proszkiem i połączyć z olejem. Blaszkę wyłożyć papierem do pieczenia,wlać ciasto,piec 30-40 min w temp.180 stopniach C. Masa jabłkowa: Jabłka obrać,zetrzeć na dużych oczkach,przesmażyć.Wsypać galaretki,wymieszać. Masa śmietankowa: Śnieżki ubić z zimnym mlekiem,dodać tężejącą galaretkę rozpuszczoną w szklance wrzącej wody. Przełożenie ciasta: Na ciasto wyłożyć ciepłą masę jabłkową,ułożyć biszkopty,rozsmarować masę śmietanową i dowolnie udekorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwonka znowu jestes z nami:D u nas wczoraj fest grzmialo a nie daleko nas padal grad wielkosci jajek kurzych nas na szczescie ominelo po zeszlorocznej powodzi chyba nas bozia oszczedza ja tez dzis poszlam w buraki ale duzo jest malutkich i maz tylko na razie miedzyrzedzia recznym opielaczem przejechal pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze tu dzisiaj nikogo nie było? pewnie odpoczywacie albo imprezujecie? jak tam burze u nas trochę było w piątek i nic gorąco i sucho, wieczorkiem trzeba się przejść po kukurydzy zasianej bo dziki strasznie buszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedziela piekna az sie do domu nie chcialo przychodzic no ale juz trzeba podlewac bo sucho a dzis to chyba wszyscy na przyjeciach bo to pora komunijna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oglądacie program X Factor ? Jestem zafascynowana śpiewaniem Gienka Loski. Nawet wysłałam na niego sms-a. To bardzo skromny facet i super śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iwonko Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin pogodę mamy piękną prawdziwie majową wszystko rośnie a szczególnie to co nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U nas od 5.rano grzmiało ale gdzieś bokiem poszło i dobrze bo te burze takie teraz że strach jak sie chmura zbliża.Ja się boję bardzo burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko ja oglądam i też kibicuje Gienkowi.Wczoraj w "Uwadze" był reportaż o nim.Myslę ze wygra chociaż Wojewódzki na siłę lansuje Szpaka.Nie mam nic przeciwko niemu ale bez przesady,chce niech się maluje i stroi w fatałaszki ale nic na siłę i wcale tak ładnie nie śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko droga ziomalko,krajanko to dla Ciebie:) Z okazji imieninek życzę Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłych nauczycieli, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, pysznych toruńskich pierników, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń dla Iwonki. Samych radości i duuużo kasy. Aleś się Basia rozpisała. 15 minut zajęło mi przeczytanie życzeń dla Iwonki. U nas w nocy była burza i bardzo blisko waliły pioruny a teraz świeci słonko choć się trochę ochłodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slonce swieci ale cholernie zimno:( na szczescie burza u nas tez przeszla bokiem ale i tak mialam pelne pory jak zobaczylam kolor nieba:( a teraz jeszcze ten wulkan i znowu strasza pylem,to chyba na prawde koniec swiata sie zbliza:( iwonka ode mnie rowniez naj,naj:)ale jak moge to podpisuje sie pod basi zyczeniami bo sa wyczerpujace:D milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,i ja się przyłączam do życzeń dla Iwony,Basia nic dodać ,nic ująść,u nas szusza,ogródek to podlewam,ale w polu klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo dla Iwonki:):) u nas była burza o 2 w nocy oj jak waliło a jak się jasno robiło mojego psa nie mogłam wyciągnąć,wszedł pod ławkę w kuchni"bo to pies obronny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie psu bo ja sama to nie wiem gdzie bym sie schowala:( probowal ktos z was sadzic arbuzy tak dla siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Dzięki Wam Kochaniutkie za życzenia,gości nie było tylko my ze starym i nasz grill,piwo i muzyka z radia,alem się zbawiła co dziś kaca trenuję.Ale na kaca dobra praca,więc lecę ogarnąć towarzystwo.Miłego dzionka,ja jeszcze tu wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja caly dzien z gracka w burakach no i plecy spalone i obolaly kregoslup:( iwonka ale impreza udana bo byl kac:D u nas teraz zrobilo sie zimno i strasznie wieje az sie boje:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mogłam, się doczekać wiosny ale ale padam od graczki kręgosłup nie daje mi na dodatek spać Iwonka chyba kac już minął i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej dziewczyny!U mnie wczoraj też wiało jak w stanach tornado,nawiało śmieci,ja pierdole ile roboty.A co do pleców to nic ująć nic dodać,makabra.Co pichcita dziś na obiad?Ja kartoszki i zsiadłe mliczko kozie ze szczypiorem i koperkiem.Dziś dostawa piwka,wpadajcie,na grilla cosik się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś kurczak na obiad i surówka z roszponki. Ja mam roboty w domu bo małżonek wstawia okna a ja chodzę za nim i co nabrudzi to sprzątam. Wiem że to syzyfowa praca ale nie mogę znieść tego bałaganu. Te okna co kupiliśmy są superanckie. Szkoda że nie ma kasy żeby wszystkie wymienić. Ale w moim pokoju już nie śmiga wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,u nas diabelny gorąc,ślubny w delegacji ,a ja myślę o sianokosach,mam pytanie czy macie sposób ,żeby selery ładnie rosły w bulwy a nie w korzenie ,nigdy nie udaje mi się wyhodować takiej wielkości jak te ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no jakos wstalam na obiad karkowa i dalej w pole ale taka zimnica u nas ze szok tylko 15 stopni i strasznie wieje porazka milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie zimno dzisiaj i wieje a ja mam dziś wizytę u mojego ginekologa po południu do stałam wezwanie myślę że to kontrola bo długo nie byłam. A jutro DZIEŃ MATKI przyznać się ile macie pociech bo ja 5 ,3 synów i dwie córki od 22 do 15 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas też wieje i chwilami jest zimno a chwilami jest gorąco selery lubią dużo nawozu obiad szybki tylko zupa cebulowa i w pole gracowac truskawki bo za jakieś półtora tygodnia już będę zbierac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy Wam drogie Panie tez tak slabo wschodza astry ?J aposialam na polu i widze ze za ciezka ziemia przy domu juz miejsca nie mam bo inne kwiaty.Teraz irysy kwitna.Na polu ziemia peka tak ciezko w ogrodzie,chyba ostatani rok musze zmienic miejsce ,bo zameczyc sie mozna na tej ziemii-kredzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki u mnie też trochę wieje i jest chłodno ale lepsze to niż te upały . Ja ma dwie pociechy, córki 13 i 4 lata. A kukułka to przepyszne ciasto, zrobiłam je na niedzielę tylko dodałam mniej alkoholu żeby dzieci mogły jeśc. Wszystkiego naj, naj w DNIU MATKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×