Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Zorka222
Hejka Kochane i Kochani nie było mnie troszku czasu bo stresik miałam ale już po zabiegu zdawałam na prawo jazdy ale zdałam za 1 razem zapraszam na opicie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gabi : www.sadzonki.kwiaty.pl Wszystkie co mi przysłali ( 12 sztuk) się przyjęły i ładnie rosną. Ale teraz już tam jest mniejszy wybór jak zamawiałam. Co do tej młodej dziewczyny to miała pewnie jakieś problemy i nie miała z kim porozmawiać. Dlatego ta kafeteria jest fajna bo można wygadać się i z problemów i podzielić sie pierdołami. Nawet nieraz łatwiej napisać co człowieka gnębi niż mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORKA JESTEŚ WIELKA za 1 razem to sukces a wjakim mieście zdawałaś? dziewczyna zostawiła list i w szkole i wprzedszkolu zostawiła oświadczenie że dzieci będzie teraz odbierał ojciec a najmłodsze 2 letnie zostawiła u ciotki ,nie rozumiem że nikt nic nie zauważył,podobno w domu miała piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Halinko że można sie wygadać ja niewiem że ona sobie sprawy nie zdawała jaka krzywdę robi dzieciom ona sobie ulżyła ja wam powiemże ja mam koleżanki ale nie wszystko mogę powiedzieć bo kiedyś się zawiodłam na najleprzej koleżance powiedziałam koniec zwierzeń a wiecie jak to na wsi jest i ona chyba nie miałaz kim pogadać zorka gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki halina:) no z ta dziewczyna to koszmar:( macie racje tu mozemy sie wygadac tzn.wypisac tak jak ja o mojej wrednej elanie martwie sie co z iwona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pogoda jest super i zaraz idę w pole z graczką Iwonka co się z tobą dzieje odezwij się jakoś jest bardzo smutno bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie jest tak super. Cały czas pada. Nie mocno ale nic na dworze nie można robić. Gotuję więc żurek i siedzę przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda całkiem znośna trzeba będzie ruszyć w ogródek.Iwonce to może komp padł .IWONA! wracaj:) na obiad kotlety z kurczaka bo jeszcze chłopy koszą żyto i będzie trochę ich na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas paskudnie wieje i pada,pogoda barowa u mnie tez kotlety ale ze schabiku ziemniaki z patelni z boczkiem i ogorek z pomidorem w sosie jogurtowym pozdrawiam i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hanka Cz zdawałam w Łomży tam jest luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zimno jak cholera i pada. Deszcz potrzebny ale żeby choć troszkę cieplej było:( Co do dziewczyny nie potępiam jej to znaczy sam czyn owszem ale widocznie nie widziała innego wyjścia. Kobiety często są poniewierane ,bite przez mężów,dręczone psychicznie itd. Tego się NIE DA nie zauważyc,mówię tu o jej najbliższym srodowisku.Ktoś musiał coś widzieć czy słyszec.Może ona nie mówiła nic nikomu aż w końcu nie wytrzymała.Szkoda bo młoda i dzieciaczki małe. Co z tą Iwonką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas w gdańsku trudniej zdać córka zdawała od stycznia do 17 marca i zdała za 7 razem dopiero jak wykupiła dodatkowe jazdy w szkole przy ośrodku to zdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie, to jest sklep ogrodniczy Cleome z Częstochowy. Wpisz w wyszukiwarkę www.sadzonki.kwiaty.pl i na drugiej pozycji pisze, Nasiona , kwiaty, byliny. Kliknij na to i otworzy ci się strona Cleome. Ja zamawiałam od nich pierwszy raz i jestem zadowolona. Powiadomili mnie dzień przed wysyłką że następnego dnia wysyłają i dostałam je już następnego dnia. Super zabezpieczone, obficie podlane. Każda roślina była owinięta tekturą kartonową a wszystkie wpakowane do wielkiego kartona. No i najważniejsze że wszystkie się przyjęły. Tamaryszek był uschnięty jak mi przysłali to wysłałam im zdjęcie mailem i zwrócili mi na konto pieniądze. Uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś jadę na pogrzeb do Bydgoszczy. Zmarła taka dalsza kuzynka męża. Miała operację na nerkę. Operacja się udała a pacjentka krótko po operacji zmarła. Właściwie nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jaka się robi piekna pogoda a jak zwykle idę walczyć z graczką życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na grace mówi się haczka. Pewnie to coś z niemieckiego bo w naszym regionie dużo jest takich naleciałości. Mieszkam na ziemiach które przed wojną należały do Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hanka Cz no w mojej grupie na 12 osób na liście zdały tylko 2 osoby ja i taki chłopak z jednej szkoły jazdy heh ale wiesz co jak ja miałam plac manewrowy to inny chłopak z mojej listy zdawał i wiesz co miał pokazac światła drogowe i płyn hamulcowy i zamiast swiateł drogowych to pokazał światła mijania i nie zdał .Ale ogólnie jest super gorzej trafić na policjanta byłego ale ja miałam za egzaminatora policjanta i zdałam za 1 razem do Łomży przyjeżdżają nawed z Zakopanego i Nowego Sącza z Grajewa z Gdyni też szkolę widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem padnięta cały dzień w oborze od samego rana będę spała dziś jak niemowlak albo wcale bo kręgosłup mnie boli jak cholera.byle do soboty .bo wtedy młodzież przyjeżdża z internatów to jest pomoc, a jak jest najwięcej roboty to graty nawalają co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepełko aż miło tylko te burze które zapowiadają doprowadzają mnie do rozstroju nerwowego i żołądkowego- boję się okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorza też chyba burze nie ominą jest gorąco i duszno.Mój najmłodszy(15) pojechał z klasą na wycieczkę do Berlina,oj brakuje mi tej"prawej ręki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda ciepla i sliczna po poludniu troche popadalo ale na szczescie kuj-pom na razie omijaja burze ale nie wiem na jak dlugo a ja tez sie strasznie boje i tez rozstruj zoladka murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,u nas od kilku dni upał,pięknie się opaliłam przy plewieniu buraków,co niektórzy to już suszą trawy,czy robiłyście kiedy smazony biały ser z przyprawami,kilkudniowy,bo kuzynka z Wielkopolski mówi,że to ich przysmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,u nas od kilku dni upał,pięknie się opaliłam przy plewieniu buraków,co niektórzy to już suszą trawy,czy robiłyście kiedy smazony biały ser z przyprawami,kilkudniowy,bo kuzynka z Wielkopolski mówi,że to ich przysmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, taki ser jest lepszy niż wszystkie topione, pleśniowe i smażone kupne. Nawet nie trzeba czekać kilka dni. Wystarczy dodać sody do niego i po godzinie stopić na parze. Dodać śmietanki i żółtko a przyprawy jak kto lubi. U mnie część rodziny je bez kminku ale z oregano a druga część z kminkiem. Bardzo dobry jest też kmin rzymski. No i nieco soli. Znika w moment czyli jest dobry. Nawet 11 letnia wnuczka u mnie już umie zrobić taki ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Halinko za przepis,wypróbuję,u nas zbiera się na burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bylam dzis w odwiedzinach u babci meza ma 88 lat sila zycia ,wulkam energi boze pozazdroscic takiego zdrowia i sily w tym wieku u nas wali ale sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Jestem,jestem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×